Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
  forum: Фото базар - Цифрова техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Продавам Canon PowerShot SX210 IS
Автор: ИнаГеоргиева   
Дата:   19-11-11 20:42

Чисто нов, работила съм с него 15 дни и съм изключително доволна, продавам го, защото естеството на работата ми, вече не ми позволява да работя с него. Той е полупрофесионален, разполага с много и различни екстри. Настройките са ръчни, а не автоматични, разбира се ако решите можете да ги направите автоматични. Canon 210SX e 14.1 мегапикселов и компактен цифров фотоапарат с 7.6cm PureColor II G LCD дисплей и 14x оптично увеличение. Батерията е много издръжлива. Удобен е за почти всякакъв вид обстоятелсва. Хубавото при него е, че вие сами можете да контролирате всичките му действия. Претендира за висока резулюция, бързина на снимане, регулация на светлина и още куп неща. Снима FULL HD видео.
Продавам го напълно оборудван в кутия с всички нужни кабели + зарядно устройство + батерия + инсталационен диск + 4 gb карта с памет. Ето тук можете да го разгледате по-подробно: http://www.dpreview.com/news/2010/2/8/canonpowershotsx210
Цената е по договаряне. Телефон за връзка: 0879 923 342 :) А ако имате желание да видите снимки направени с него, можете да ме потърсите на имейл: xrg@abv.bg
С уважение, Христина Георгиева

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР