Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Nikon D700 нов
Автор: phil   
Дата:   23-02-12 17:45

като в заглавието [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700 нов
Автор: bigheart   
Дата:   24-02-12 01:01

http://www.bignorman.com/product/ProductName/Nikon-D700-Digital-SLR-Body-Only/ProductID/5335/[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700 нов
Автор: phil   
Дата:   24-02-12 02:18

мерси, това точно не го знаех, има и други гледам подобни оферти, но ме интересува доставен тук - ако някой вече е купувал и е утъпкал пътеката, знае, че мястото е сигурно и другите там подробности, например с как и с какво изпращат, бърза доставка и т.н.Просто не съм купувал отвън и нямам опит и време да се разправям и то за пръв път с такава скъпа камера. А и при това положение как ще изглежда цената, като се има предвид услугата. Няма смисъл, ако се качи над цената тук, въпреки че сега го няма. Или? То май цените навън са по- високи от тук [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700 нов
Автор: compur   
Дата:   24-02-12 07:41

1635 х 2.31 = 3769 лв. без доставка

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700 нов
Автор: phil   
Дата:   24-02-12 08:55

http://www.photopavilion.com/?page=catalog&catalog=2&cat=47&product=4035&show=additional

Доставен, с гаранция, само че (още) го няма


Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700 нов
Автор: georgivelev   
Дата:   24-02-12 10:34

Колега, иди в Синтезиса. Другата седмица ще им карат нови Д700, но се продават със записване, защото имат много желаещи. Искат капаро 50-100 лв. Информацията ми е от първа ръка, служител на магазина ми го каза.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700 нов
Автор: zdimitrov   
Дата:   24-02-12 18:40

Преди месец се бях изнервил заради липсата на D700, след като финансово бях готов и дори бях капарирал във фотосинтезиса. Сега като чета мнението на georgivelev си мисля, че нямаше да издържа да дочакам нов от магазина. В моя случай излезе добра оферта в базара и реагирах бързо. Дни преди това бях готов да тръгна за Букурещ и да го взема от там. Спря ме само развалянето на времето (всъшност добре, че не бях тръгнал, заради лошото време можеше да не успея да се върна).
Ето партньорите на Никон в Румъния:
http://www.nikonisti.ro/parteneri
Във ФотоХоби апарата го има наличен:
nikon-d700-body-grip-phottix-tip-md10-super-promotie
Изненадах се даже, че в момента е на промоция с грип, а цената е 7999 леи или около 3595 лева.
Комплекта D700 + 24-70/f2.8 е малко по-скъп от тук и е 13999 леи или около 6290 лева.
Проблем е обаче обръщането лев към лея - може да е скъпо и трудно.
Пътуването до Букурещ също не е за подценяване. Аз не стигнах до тези моменти.


Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700 нов
Автор: bigheart   
Дата:   24-02-12 18:50

[smile] Браво zdimitrov ! Този пост ми хареса много!

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700 нов
Автор: zdimitrov   
Дата:   02-03-12 11:32

georgivelev,
Гледам, че все още няма нищо налично. Освен ако вече не са разпродадени на записалите се в последните два-три месеца ...

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700 нов
Автор: georgivelev   
Дата:   02-03-12 12:14

zdimitrov, не съм обвързан с Фотосинтезис или Фотопавилион по какъвто и да е начин и не мога да гарантирам за това, което ми казват служителите им. Аз реших да не им давам капаро, цената, която ми предложиха, е 3900лв, в щатите (b&h) Д700 вече се продава за $2200.

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700 нов
Автор: bigheart   
Дата:   02-03-12 12:28

Цената в Румъния е 3600, има гаранция и ползваш ДДС! Същото важи за някои UK магазини. По-добра оферта има ли?!

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700 нов
Автор: veselinhristov   
Дата:   02-03-12 12:31

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Nikon D700 нов
Автор: Svetomir   
Дата:   07-03-12 17:12

http://www.digitalrev.com/product/nikon-d700-digital-slr-camera/MzkyNg_A_A

Пише на сайта им, че имат офис в UK.
Някой поръчвал ли е от тези юнаци?
Изпращат ли наистина от Европа?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР