Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Разлики м/у nikkor 50mm 1.8 и D версията?
Автор: coverdale84   
Дата:   31-10-07 20:28

Почти се бях навил за 50 1.4, но така и от това което изчетох за него не ме убеди да дам с 300 кинта повече. Та, реших да си ви питам за 1.8-цата и дали си заслужава да потърся японската версия или да си купувам Д версията и да си гледам кефа? На д70 ще го слагам.


Отговори на това съобщение
 Re: Разлики м/у nikkor 50mm 1.8 и D версията?
Автор: джъмбо   
Дата:   31-10-07 20:33

д версията има смисъл за употреба на светкавица



имал съм и д и не д
разлика не видях..... но тогава снимах на лента

Отговори на това съобщение
 Re: Разлики м/у nikkor 50mm 1.8 и D версията?
Автор: dampkring   
Дата:   31-10-07 20:59

Аз имам 1.8-цата с D, закачен по принцип на D80, но напоследък повече на F80/N80 и съм си доволен. 50mm по принцип е по-подходящ за лента, защото на цифровия ти играе като ~75mm (така разбрах), а на лентовия в моя случай си е точно 50mm. Освен ако не ти трябва за нещо по-сериозно, няма смисъл от 1,4 (макар, че никак не е зле и той). [smilie3] [smilie24]

[beer] [shtrak]



Публикацията е редактирана (31-10-07 21:00)

Отговори на това съобщение
 Re: Разлики м/у nikkor 50mm 1.8 и D версията?
Автор: peacemaker   
Дата:   31-10-07 22:15

( Д ) е по важно ако снимаш със светкавица...ина4е да не ти дреме! А дали 1,4 или 1,8 е въпрос само на пари/средства[smile]
Имам Д варианта на 1,8---доста добър обектив за парите си....сега дали си си струва разликата от парите за 1,4.....ти си решаваш[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Разлики м/у nikkor 50mm 1.8 и D версията?
Автор: japanese   
Дата:   31-10-07 22:20

zabravi za 1.4 ako ne mislish da snimash na 1.4 ..a to si e maznia ..vzemi si 1.8 D i tolkoz

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »