Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 5d Mark III
Автор: marin.ranchev   
Дата:   31-05-12 19:41

Продавам 5d Mark III.

Тялото е на 0 кадъра. Пълен комплект (само кутията липсва).
Гаранция няма (копуван от USA).
Към него SD card 32GB class 10 + CF card 32GB 600x.

Цена 6300.
Офертата е валидна от 01.06.2012 до 05.06.2012г.
Контакти ЛС.
 Re: 5d Mark III
Автор: marin.ranchev   
Дата:   31-05-12 19:56

Апарата е в София.
Може да се види на място.
Не изпращам с куриер.
 Re: 5d Mark III
Автор: marin.ranchev   
Дата:   01-06-12 16:45

Може лек коментар на цената на място.
 Re: 5d Mark III
Автор: pd   
Дата:   01-06-12 17:11

[smilie24]
 Re: 5d Mark III
Автор: donibonboni   
Дата:   02-06-12 00:13







OFERTATA VAJI ZA SLEDVASHTATA 1 godina !!!!



Фотоапарат Canon EOS 5D Mark III body
22.3 мегапиксела, 61-точков автофокус, 6 кадъра/сек., 3.2" LCD дисплей, Full HD видео, HDR



Код: 8603
Цена: 6 999.00 лв. с ДДС
Промо цена: 6 799.00 лв. с ДДС
Наличност: Да (София, Пловдив, Бургас)
Гаранция: 24 месеца

 Re: 5d Mark III
Автор: marin.ranchev   
Дата:   02-06-12 00:23

Браво колега.
Все пак разликата е само 400 лева и няма 2 карти на стойност още 300.
Все пак 10% по-малко какво са.
Ти си богташ не те бърка.
Не те карам нищо да копуваш, просто предлагам.
Апарата го взех преди месец, но пристигна чак вчера.
Реших че май е повече от колкото се нуждая и за това съм пуснал офертата.
Не всеки може да си взима фактури за апарати по 6000 лева (поне аз не мога).
 Re: 5d Mark III
Автор: donibonboni   
Дата:   02-06-12 06:53


Гаранция: 24 месеца

Tи гаранцията за нищо ли я нямаш ? Аз мисля , че който има 6300 лв. ще намери още 400 лв. и ще си ползува 24 месеца гаранцията ! И това с фактурите, май много не го разбираш !
Извини ме, но това е форум, на който коментираш теми ! Не е задълйително да си богат , за да имаш MAРК III !
Искам да ти помогна да се отървеш от него, като ти предлагам цена 5 000 BGN.
Kaртите си ги запази или си ги продай отделно ! Това е една нормална цена за апарат без БГ. гаранция !
Иначе офертата ти може да се да стане валидна до ....... 06.....12год. [smilie24]

 Re: 5d Mark III
Автор: Marin.ranchev   
Дата:   02-06-12 10:52

А аз мисля, че който произвежда 5D не го прави за да се счупи за по-малко от година.
Честно да ти кажа все ми е тая какво си мислиш. Не е задължително да си богат разбира се, какво са за теб едни 6000 лева. И само да ти кажа че добре си ги разбирам нещата с фактурите, но не всеки може да взима фактури.
И за да не пиша само глупости в тоя пост ще ти направя контра оферта:
За 5000 може да дойдеш да те снимам с него.
Аре със здраве и стига ми спами.
 Re: 5d Mark III
Автор: otvorenia   
Дата:   02-06-12 17:22

Не му се връзвай той явно си е направил тая регистрация (25.05.2012) за да спами и в същото време си има друга с която се държи културно
Дай цена за нещата поотделно, а иначе апарата си е бая хубав, но за хора които имат излишни пари. Е точно тази 5-ица вече избута Канон като по скъпа фирма от Никон.
И в заключение мога да кажа че вече Канон не е за всеки, както преди години Никон не беше за всеки. Визирам и цената на обективите.
 Re: 5d Mark III
Автор: mateeff   
Дата:   03-06-12 08:42

В Щатите за гаранцията се ДОПЛАЩА! Тя не е без пари! Колегата е прав- който купува такъв апарат, вади пари, следователно е регистриран по ДДС и не прави сесии за по 60 лв, а за по 600 например. Като махнете ДДС и още 200$ за гаранция, на евентуалния купувач наистина му е трудна математиката. Иначе УСПЕХ на продавача....
 Re: 5d Mark III
Автор: stoianku   
Дата:   03-06-12 08:58

Колега да ти кажа че незнам тези от CANON или NIKON каво произвеждат и как го произвеждат но има една много точна българска приказка "живо пиле както си хвърчи и умира" така че 24 месеца гаранция са си много особенно когато даваш 6000лв.Иначе успех с продажбата.
 Re: 5d Mark III
Автор: CaptureNK   
Дата:   03-06-12 11:25

Съжалявам за спама, но как може голям човек да пише кОпува? Просто не ми е ясно?? Иначе цената не е лоша. Успех с продажбата
 Re: 5d Mark III
Автор: kuendi   
Дата:   03-06-12 19:28

Съжалявам но цената ти е безумно висока
 Re: 5d Mark III
Автор: marin.ranchev   
Дата:   03-06-12 19:37

otvorenia - благодаря, единствения не заядлив пост
mateeff - "В Щатите за гаранцията се ДОПЛАЩА! Тя не е без пари!"
Ами земи иди да се прегледаш. Доплащала се. [smilie11] ЛЕЛЕЛЕЛЕ. Можеш да провериш в официални им сайт, 5d Mark III е с 12 месеца гаранция. Можеш да се образоваш от интернет а не да слушаш как един приятел на един твой приятел е ходил до USA и един негов приятел там му бил казал, че гаранцията се доплаща. Аз не съм изкарал и една стотинка от фотосесии, така че може някой колега, който също е любилел фотограф да иска да си вземе тялото. Следователно може да не вади пари, следователно може да не ползва ДДС.
stoianku - "живо пиле както си хвърчи и умира", затова си прав спор няма но все пак 6800 -> 6000, на 0 кадъра. Все пак цената е 13% надоло за това че няма гаранция, все пак апарата не съм го включил. Всеки сам си преценява. Все пак се чудя по какви критерии 5d Mark II за 2500 - 2600 лева на около 30000 кадъра е добра сделка, но както и да е.
CaptureNK - прощавам ти кОпува развали цялата тема.
Темата ще я изтрия след още 2 дни, така че се надявам да я изтърпите.
Благодаря за коментарите.
Да се счита за UP.
 Re: 5d Mark III
Автор: BirdOfPray   
Дата:   03-06-12 20:59

Ще я изтриеш казваш... искам да го видя това как ще го направиш [smilie5]
 Re: 5d Mark III
Автор: otvorenia   
Дата:   03-06-12 21:29

Иска да каже че ако не може да го продаде на тази цена, ще го остави за себе си. Все пак апарата е най-доброто което Канон е правил досега и ще трябва да минат година-два за да му падне цената която да устройва многобройните фенове на Канон тука
 Re: 5d Mark III
Автор: krasiadi   
Дата:   03-06-12 21:47

Не знам защо нападате колегата,нека да пробва с такава цена пазара ще покаже дали е висока или не [smilie24] успех с продажбата
 Re: 5d Mark III
Автор: marin.ranchev   
Дата:   03-06-12 22:05

Благодаря колеги,
Нов съм във форума и си мислех че темите могат да се трият, но сега разбрах, че могат само да се затварят. Е могат да се трият от администраторите (една вече ми я изтриха защото бях объркал раздела [smile] ).
Апаратът сигурно е супер, но още не съм го пускал.



Публикацията е редактирана (04-06-12 00:54)
 Re: 5d Mark III
Автор: donibonboni   
Дата:   03-06-12 23:24

Този форум не е за ГЛУПАЦИ !!!!!! Тук само можем да ти помогнем,насочим,ориентираме, не се защитавай, никой не те напада ! Успех в продагбата ![beer]

 Re: 5d Mark III
Автор: gmir   
Дата:   04-06-12 00:13

Up на обявата
и колата дето ще купиш и тя се разваля най-малко ще иска нови консумативи и обслужване/невярвам нова да купиш за тиа парички/А колата си е един бирник.
Снимай с кеф с хубавия апарат[smilie24]и покажи да видим[shtrak]
 Re: 5d Mark III
Автор: daniildaniil   
Дата:   04-06-12 14:40

Аз също смятам,че цената е висока,но всеки има право да иска цена,каквато си пожелае,та дори и тя да е над магазинната,а наистина пазара ще определи точната цена.Аз,ако имах сериозен интерес бих предложил на продавача цена,която аз бих дал,ако се съгласи,добре,ако не,здраве.Това е моето мнение,разбира се, не го налагам на никой.Желая на всички приятен ден!



Публикацията е редактирана (04-06-12 15:50)
 Re: 5d Mark III
Автор: Adno   
Дата:   04-06-12 22:22

Цената си е добре за чисто нова камера! Човека не е длъжен да прави подаръци, само защото нямате/ме пари.

Колега, успех в продажбата! Ако можех да извадя тази сума в момента, направо го отнасях. [smilie24]
 Re: 5d Mark III
Автор: gmir   
Дата:   04-06-12 22:53

брейй, колега точно ти ако се оплачеш от липса на работа и ... не ми се вярва. Не беше ли преди никонец?
[smilie11]
 Re: 5d Mark III
Автор: marin.ranchev   
Дата:   05-06-12 02:55

Благодаря колега. Днес успях да намеря време и пуснах апарата. Прави страшни снимки (сравнявам го с 60D). Направих тестови снимки с високо ИСО и да ви кажа до 12к се държи повече от добре (пак сравнение с 60D). Автофокуса също е много добър. Опитах се да снимам котката как бяга и пак се справя доста по-добре.
Да изкажа вече и лично мнение (направих около 500 кадъра)
+ По-дълбок грип
+ По-голям дисплей (горния) и показва повече данни
+ Три копчета с 6 функции срещу 60D с 4 копчета и 4 функции
+ Спусъка е много по-прецизен - няма характерното щракване за 60D (това не е толкова голям + тъй като никога не съм имал проблеми с този на 60D, но реших да го спомена като осезаема разлика).
+ Качеството на снимките - особено забележимо при ИСО над 1600 разликата в качеството се измерва в пъти
+ Автофокусната система - ами какво да кажа има си Single point , Zone AF, Expand AF и 5 страници меню, което още не съм разбрал за какво е. [smilie5]
+ Viewfinder - може да показва и скрива фокусните точки и е доста по голям и по-светъл (в ревюта четох, че може да се показва и гридм. но не го намерих из менютата)
Сега и малко минуси, да не кажете че само го хваля (това са минуси от гледна точка удобство на работа), не задължавам никой с моето мнение.
- тежичък - разликата не е в пъти - но ако се използва за час, започва да се усеща
- няма светкавица - по принцип не използвам светкавица, но в крайни случаи ако се наложи.... ама няма
- бутоните от ляво. Доста неудобно поне според мен, особено ако снимаш с тежък теле обектив. Дори и да не е толкова тежък (използвах го с 70-200 Ф4), когато трябва да държа тялото и с двете ръце ми се стори уморително. А и винаги съм навигирал с дясната ръка, с лявата само прикрепям апарата.
- кой за бога измисли бутона с лупичката (magnification) да е само един, без + и - и на всичкото отгоре да е в ляво. ОМГ. Вярно има около 100 настройки колко зуум да прави 2,4,8,actual size а и след натискане може да се зуумва с основния скрол бутон, и все пак при 60D ми се струва по-удобно.
Надявам се да проявите разбиране към нов човек във вашия форум ( а вече и моя ).

[shtrak]
 Re: 5d Mark III
Автор: arsen.nikolov   
Дата:   05-06-12 05:12

Много знаете всички [smilie23] .Орентирай се към ибеи [smilie6] [smilie6] [smilie6] [smilie6] .Тук сме мизерници .Ако и за под 6000 лв. ти го земат тука пак е нещо [shtrak] .Но за тези цени в рамките на 5-6000 лв. + ... нищо не е подарък [beer] .
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.