Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Някой с опит би ли ми помогнал да си хакна софтуерно машинката та да има видео:)
Автор: momche_s_vyobrajenie   
Дата:   05-06-11 06:19

ЪЪЪ момент. Моля първо за извинение за лошо озаглавената тема, но наистина не успях да го измисля по-добре. Сега ще обясня:

Търся някой човек с опит и желание да ми помогни да си хакна софтуерно canon 450d, така, че да му се добави видео функция. Моля без коментари, че 450 не поддържа, зная.. но има някакъв начин да се хакне софтуерно и да придобие така желаната от мен функция да снимам и клипчета. Надявам се поне 1 човек да ме е разбрал, колкото и тъпо да го обясних. Надявам се има някого тук който го е правил и има опит с това - модифицирането на софтуера на canon 450d.

Помагайде, моля ви.. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой с опит би ли ми помогнал да си хакна софтуерно машинката та да има видео:)
Автор: cicomanco   
Дата:   05-06-11 08:26

Ако проявиш малко въображение, ще разбереш че няма смисъл...както във въпросчето, така и в начинанието!

Отговори на това съобщение
 Re: Някой с опит би ли ми помогнал да си хакна софтуерно машинката та да има видео:)
Автор: next_time   
Дата:   05-06-11 08:29

A хака за фулХД или за ХД да е???

Отговори на това съобщение
 Re: Някой с опит би ли ми помогнал да си хакна софтуерно машинката та да има видео:)
Автор: didesignbg   
Дата:   05-06-11 08:33

http://valexvir.narod.ru/

гугъл знае всичко.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой с опит би ли ми помогнал да си хакна софтуерно машинката та да има видео:)
Автор: buffalosoldier   
Дата:   05-06-11 15:54

Като за начало започни с 'хакване' на учебника по български език.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой с опит би ли ми помогнал да си хакна софтуерно машинката та да има видео:)
Автор: alphatier   
Дата:   05-06-11 16:03

няма никакъв смисъл от това,освен ако не ти се обикаля в едната ръка с апарата,в другата с лаптопа и ще фокусираш с устата....Наясно ли си този хак въобще за какво е и как действа,защото аз съм чел и съм гледал клипчета и е едно от най-безумните неща [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой с опит би ли ми помогнал да си хакна софтуерно машинката та да има видео:)
Автор: next_time   
Дата:   05-06-11 17:42

Има един хак който е супер приличен, но няма как да се размине без плащане.

В момента има един в базара - сони некс 3 [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Някой с опит би ли ми помогнал да си хакна софтуерно машинката та да има видео:)
Автор: deyan_k   
Дата:   05-06-11 21:30

http://chdk.wikia.com/wiki/CHDK

Човека може би търси нещо подобно, но неговият (и моят) апарат ги няма в списъка.

Отговори на това съобщение
 Re: Някой с опит би ли ми помогнал да си хакна софтуерно машинката та да има видео:)
Автор: momche_s_vyobrajenie   
Дата:   07-06-11 04:23

Добре де.. didesignbg благодаря, тоя сайт го знам, ама едно, че съм некъдърен да се справя сам, друго че нямам вярва в себе си, че ще успея(за това) и трето, абе искам някой който вече го е правил, и има опит да ми свърше работата :) Някой желаеш с добро сърце?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »