Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Кое е по-важно? Името или снимката?
Автор: crazy_666   
Дата:   04-09-08 21:18

Защо ми се струва че в този сайт е по-важно какво име имаш, отколкото какви снимки?
Има отвратителни снимки без грам художственна стойност, но под тези "снимки" има по 200 коментара и имат по 3254 точки,
а някои други по-добри снимки се седят в ъгала незабелязани....
Може би ако под снимката не виси името на автора, нещата ще са по-различни. Сега мисля че името не се вижда само пъртвите 24 часа, но всеки може да влезе в албум "всичко" и да види кой е автора...
Целта на сайта мисля че не е да се оценява кой какво име има а кой как снима!! [ezik] [shtrak] [ezik] [ezik] [ezik]
 Re: Кое е по-важно? Името или снимката?
Автор: nsirakov   
Дата:   04-09-08 21:20

[smilie25] [smilie25] [smilie25]
 Re: Кое е по-важно? Името или снимката?
Автор: Prakticar   
Дата:   04-09-08 21:23

Гърците казват: до 40-та си година работиш за фирмата. После фирмата работи за тебе. [smile]
 Re: Кое е по-важно? Името или снимката?
Автор: next_time   
Дата:   04-09-08 21:23

името разбира се
 Re: Кое е по-важно? Името или снимката?
Автор: crazy_666   
Дата:   04-09-08 21:24

ми да се смени името тогава /на форума/ от "photo-forum" на "name-forum"
 Re: Кое е по-важно? Името или снимката?
Автор: sashu   
Дата:   04-09-08 21:29

аз пък не мога да разбера защо толкова много хора искат да се променя форума
Бони обеща, че ще има скоро промени, ама мисля, че името не беше сред планираните промени :)
 Re: Кое е по-важно? Името или снимката?
Автор: crazy_666   
Дата:   04-09-08 21:30

може би трябва
 Re: Кое е по-важно? Името или снимката?
Автор: sashu   
Дата:   04-09-08 21:45

Винаги ще има снимки, които ще остават незабелязани. Ама ако не е само една снимката, автора няма да остане незабелязан. Така че не е болка за умиране. Наистина има снимки с по-висок рейтинг заради автора, ама брой го че е заслужен от предни кадри [smilie3]
 Re: Кое е по-важно? Името или снимката?
Автор: sen_shui   
Дата:   04-09-08 21:54

снимката е важна. това е форум за фотоси а не за поезия. Пък и зависи дали автора не иска да остави послание със снимката си. Но за мен хубавата снимка си остава хубава независимо дали има име [beer] [beer] [beer]
 Re: Кое е по-важно? Името или снимката?
Автор: biso   
Дата:   04-09-08 21:59





Публикацията е редактирана (04-09-08 22:14)
 Re: Кое е по-важно? Името или снимката?
Автор: asahi   
Дата:   04-09-08 23:53

Не винаги се гласува за художествената стойност на снимката. Няма идеална система за гласуване. Това е повод да не приемаш оценките на снимките за мерило на качествата им.
 Re: Кое е по-важно? Името или снимката?
Автор: LubanskyJR   
Дата:   05-09-08 01:36

и аз си мислех същото като crazy_666, че всичко е за името... че никога няма да имам снимка с повече от 5 точки рейтинг А...
Признавам си... много малко знам. Уча се още, във форума съм по-малко от година... Но на който му е интересно и прави повече от 1 снимка на седмица рано или късно започнат да го виждат хората. Не става, ако имам в профила си 10 снимки, от които една да си мисля че е много хубава. Да я пусна за гласуване и да чакам да има висок рейтинг и да ме забележи някой... Трябва повече упорство и снимане :)
успех [beer] [shtrak]



Публикацията е редактирана (05-09-08 01:37)
 Re: Кое е по-важно? Името или снимката?
Автор: Fru   
Дата:   05-09-08 01:41

Подкрепям мнението на Лъбански ДжейАр.
Въпреки, че името означава много. Както са казали гърците ;-)
И името е важно и снимките.
Лошото е човек ако работи за точки само. ТРябва и за душа да поработи от време на време [smile]

[shtrak] [beer]
 Re: Кое е по-важно? Името или снимката?
Автор: Fru   
Дата:   05-09-08 01:42

Нехт Тайм ти от към име или от към снимки го докарваш според теб ? [smilie7] [smilie21]

???
 Re: Кое е по-важно? Името или снимката?
Автор: wintermoon   
Дата:   05-09-08 02:35

Всяко име е създадено от снимки [smilie3]
 Re: Кое е по-важно? Името или снимката?
Автор: hotsnail   
Дата:   05-09-08 08:54

Абе не е от името, а от ICQ-то и много регистрации.

Голяма комплексарщина тресе бая хора в този форум като дойде за рейтинги на снимките.

Онзи ден предлагах да се махне странната система с А и Б точки. Грешно ме разбраха и ми затвориха темата.

Аз просто имах предвид да се махне нещо дето явно няма нито смисъл нито работи само подхранва суетата.

https://photo-forum.net/forum/read.php?f=1&i=891762&t=891762&phorum_uriauth=#reply_891762

Просто няма смисъл срещу комплексите на някой да се бориш. Остави ги сами да се заливат в помията си.

Пък и оценките са въпрос на вкус - може тия снимки дето те кефят да не кефят други хора. [beer]

Двай примери за хубави снимки поне да ги обсъждаме. [beer]
 Re:
Автор: мара   
Дата:   05-09-08 09:35

тая тема е дъвкана дъвка[smilie5]
 Re: Кое е по-важно? Името или снимката?
Автор: elmaduro   
Дата:   05-09-08 09:50

"Дъвкана, дъвкана" и то бая...[smilie5]

 Re: Кое е по-важно? Името или снимката?
Автор: cdman   
Дата:   05-09-08 09:58

Така е - прав си! И в живота е така. Ако някой дребен човечец го пребият - минава с 2 реда в крими справката ама ако някой известен пръдне ще запълни страниците на вестниците.
И аз отдавна се чудя що е цялото драпане за точки и рейтинг. Ако си от А-тата почват едни задълбочени анализи дето и автора не си ги е мислил. Не се впрягай. И на мен ми писна и си махнах повечето снимки от профила. Лично аз съм любител в тази област но в областта в която работя изкарвам много повече пари от повечето шампиони по рейтинг тук. В края на краищата в магазина не можеш да платиш с рейтинг.

П.с. гледай сега кви усти ще отворят от рейтинг А .... [cool]

 Re: Кое е по-важно? Името или снимката?
Автор: tnt   
Дата:   05-09-08 10:11

аааааааааааа не така! Брума ми каза, че Б точките ги осребряват в сирене. [smilie25]
 Re:
Автор: мара   
Дата:   05-09-08 10:18

тинто, аз пробвах, не става-дезинформирал та е брума![ezik]
 Re: Кое е по-важно? Името или снимката?
Автор: Lalinda   
Дата:   05-09-08 12:11

Ами... моето име дойде от друго място, където бе заработено най-вече със снимки, но и с коментари... но там заличиха и снимките, и коментарите, и името ми...

И тук имам снимки (все същите като и там), но името ми е познато само на зоналните креатури ("лай! линда, лай!" [thankyou] е последната им иновация)...

Значи... името ще да е по-важно от снимките.
[smilie10]

Няма лошо, важното е да съществуваш и да не са безразлични към теб. Любовта на поклонниците е временно явление.
[thankyou]

(интересното е, все пак, че различните родни фотосайтове функционират паралелно
(благодарение на еднаквите потребители), и информацията прелива от... неанонимния в анонимния)


ЗАГОВОРИ, ЗА ДА ТЕ ВИДЯ, КАКТО Е КАЗАЛ ПЪК ЕДИН ДРУГ ГРЪК, КОГОТО НЕ СПОМЕНАВАТЕ...
[beer]

Иначе си мисля, че не толкова името на автора определя гласуването, колкото модите в обработките (това е комично).

Замислете се над това и ще ви стане тъпо (както е казал Даниил Хармс, който обаче не е грък).

Пък и авторите с лице се разпознават, независимо от това, че името им може и да не се вижда.
[smilie7] [smilie7] [smilie7]
 Re: Кое е по-важно? Името или снимката?
Автор: boni   
Дата:   05-09-08 12:20

Както съм казвал и друг път, в тоя сайт всеки месец има стотици снимки на напълно неизвестни хора, които излизат напред в рейтингите.
Няма добър автор, който да е останал незабелязан. Ако си добър - винаги ще изплуваш. Това е ФАКТ.
 Re:
Автор: мара   
Дата:   05-09-08 12:37

факт е [smilie5] особено пък и с "избрано от представяне"-дет си го лашкаме в зоната[smilie21]
 Re: Кое е по-важно? Името или снимката?
Автор: valetvitor   
Дата:   05-09-08 12:43

Аз имена не слагам :) Снимката трябва сама да въздейства :)



Публикацията е редактирана (05-09-08 12:45)
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена