Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Много евтини сапунерите
Автор: stoychev   
Дата:   24-04-08 15:58

Бреййй, цените много паднали. Яки фотоапаратчета има за по-малко от 500 лева. А преди една година какво чудо беше. Да не говорим за преди 3-4 години...

Отговори на това съобщение
 Re: Много евтини сапунерите
Автор: fmj   
Дата:   24-04-08 16:12

[smile] новото е само дизайн и матрица която едва ли снима по добре обективите са си същите наситен пазар изнесено производство маркитингови трикове.става така че новия (обновен стар) фотоапарат идва с по ниска цена.ама то със всичко е така от електрониката GSM да не са по различни само във високия клас цените не падат защото има нововъведения[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Много евтини сапунерите
Автор: cade   
Дата:   25-04-08 01:07

така, значи нов дизайн, нова матрица, същите обективи и по-ниска цена? и това _не е_ далавера, така ли?! [ezik] [smilie19]

а не знам кой е "високия клас" но при средния DSLR (почти съм убеден че и не само) цените всъщност падат:

20D $1500
30D $1399
40D $1299

MSRP при обявяването им...



Публикацията е редактирана (25-04-08 01:13)

Отговори на това съобщение
 Re: Много евтини сапунерите
Автор: fmj   
Дата:   25-04-08 17:48

Далавера те Ладите се произвеждаха с деситилетия как няма да поефтинее при масово производство;) мисълта ми че не се влага много в новия продукт от там е и по ниската цена.но като се смени поколението на продукта тогава е друго нещо.цените високи до новото насищане[shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »