Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 sony H3
Автор: veskobongo   
Дата:   23-10-07 20:07

mneniq i komentari za SONY H3 ili panasonic TZ2?koi ot dvata da si kypq:)))

Отговори на това съобщение
 Re: sony H3
Автор: Verus   
Дата:   23-10-07 21:03

pi4 to niama baza za sravnenie osven 4e tz2 e malko po maluk...no sam mojesh da se setish razlikata v ka4estvoto na lupite optikata it.n.....ako go iskash za domashni snimki moje bi panasonica vupreki 4e az pravix testove i s panasonika deto e s sushtite parametri DMC-FZ7EG-K i olipmus i sony dsc-h3 i sonito gi s4upi i dvata s po all parametri...kato riazkost i t.n.....az sum si dovolen ot sonite plus tva e 8.1 picsela slojix mu edna originalna 4 gb carta memory stick pro i Zaspa ! Reshenieto si e tvoe


Отговори на това съобщение
 Re: sony H3
Автор: veskobongo   
Дата:   23-10-07 21:12

zna4i sonito 6te da e,i az gi gledax i probvax,naistina sonito me vpe4etli:))))soni sa6to ima opti4en stabelizator nali?

Отговори на това съобщение
 Re: sony H3
Автор: Verus   
Дата:   23-10-07 21:14

nameri me v skype s user verusbg i mi pishi 4e si za sonito da pitash i shti kaja

Отговори на това съобщение
 Re: sony H3
Автор: The_Melon   
Дата:   23-10-07 22:18

Абе, Шпециалисти, първо се научете да пишете на Български. И второ когато Сони Н3, "счупи"
ФЗ серията на Панасоник, ще започнете да прехвърчате от цвят на цвят като пеперудки.

Отговори на това съобщение
 Re: sony H3
Автор: surg   
Дата:   24-10-07 00:12

И двете камери си имат тънкости...което има значение

1. Сони Х3, на пръв проглед си има всичко...вкл. РЪЧНИ режими, което има много важно значение ако ще се опитва фотография различна от семеен тип...
НО....
камерата има САМО ДИСПЛЕЙ, няма дори ел. визьор, което според мен я прави моментално боклук...
не забравяйте, камерата има 10 зоом, и стабилизация, и как си представяте да се снима от ръце без упора, само на дисплей, на 7 или 9 ь зоом, голям смях, все ша е размазано...
Освен това над ИСО 400 е не приемлива...ако има чак 3200
2. ТЗ2 или 3, много финна малка лека камера с 10 х зоом, и САМО АУТО РЕЖИМИ , което е известен ограничаващ фактор за опит за повече от семеен тип фотография, но за семейни снимки е много добра, лично аз не им бях фен, но наскоро си по играх с такава, много е бърза, снима добре, заржда и бързо светкваицата, е, и тя си има шум над ИСО 400 но май по малко от Сонито...
а за снимане на 10 зоом без упора се каза...

Така, че ако ще се снима за семейния албум ТЗ 2 е по добрата, и компактна, ако ще се иска нещо повече СОнито е УЖ по доброто....но аз не мисля, че тогава ще е подходящ избор изобщо. Има ред другикамери по добри и от СОни и от Панасоник, а за Канон да не гожорим....хехехехе
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: sony H3
Автор: veskobongo   
Дата:   24-10-07 10:44

v kakav smisal da ne govorim za CANON?

Отговори на това съобщение
 Re: sony H3
Автор: veskobongo   
Дата:   24-10-07 10:49

zna4i panasonika e po dobriq variant,a tz3 kak e ?zna4i trqbva mi foto za semeistvoto,sport,ribolov,tyrizam,i malko pove4e optiki?a za pisaneto na balgarski {nali sme v evro saioza}xixixixi:))))

Отговори на това съобщение
 Re: sony H3
Автор: The_Melon   
Дата:   24-10-07 10:55

V Evro Saioza, ако им покажеш нещо на езика който използваш, най-много да те вкарат в психиатрията. TZ3 е добър апарат. Ако искаш повече контрол над изображението вземи си FZ18.

Отговори на това съобщение
 Re: sony H3
Автор: surg   
Дата:   24-10-07 19:31

Канон в смисъл , че са най добри....
с целият риск да последва надкрякване сега

казваш
zna4i trqbva mi foto za semeistvoto,sport,ribolov,tyrizam,i malko pove4e optiki

тогава си вземи Panasonic TZ2 ili 3, spored tova kolko pari ti se dawat

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »