Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Дайте малко критика
Автор: d_ave   
Дата:   23-01-09 11:26

Дайте малко критика за тази снимка:


http://212.36.3.59/site_pics/156/2_1232228503.jpg



какво не ми харесва на мен:
- отрязаните крака
- стареца от ляво
- минаващия отзад
- трябваше да добавям blur на фон-а, защото снимах набързо с тъмен обектив и не се получи желания дефокус

какво още?

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте малко критика
Автор: thefly_   
Дата:   23-01-09 11:28

по-лесно ще се отговори, ако зададеш обратния въпрос :)


Отговори на това съобщение
 Re: Дайте малко критика
Автор: cicomanco   
Дата:   23-01-09 11:28

Махни негъра....

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте малко критика
Автор: Георги   
Дата:   23-01-09 11:30

я започни с какво ти харесва първо? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dobriquet   
Дата:   23-01-09 19:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте малко критика
Автор: biso   
Дата:   23-01-09 19:51

по-лесно ще се отговори, ако зададеш обратния въпрос :)

да, тука е разковничето

или тук - я започни с какво ти харесва първо?

thefly_ , Георги [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте малко критика
Автор: ILiyanKirkov   
Дата:   24-01-09 02:06

Ои.. това с блура най не ми харесва... просто стои супер нереално.. как може човека най в ляво да е на едно и също равнище с негъра... единия размазан.. другия на уж на фокус.. това ме дразни най-много.. също така от ляво е толкова размазано колкото и при човека отзад.. иначе хора не ми пречат на кадъра.. негъра стои на кадъра като черно бял.. а колона на която се е облегнал розовка.. :) .. и такива дребни неща.. :) иначе и аз имам същия въпрос като колегите по горе.. ?...

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте малко критика
Автор: arlette   
Дата:   24-01-09 06:59

Блура
Дистор+тази белота дето прави негъра като петниста хиена в лицето и въобще цялото фото.
Няма нищо по-зле от розовия цвят.


Отговори на това съобщение
 Re: Дайте малко критика
Автор: MarinY   
Дата:   24-01-09 07:12

Дейв, според мен, всички тези технически анализи, биха имали значение само ако снимката има началните качества, да бъде харесана от други хора, освен снимащия и роднините, а те са някои от следните: разказ, действие, емоция, ситуация, естетика или скандалност и т.н.. Списъкът е почти безкраен, но включва едно и също нещо - послание. От там нататък, всеки от изброените в постовете проблеми, може и да стане качество...
Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Дайте малко критика
Автор: d_ave   
Дата:   24-01-09 11:15

Снимката че е зле, зел е, но отричам. няма нито настроението, което исках да хвана, нито се получи това, което исках да постигна от чисто техническа гледна точка. иначе това с черно-бялото на негъра беше част от идеята, ама май в тая снимка вместо ефект си е чист дефект.
не ми е от любимите снимки, само че исках да събера още мнения какво и е зле и от хора, разбиращи повече от фотография от мен. мерси на коментиралите, такава критика определено по ми се нрави от заяждането, с което се подхожда към някои подобни теми или от повечето безсмислени коментари под снимките:)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »