Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Сенник за Канон S5!?
Автор: lil   
Дата:   22-10-08 16:12

Здравейте!
Щракам за удоволствие с Канон S5, един приятел си взе за неговия ей тази джаджа
http://ecx.images-amazon.com/images/I/311655DQF2L._SS500_.jpg



след което установил че му е излишна, и ми я дава на мен. Та имам следния брутален въпрос-Понеже 'Conversion Lens Adapter' нищо не ми говори, адаптер за филтри ли е или сенник, или май 2 в 1[smile] за филтри+сенник. И второ, върши ли някаква, и има ли смисъл да си кича фотката с него? Понеже съм срещал и такива мнения, да кажа че не ми дреме, че ще изглеждам ПРОФИ с него, след като снимките ми така или иначе са с любителско качество[smile] Виж ако има някакъв неутрален филтър,който да пази от надраскване и да не се налага да свалям, навит съм[smile]
Предварително благодаря[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Сенник за Канон S5!?
Автор: rhyan   
Дата:   22-10-08 16:24

И двете е. Просто махаш сенника и завиваш филтрите отпред на байонета.

Дали върши работа? - Върши, но мисля, че ако сенника е сложен и ползваш светкавица, ще хвърли сянка.

За неутралния филтър - има и неутрални и поляризиращи във фото павилиона за този модел. Аз бих ти препоръчал да го вземеш. Още повече, че това е оригиналния аксесоар на канон за този модел.

И нещо друго - апарата става по-удобен за хващане с адаптера и обектива се цапа по-малко. Само трябва да предвидиш съответната чанта да го носиш, ако не искаш постоянно да го сваляш.

Отговори на това съобщение
 Re: Сенник за Канон S5!?
Автор: lil   
Дата:   22-10-08 16:57

[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »