Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Olympus Trip 35 - въпрос
Автор: PiToMeN   
Дата:   19-11-07 12:19

Попадна ми едно такова апаратче - като ново :)
Мислих си да пощракам със светкавица, но преди да научкам, да попитам - каква светкавица трябва да му сложа? Възможно ли е да работи с такава, която ползвам на Смена 8 ?

пп; Светкавицата е на 220В и за това ме е страх да научкам.

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus Trip 35 - въпрос
Автор: thor   
Дата:   19-11-07 13:41

снимал съм(имам) с няколко такива Olympus Trip 35 по няколко пробни кадъра , .... снимките без светкавица са си доста прилични за този тип апаратчета ...но за съжаление не съм ползувал/снимал със светкавица .......и Pentax и Olympus имат едни миниатюрни светкавички пък и Nikon-ски има такива като габарити са идеални и ще си пасват чудесно на това апаратче ,бих си взел такава .

според мен всякаква светкавица би свършила работа ...стига габаритите да не ти пречат ...

виж погледни на сайта-RangeFinderForum.com в секцията на Olympus телеметричните .... задай си там въпроса със сигурност все някой ще ти отговори дори и с примери ...

http://www.rangefinderforum.com/forums/forumdisplay.php?forumid=77

Отговори на това съобщение
 Re: Olympus Trip 35 - въпрос
Автор: PiToMeN   
Дата:   19-11-07 14:25

Благодаря, опитах в гугъл да открия информация дали има значение каква светкавица се слага, но не открих. Ще питам в този форум.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »