Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Sony DSC - H9
Автор: BlingY   
Дата:   30-09-07 22:02

Какво ще кажете за този фотоапарат.Подходящ ли е за начинаещ като мен.Не че има толкова голямо значение защото си го купих преди 1 седмица но все пак да питам по компетентните.Поне на мен за сега ми харесва доста[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Sony DSC - H9
Автор: solo5   
Дата:   30-09-07 22:06

пита се преди да се купи [smilie3]
сега просто снимай [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Sony DSC - H9
Автор: embata_n1   
Дата:   01-10-07 17:27

Според мен това е най добрия начин да минеш от сапунерка към DSLR.
И по-точно не казвам че това Сони е DSLR но има същия тип настройки които има и всеки DSLR така че да се ориентираш какво става когато пипаш скорост, бленда, ИСО, сила на светкавицата и т.н. Сони-тата от този вид правят много добри снимки и много те запалват да минеш към истински DSLR поради простата причина че са много по-бавни във фокусиране, зареждане на светкавица и естествено възможност за по-добър обектив и светкавица. Аз имах H5 и той бе причината да се запаля толкова много.В един момент осъзнаваш че не ти е достатъчен и че искаш още от фотоапарата си.
С него ще осъзнаеш че снимането не е просто натискане на копчето в Ауто режим. Предимството му е че можеш да видиш снимката преди да я снимаш как ще изглежда(светлина, цветове и т.н.)което не е така при DSLR. Сигурен съм че ще бъдеш много доволен от снимките и ще откриеш един нов поглед върху нещата за напред.
Успех и хубави кадри ти пожелавам.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »