Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Продавам Canon Powershot 130 IS
Автор: dobrikk   
Дата:   08-02-12 11:55

Продавам въпросният фотоапарат:

Canon Powershot 130 IS
Закупен е на 08.11.2011г. с две години гаранция. Направени са около 1100 снимки. Състоянието е неразличимо от ново.

Комплектът включва:
Акумулаторни батерии - UNIROSS AA NiMH 1.2V 2700mAh - 4бр (на две презареждания).
Карта - Transcend 4GB SDHC (Class 10)(закупена същия ден).
Калъф с твърдо дъно и преден джоб - Case Logic (състояние като ново).

Цена: 320 лв.

Контакт:
q02@abv.bg

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Canon Powershot 130 IS
Автор: Danny_B   
Дата:   29-02-12 17:48

Продава ли се още? (:

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Canon Powershot 130 IS
Автор: dobrikk   
Дата:   01-03-12 09:49

Да продава се.
Поздрави!

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Canon Powershot 130 IS
Автор: dobrikk   
Дата:   14-03-12 17:20

Нова цена само за фотоапарата - 250 лв.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Canon Powershot 130 IS
Автор: dobrikk   
Дата:   16-03-12 13:10

245 лв

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Canon Powershot 130 IS
Автор: lumixp   
Дата:   16-03-12 19:45

Syshtiqt aparata v electron.bg e tochno 289lv+kalyfche!
Kato si puskate tuka obqvite ne ni mislete za balyci, koito shte platqt za 2-ra ryka pochti kolkoto e v magazina!
Aman ot nagleci!!!
Aide sus zdrave!
P.s. Sorry za latinicata!
[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Canon Powershot 130 IS
Автор: juliy   
Дата:   16-03-12 19:54

Пакета нов струва 350 кинта, а ти го искаш за 200.

Търси други баламурници. Пожелавам ти успех.

Поздрави!

Така ми отговори въпросния dobrikk

-------- Оригинално писмо --------
От: jiliy simeonov
Относно: Re: Re:
До: Dobrin Yanakiev
Изпратено на: Сряда, 2012, Февруари 8 19:11:06 EET
Приятелю ползвай си го със здраве!Предлагах ти 200лв. за целия пакет и за 40лв. не си струва да си губя времето.Не ме притеснява да го купя от магазина.Поздрави.



Публикацията е редактирана (16-03-12 20:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Canon Powershot 130 IS
Автор: juliy   
Дата:   16-03-12 19:58

Ами ако съм разбрал правилно ти се интересуваш само от фотоапарата.
Мога да ти предложа апарата + калъфа = 268 лв. (калъфа нема кво да го права след това, айде картата и батериите могат да се ползват евентуално).
Калъфът нов е 24 кинта.

т.е спестяваш 284 + 24 - 268 = 40 лв (13 %) лв за артикули неразличими от магазинерско състояние с оставаща 21 месеца гаранция.

Тва е най-ниската цена която мога да дам. Иначе няма смисъл да го продавам.

Поздрави!

Това е също отговор от dobrikk

-------- Оригинално писмо --------
От: jiliy simeonov
Относно:
До: q02@abv.bg
Изпратено на: Сряда, 2012, Февруари 8 13:47:49 EET
Интересувам се от фотоапарата , но цената в Техномаркет е 284лв.Мога да ти предложа 200лв.Поздрави.



Публикацията е редактирана (16-03-12 20:11)

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Canon Powershot 130 IS
Автор: dobrikk   
Дата:   16-03-12 20:57

Ко стана тука вйе, баси и хоремага[smile].
Кой е балък сам си преценя.
В крайна сметка да не се бъркат хората казвам, че цената е 245 лв само за фотоапарата.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Canon Powershot 130 IS
Автор: s7radus   
Дата:   16-03-12 21:16

Фотоапарат Canon PowerShot SX130 IS Black + карта Transcend SD 2GB + зарядно устройство Camelion + 2 бр. AA батерии 2000mAh (BC-0901) е 299лв + ддс , майтапиш ли се ?

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Canon Powershot 130 IS
Автор: dobrikk   
Дата:   16-03-12 22:27

Абе нещо не мога да разбера. Някой да карам да купува насила.
Всеки си има глава на раменете и сам си смята и преценя. Всички ползваме интернет, така че коментарите смятам са излишни. То и аз не съм мислил, че министъра на икономиката може да е на 33 години, ама ето, че е факт. Хайде по-добре да направим така [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Canon Powershot 130 IS
Автор: Iguasu   
Дата:   17-03-12 06:43

И аз на продавача му предлагах 200 лв. за апарата преди 2-3 седмици, пратих му линкове да види колко струва нов, е, вече си купих от Англия и от няколко дни щракам, за малко над 200 лв., че и с бонуси в пакета.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Canon Powershot 130 IS
Автор: Skiliak   
Дата:   17-03-12 09:09

апарата чисто нов с 12 месеца гаранция е в най лошият случай 280 лв !!!! спрете да спекулирате с цените на апаратите и да се опитвате да си избивате каквото сте дали за тях преди години !!!! техника излизаща от магазина автоматично независимо каква е става с 35 % по - ниска стойност !!!! без да се ползва след ползване дори и краткотрайно става с 40 до 50 % продажна цена на втора употреба техника в най добрият случай е 60 % ако се договорите стига с тея глупави цени !!!![smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Canon Powershot 130 IS
Автор: sampo   
Дата:   17-03-12 09:24

Фотоапарата не е уиски, колкото по старо толкова по добре [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Canon Powershot 130 IS
Автор: dobrikk   
Дата:   17-03-12 10:40

Приятели, не се карайте за фотоапарата, моля ви. За сметкаджиите да напомня, че сме 2012 г и в България има свободен пазар т.е това означава, че всеки може дапродава, каквото си иска, на каквато си цена иска. Всичко друго е приказки да духа вятъра.

За да не спамим само, ето и нови цени, за които да мислите през уикенда, колко са реални или не [smilie3].

Само апарата - 240 лв не с една година, а цели 19 месеца гаранция.

Комплектът, който е с карта 4г и четири батерии по 2700 mAh + калъф с твърд капак (case logic) за 295 лв.

Хайде критици, давайте [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Canon Powershot 130 IS
Автор: Skiliak   
Дата:   17-03-12 11:07

никой не се е карал просто коментирам факта че има спекула :) а и колегата с уискито да ме извинява ама колкото по - старо толкова по - добро :) за разлика от апаратите и техниката като цяло :)
и да това имах предвид като казах да се мисли за офертите които се пускат, защото не може да се продава нещо 2-ра ръка на цена с 60 70 лв по висока от чисто нов :) колкото и свободен пазар да е си мисля че не е нормално :) от чисто човешка гледна точка да къртиш някого щото само си се набутал преди година с нещо :) [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Canon Powershot 130 IS
Автор: dobrikk   
Дата:   17-03-12 12:37

Както казах всеки си преценя.
Всеки може да сметне 2 и 2. Ако някой си направи труда да провери ще забележи, че офертата е доста добра, но просто всеки е писател, а не читател.
А тва, че втора ръка нещата трябва да са толкова евтини дори в моменат, в който напуснат магазина е пълен ташак, който не знам кой виден БГ "професор" е сътворил. Има търсене и предлагане маниаци. Тва дали човек се е "набутал" също е много яко.Може да има хиляди причини, поради които човек продава нещо, но това остава скрито за БГ КРИТИЦИТЕ. Те са посъвместни и много ерудирани.

Поздрави!

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Canon Powershot 130 IS
Автор: dobrikk   
Дата:   19-03-12 11:14

За информация на интересуващите се, значи потребителя с ник Iguasu подвежда с информация за цената на фотоапарата от Англия, защото е пропуснал да зпомене, че става въпрос за продукт, който е "refurbished" т.е "An item that has been professionally restored to working order by a manufacturer-approved vendor". Мисля че когато се плюе по даден продукт трябва да се казва истината до края.
Надявам се, че ще има смелостта да се извини.

Малка реорганизация за комплекта, който е:

Canon Powershot 130 IS - черен.
Закупен е на 08.11.2011г. с две години гаранция. Направени са около 1100 снимки. Състоянието е перфектно.

Акумулаторни батерии - UNIROSS AA NiMH 1.2V 2700mAh - 4бр (купувани заедно с него).
Калъф с твърдо дъно и капак с преден джоб - Case Logic (състояние като ново).

Цена: 275 лв.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Canon Powershot 130 IS
Автор: Iguasu   
Дата:   19-03-12 11:37

Къде видя някой да ти плюе продукта?
Продаваш втора употреба на цената на нов, че и по-скъпо - това ти казват хората.

А моя, refurbished или не, не ти влиза в работа - просто казах, че след като ти отказа да вземеш моите 200 лв., други хора ги взеха и освен нов (или като нов, на 0 кадъра) апарат, получих и доста допълнителни бонуси към него.

И както ти писах на ЛС и чисто нов бях намерила от немско пак на тази цена, 200 кинта, но исках черен, а онзи беше сребрист. Нямам предразсъдъци относно refurbished-апаратите, дори напротив, знам, че ако са имали дефект, те са го показали още в магазина и са обстойно прегледани в сервиза, затова и го предпочетох пред чисто новия.
Вместо да се правиш на пишман-търговец и да носиш от 100 кладенеца вода, му тури реалната цена да заминава или вземи и снимай, апаратчето е добро[beer]



Публикацията е редактирана (19-03-12 18:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Canon Powershot 130 IS
Автор: dobrikk   
Дата:   19-03-12 13:09

Ето че БГ критика, подобно на един хлъзгав политик, отново обърна и извъртя ситуацията. Къде отидоха истинските хора, а не само намръщени лелки и чичковци. И пак ръсят и обиждат хората, които биха искали да купят фотоапарата, който не е отремонтиран във фабрика и има 19 месеца гаранция, като ги нарича балъци. Такава наглост не съм виждал никъде.

Откъде идва тази злоба. От това, че не съм искал да ти подаря комплекта ли?

Който се интересува от такъв модел фотоапарат, да провери и да види какви са цените по магазините и тогава да преценя дали си струва или не. Пак казвам. Малко се чете и повече пише. И то ненужно.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Canon Powershot 130 IS
Автор: monkata5555   
Дата:   19-03-12 14:37

Евентуалния купувач като провери цените и си направи една проста сметка ще разбере, че ако го вземе от теб апарата с екстри или не ще спести до 40 макс 50 лв. Сега се постави на мястото на купувача и прецени дали би си заслужавало да го купиш?!

П.П.

Аз имам интерес към апарата и следя темата, но
Автор: dobrikk
Дата: 17-03-12 10:40
Само апарата - 240 лв не с една година, а цели 19 месеца гаранция.

При магазинерска цена 271,00 лв.!



Публикацията е редактирана (19-03-12 14:51)

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Canon Powershot 130 IS
Автор: koolpix   
Дата:   19-03-12 15:16

ДРУГАРИ НЕ СЕ ОПИТВАЙТЕ ДА ДАВАТЕ АКЪЛ НА МОМЧЕТО, КАК ДА СИ КЛЕЦА МАГАРЕТО, СЛЕД КАТО СИ ГО Е ПЛАТИЛ ВЕЧЕ :) ИЛИ КУПУВАШ ИЛИ ПОДМИНАВАШ ТЕМАТА [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Canon Powershot 130 IS
Автор: stereofx   
Дата:   20-03-12 11:00

Аз пък бих го купил в този комплект, при положение, че си е в гаранция и ако няма да му взимам ДДС-то. 50 Кинта са си 50 кинта!
Нов апарат, какво толкова има за мрънкане. Става и за подарък на по-близък човек, ако изглежда като нов, както твърди dobrikk.
Писна ми да спонсорирам китайската икономика, а така бих помогнал на някой поне! Добрикк, снимам с ДСЛР, тъй че тва е само коментар!

Успех, пич и наздраве! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам Canon Powershot 130 IS
Автор: stereofx   
Дата:   20-03-12 11:11

Skiliak, Струва ми се, че ти си price специалиста на този форум! Хубаво е да има стожер, който да владее нещата и да сверява часовниците на продавачите тук ! С какво снимаш или си Ebay employee? [cool]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР