Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Никон Д100 въпрос?
Автор: FlorentinoArissa   
Дата:   28-07-08 21:15

Здравейте, наскоро ми продадоха доста евтино Nikon D100 който е 6,7 мегапиксела, но вдъхва доста доверие поне на външен вид. Досега работих с един лентов Nikon и една yashica и съм си доволен. Просто съм решил и аз да пробвам дигиталната опция на това ми хоби. Но не съм се отказал от лентата в никакъв случай. четох по форуми за този апарат и му гледах спецификации. Но ми се иска да чуя и малко от вашите мнения. Въпроса ми е следния: Какво мислите за ... и заслужава ли си да започна на него или да търся нещо по качествено ? И има ли някои един хубав дългофокусен обектив да ми продаде за него ? Моля ви ако нямате какво да кажете да не се хабите! Благодаря, предварително на всички!

Отговори на това съобщение
 Re: Никон Д100 въпрос?
Автор: boni   
Дата:   28-07-08 21:21

Да, аз имам опит с този фотоапарат.
Д100 е чудесна камера - хубав и точен АФ и много приятен спусък, затвор и огледало с малък откат.
Като недостатък - джепезите му не са много добри. Снимай в РОУ за по-добро качество от 100 до 400ИСО.
Над 800ИСО, снимай в джепег. Не ти го казвам случайно, след като пробваш ще раьзбереш защо е така:)

В РОУ до 60х40см няма да намериш особена разлика с който и да е 10-12мп съвременен ДСЛР с АПС матрица.

Отговори на това съобщение
 Re: Никон Д100 въпрос?
Автор: muu   
Дата:   28-07-08 22:26

добър е. напълно достатъчен за любителска работа... да, апарата "обича" светлината, но за начало е перфектен! снимай в роу и ползвай кепчър НХ за най добри резултати... [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Никон Д100 въпрос?
Автор: FlorentinoArissa   
Дата:   29-07-08 01:41

Благодаря ви!

Отговори на това съобщение
 Re: Никон Д100 въпрос?
Автор: nodoubt   
Дата:   29-07-08 01:59

6mpix , ама прекрасни , особено ако има светлина , давай смело [smilie24]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »