Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 за затворените теми,пак...
Автор: muu   
Дата:   07-01-08 17:10

отварям си профила и получавам това лс от тхор,дето по преди в една тема писа че никога не пишел лични съобщения...

Thor new
07.01.2008 16:51
краве това не можах да ти го пусна в темата .... та ти го пращам тук ..

краве на утрепан се правиш ти защото лъжеш ....[smilie23]

никога с никого в този форум не съм коментирал снимки ......запомни го НИКОГА и НИКОГА не съм си позволявал да кажа как ще стане някаква снимка по добре .....НИКОГА ...без някой да ми е искал мението .[smilie5] [smilie5] [smilie5] още по малко да се заяждам че китов обектив е по добър от 50mm Nikkor .....

а това тука какво е дето си го писал А ?? от какво си се възмутил ??

Автор: muu
Дата: 07-01-08 15:20

тхоре. за дискусията викаш а? има там един пост дето ти казвам че съм изумен от нещата дето си ми написал... е този пост е след като си прочетох л.с. то...[cool]

от какъв зор ще коментирам точно с тебе Nikkor обективи [smilie11] и ще коментирам твоите снимки ,трябва да съм ненормален ... обектива същия го имам и като искам мога да си го пробвам колкото си искам .....

още повече като уж съм коментирал твойте снимки на ЛС ..от какъв зор ми даваш за пример тази дискусия [smilie11] [smilie11] [smilie11]

ти я изрови ,след като ти поисках да ми покажеш къде съм писал ,че сравнявам Nikkor с китов обектив .....

като разбра ,че няма да ти мине номера ,каза ,че на лични съм ти писал ...

след това тук писа ,че си се възмутил в темата заради това което съм ти писал на лични .....

сега се оказва ,че не си се възмутил заради личните ,ами заради това което съм писал в темата .....

ами краве ...[smilie5] [smilie5]

ВЪЗМУЩАВАЙ СЕ НА КАКВОТО ИСКАШ НА МЕНЕ МИ Е ПРЕЗ ............. НА КАКВО ТИ ЩЕ СЕ ВЪЗМУЩАВАШ ..

САМО ,ЧЕ КРАВЕНЦЕ НЕ СЕ ИЗЛАГАЙ И НЕ ПИШИ/ПРИКАЗВАЙ НЕША КОИТО НЕ МОЖЕШ ДА ЗАЩИТИШ , ОЩЕ ПОВЕЧЕ НЕ ДРЪНКАЙ И НЕ ЛЪЖИ ,ЧЕ ДРУГИТЕ СА КАЗАЛИ НЕЩО ,КОЕТО НЕ МОЖЕШ ДА ДОКАЖЕШ ....

та така ....[smilie6]


[smilie5] [smilie5] [smilie5]

[beer] [beer]

пък де да знам да вземеш да спретнеш темичка и за мен ли до тук , здраво се изложи ..;о))




пускам го защото после пак ще каже че не е писал и като нямам свидетели...



по повод поредната затворена тема:
преди ден два админа каза че щял да банва хората дето влизат в темите за да се заяждат и пишат обиди и квалификации. днеска просто пак затвори поредната тема, която тамън стигна до нормален тон и цъфна тхор с гръм и трясък да поспами в нея... /нали когато постваш не по темата е спам?да не бъркам?/
и се направи поредната дивотия и темата бе затворена с това да сме се разбирали на лс...

ама аз нямам какво да се разбирам с тхор...той просто не пропуска случай да прави циркове и да поплюе.

ако добрият админ иска да има ред във форума е редно да регулира поведението на форумците в темите а не просто да ги затваря. ако смята че аз нарушавам добрият тон, нормално е да ме банне. или да банне който там го прави. затворените теми не решават проблемите с поведението на хората.
 Re: за затворените теми,пак...
Автор: Brummaker   
Дата:   07-01-08 17:14

Лайка са много добри [smile]

След тях са Канон, те снимат "лайкаджиите" [ezik] [ezik] [ezik]



http://photo-zona.net/images/user401/album12245/large/1199628662_nawe5856__MG_1072.jpg



[smilie21] [smilie21]

 Re: за затворените теми,пак...
Автор: muu   
Дата:   07-01-08 17:16


http://photo-zona.net/images/user10448/album1996/large/1199718877_octf5636_.jpg


...
https://photo-forum.net/forum/read.php?f=1&i=754590&t=754590&phorum_uriauth=




Публикацията е редактирана (07-01-08 17:27)
 Re: за затворените теми,пак...
Автор: Thor   
Дата:   07-01-08 17:19

краве пиша на лични ,ама не на тебе ,сега се принудих ,щото затвориха темичката ...[smilie3]

не ми обръщай внимание и няма да ти обръщам и аз ....

няма как да не ти навирам лъжите с които си служиш ..не става братче ..[smilie5]
 Re: за затворените теми,пак...
Автор: Brummaker   
Дата:   07-01-08 17:22

абе Лейката си е лейка ... после идва Канона [smile]


http://photo-zona.net/images/user401/album12245/large/1199628661_zhmp9158__MG_1041.jpg



[smile] [smile]

 Re: за затворените теми,пак...
Автор: Thor   
Дата:   07-01-08 17:27

хайде краве да си живо и здраво [smilie5] [smilie5]

[beer]
 Re: за затворените теми,пак...
Автор: navy   
Дата:   07-01-08 17:30

Човек тъкмо се сдобри с някои хора, нещата се успокоят... и се появява друг и хайдееее... старата песен на нов глас [smilie2]
 Re: за затворените теми,пак...
Автор: Kanonir   
Дата:   07-01-08 18:05

Аве Муу що не си оправяте отношенията на лични ами занимавате всички с глупостите помежду ви!
В твоя случай почвам да си мисля че има нещо вярно в поговорката - "не спори с глупака някой може и да не разбере кой от двама ви е"....
Сори ама ми писна от глупости, ако не разбираш какво е да се вадят лични съобщения тука пред всички, толкова по зле за теб - не за затваряне за триене сте![smilie23]

 Re: за затворените теми,пак...
Автор: muu   
Дата:   07-01-08 18:08

ами канонире, предложи на админа бе... а тази история с личните, да , ясно после просто питаме за какво става дума нали?
 Re: за затворените теми,пак...
Автор: Kanonir   
Дата:   07-01-08 18:19

В колко теми бе Муу в колко теми ще се уточнявате, що ти не вземеш да предложиш на админа да ви направи отделна секция да се плюете на воля [smilie23].... щото аз какво да му предлагам - да седи постоянно и да ви чете глупостите, и да ви трие - доста ще му е трудно да насмогне, дори и да си няма друга работа![smilie23]

 Re: за затворените теми,пак...
Автор: muu   
Дата:   07-01-08 18:30

кажи сега ТИ какво искаш? той да пише каквото си ще и аз да се правя че не го виждам? като съм ти драма пиши на админа да ми изтрие профила....[smilie11]
 Re: за затворените теми,пак...
Автор: navy   
Дата:   07-01-08 18:32

Канонире, грозно е така - като ще има правила - да са за всички!

Утре ще пусна тема и нашия ще ми кацне да плещи едни и същи глупости?
Все едно аз сега да му вляза в темата и да изсипя 50 поста с разни гадни картинки и накрая да давам линк и да пиша - БАСИ ГАДНИЯ И АБЕРИРАЩ 85/1.2!

Нормално ли е?
 Re: за затворените теми,пак...
Автор: Kanonir   
Дата:   07-01-08 18:34

Не си ми драма, каквото и да значи тоя израз, не искам да ти трие нищо админа, просто казвам че оливането е голямо и от двете страни, че повечето от към тебе (ти пускаш постоянно теми), ако не искаш да го разбереш толкова по зле за теб и за претенциите ти!

 Re: за затворените теми,пак...
Автор: muu   
Дата:   07-01-08 18:38

какви теми пускам бе канонире? ако не е тайна,де...
 Re: за затворените теми,пак...
Автор: Kanonir   
Дата:   07-01-08 18:40

Не е нормално Нави, но светата никонска троица към която и ти се числиш и светата канонска такава го докарахте до това нещо форума - така че правила няма - собственика го интересува да има кликове и вие му го давате - просто на мен ми е гадно и се надявам че като имате претенции за нещо така да можете да проявите и малко здрав разум а не да пълните форума с "кликови" лайна..... аре че ми се драйфа и тая тема заминава към групата на предишните[smilie23]

 Re: за затворените теми,пак...
Автор: muu   
Дата:   07-01-08 18:42

тайна е явно...
 Re: за затворените теми,пак...
Автор: Kanonir   
Дата:   07-01-08 18:45

muu написа:

> какви теми пускам бе канонире? ако не е тайна,де...

Ами не е Муу, достатъчно е да погледнеш последните си 5 примерно - по горе ти написах в отговора на нави - "кликови" лайна дето може и да радват рекламодателите, но не и някой дето иска да научи или сподели нещо. Aз пиключвам писането в тая тема щото и тя е едно от поредните - като си решил - бъркай лайната, после недей рева че те опръскало и си се усмърдял и ти!



Публикацията е редактирана (07-01-08 18:49)
 Re: за затворените теми,пак...
Автор: muu   
Дата:   07-01-08 18:49

>Автор: Kanonir
>Дата: 07-01-08 18:45

>Ми вий си на първа страница muu написа:

> какви теми пускам бе канонире? ако не е тайна,де...

>Ами не е Муу, достатъчно е да погледнеш последните си >5 примерно - по горе ти написах в отговора на нави - >"кликови" лайна дето може и да радват >рекламодателите, но не и някой дето иска да научи или >сподели нещо. Aз пиключвам писането в тая тема щото и >тя е едно от поредните - като си решил - бъркай >лайната, после недей рева че те опръскало и си се >усмърдял и ти!


да ме прощаваш,но пишеш глупости...
 Re: за затворените теми,пак...
Автор: Canon   
Дата:   07-01-08 20:06

muu (КАЛИН РУЙЧЕВ),
Предупредих те, стана за банване.
Все другите пишели глупости.
ЦИТИРАМ ТЕ:

за тхор:
Автор: muu
Дата: 07-01-08 14:53
"тхорче , хич нее ми пречи какво пишеш,смея ти се на глупостите"

за Kanonir
Автор: muu
Дата: 07-01-08 18:49
да ме прощаваш,но пишеш глупости...

За мен
Автор: muu
Дата: 07-01-08 14:39

генчоо, де преподаваш ти бе? и какво пиене на биричка от заранта ли? нещо си неадекватен... прайш се - тъй ти изнася



Правя официално оплакване до АДМИНА от вулгарното и просташко отношение на форумеца, използващ никнейма "muu" към членове на форума и в частност към мен с молба, в съответствие с правилата на сайта да бъде баннат
 Re: за затворените теми,пак...
Автор: admin   
Дата:   07-01-08 20:37

Вижте какво уважаеми форумци. Държите се като деца. Занимавате се с пълни глупости, а уж сте сериозни хора.
Обръщам ви внимание, че админа въобще не го интересува какаво си пишете на ЛС. Толкова го интересува, колкото админа на абв.бг го интересува какво си пишете в мейлите. Те затова се казват ЛС. На ЛС мястото им не е във форума.
Админа може да санкционира някой ако за разлика от останалите се държи грубо в дадена тема. И това го е правил. Обаче админа не е и няма да става арбитър на няколко души, които се държат еднакво грубо и еднакво заядливо в темите. Админа просто затваря такива теми, защото те се израждат още от начало.
Съвсем учтиво ви призовавам да не се занимавате повече с подобни глупости. Не ви отива, защото сте добри автори и фотографи. Става досадно да четем едни и същи неща в десетки теми. Изнервяте околните, изнервяте и самите себе си.
[beer]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена