Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Въпрос за стативи
Автор: dsmt   
Дата:   11-08-08 20:10

Интересува ме каква е разликата м/у Velbon Sherpa 200 R и Velbon Sherpa 250 R/F /като изключим механизма за придвижване на главата нагоре-надолу/

Нямам възможност да ги разгледам на живо,но гледайки снимките във Фотопавилиона си мисля,че
200 R каточе ли е по-удачен[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за стативи
Автор: magnifico   
Дата:   11-08-08 20:27

Аз имам 200Р ...явно това ще ти е първи статив, така че, този ще ти върши работа.
За тия пари е добър. Стабилен е и не много тежък. Аз го ползвам предимно с малки обективи, но едва ли ще има проблем, ако му закачиш и по-тежко стъкло.
Мен обаче ми е неудобен, и мисля да го сменям...липсва му подвижност. Краката му имат ограничение, до което могат да се разтварят. Единия се развали и трудно се разгъва.
В началото може би няма да ти правят печатление недстатъците и това че е орязан от към подвижност, но определено ще ти върши работа.
Най-важното в един статив е като го купиш, да не те мързи после да го носиш със себе си...така че съобрази и това. [smile]



Публикацията е редактирана (11-08-08 20:28)

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за стативи
Автор: dsmt   
Дата:   11-08-08 21:56

А как стои въпроса с подвижността на краката при по-големите модели от тази серия?

Друг въпрос който ме вълнува е колко нисък обект може да се заснеме с Sherpa 200 R .
И с риск да предизвикам смях,ще попитам проблeм ли е DSLR апарат да се използва с"главата надолу"?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »