Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Samsung... Счупи се!
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   19-08-08 13:15

Общо взето имам идея какъв е проблема и как може да се оправи, но все пак да споделя...

Става въпрос за апаратчето на жената. Samsung Digimax S800. Проблемът (по-долу съм дал пример) се появи преди няколко дни и първоначално се проявяваше само при фокусно разстояние, различно от минималното, а в последствие и при него. Опитах при различни мегапиксели и степен на компресия, ама Цъ. Снимките излизат така и на дисплея на апарата. При клипчетата (MPEG4 компресия) такива аномалии няма, което ме навежда на мисълта, че проблемът е софтуерен и е при организирането на информацията от матрицата в JPEG.


http://photo-zona.net/images/user21164/album6021/large/1219139986_hrqr6017_S8008209.JPG



Някой с подобен проблем?

Апаратчето е купено от Техномаркет и е в гаранция, но нещо не можем да намерим гаранционната карта и касовата бележка и предполагам от магазина ще направят приказка, че не могат да уважат гаранцията при тези обстоятелства.

Доколкото си спомням ZENTEX беше споменал, че не работи със Samsung. Надежден сервиз в София?

Дали пък да не опитам да преинсталирам фърмуера сам, вместо да давам 20лв за 10 минути работа и поне седмица чакане?


Отговори на това съобщение
 Re: Samsung... Счупи се!
Автор: didesignbg   
Дата:   19-08-08 14:07

http://www.imaging-resource.com/badccds.html

Прилича точно на това.

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung... Счупи се!
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   19-08-08 16:41

Ааа... Този линк го бях срещал наскоро тук... Може ли линк към темата, ако имате.

Отговори на това съобщение
 Re: Samsung... Счупи се!
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   19-08-08 20:16

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »