Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Хубав хотел в София за снимки?
Автор: gfdgdgfd   
Дата:   25-10-16 09:22

Здравейте, не съм от София затова отварям тази тема, имам една позната която иска будоарна фотосесия в хубава хотелска стая, обаче си нямам и идея кой хотел в София да подберем. Ако някой има нещо в предвид ще се радвам да споделите :) [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубав хотел в София за снимки?
Автор: BXMarkov   
Дата:   25-10-16 09:38

Почти всички хотели си имат сайтове с галерии/снимки на стаите, разгледай ги.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубав хотел в София за снимки?
Автор: gfdgdgfd   
Дата:   25-10-16 09:51

Но все пак от някъде да започна, защото в София има хиляди хотели, а искам нещо по-луксозно поне няколко имена от който да тръгна?

Отговори на това съобщение
 Re: Хубав хотел в София за снимки?
Автор: BXMarkov   
Дата:   25-10-16 10:30

Гранд хотел София,София Хотел Балкан(бивш "Шератън"),Хотел Кристъл Палас... можеш да започнеш с тези.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубав хотел в София за снимки?
Автор: asahi   
Дата:   25-10-16 14:52

Става и в мебелни салони, но е по-голяма навалицата.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубав хотел в София за снимки?
Автор: Han_Solo   
Дата:   25-10-16 18:04

Сесия в хубава стая може да се направи не само в хотел, има доста апартаменти под наем - за кратки престои, снимали сме на наколко пъти и видеа... но не съм аз човека който се занимаваше с организацията... а иначе местата и апартаментите бяха доста прилични - на Гурко срещу градинката на паметника на съветската армия, по средата на пешеходната зона на Витошка, налко по- нагоре от хотел Хемус на стръмната част на Черни връх със страхотна гледка към София... поразрови се.
А в хотел да влезеш да снимаш без разрешение не е много оферта виж с разрешение може даже някаква преференциална цена да получиш

Отговори на това съобщение
 Re: Хубав хотел в София за снимки?
Автор: vladod   
Дата:   27-10-16 11:36

Ей, всеки си пази тайните хотели !!!
Хайде споделете ги с колегите де [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубав хотел в София за снимки?
Автор: realnoncho   
Дата:   27-10-16 11:53

Явно не е развит тоя бизнес кратък престой в хотел за фотосесия. Тук имаше и една тема, в която на авторката и искали допълнително пари като казала, че ще използва наетата стая за фотосесия.

Иначе се сещам, че ТУК се провежда такъв уъркшоп, ама не знам какви са условията.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубав хотел в София за снимки?
Автор: Binjo_o   
Дата:   27-10-16 12:11

Много ми е забавно като почнете да се превземате с тези разрешения и показни демострации на зачитане на интереси, а реално всички гледат да минат тънко и ако може, да може.. [smile]
Какво има в това да снимаш в хотеска стая при положение че не ползваш кадрите комерсиално за реклама, още по малко за така модерните наполедък уъркшопи или на каквото майни там ги перефразирате?
Ясно е какво биха си помислили подсъзнателно на рецепцията при вида на 3 чанти съ стативи и сакове но в крайна сметка, това си е просто багаж, нали така :)
По същата логика снимка пред хотела или във фоайето ще искате писмена атестация и от папата.
Иначе по темата, всичко е казано в два реда- 99% от хотелите имат снимки на стаите и подробни описания което реално е достатъчно.



Публикацията е редактирана (27-10-16 12:13)

Отговори на това съобщение
 Re: Хубав хотел в София за снимки?
Автор: chrisnoch   
Дата:   27-10-16 17:48

Аз мога да препоръчам тези:
- Гранд хотел София
- София Хотел Балкан (бивш "Шератън")
- Хотел Кристъл Палас
- Sense Hotel Sofia (на бул. "Цар Освободител" - по диагонала срещу Народно събрание)
- Les Fleurs Boutique Hotel ( на бул. "Витоша" и ул. "Денкоглу")


Binjo_o,
Като не вдяваш, защо се обаждаш?
[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Хубав хотел в София за снимки?
Автор: Binjo_o   
Дата:   27-10-16 18:24

Какво да кажа в този случай...не ми се яде торта, или торта не ми се яде ?
Всички хотели са хубави [smile]



Публикацията е редактирана (27-10-16 18:24)

Отговори на това съобщение
 Re: Хубав хотел в София за снимки?
Автор: quazimodo   
Дата:   27-10-16 18:32

Мога да ти кажа нещо за яденето в твоя стил, ма няма ти ареса[smilie5] [smilie5] [smilie5]!


Отговори на това съобщение
 Re: Хубав хотел в София за снимки?
Автор: Binjo_o   
Дата:   27-10-16 18:38

ооо така лииии а пък на тебе снимките ти са толкова семпли че не си заслужават изтриването и хабенето на копчето на апарата!
а да видиме сега [smilie5] https://photo-forum.net/joro/emoticons/original/A40.gif

Отговори на това съобщение
 Re: Хубав хотел в София за снимки?
Автор: SLR   
Дата:   27-10-16 22:41

gfdgdgfd, хотелите са ти ги казали горе, ако искаш обаче хубава стая си резервираш през Booking.com висок клас стая, иначе ако отидеш на място, или по телефона, те забиват най-малката и тъпа стая в хотела.

Да искаш стая за "почивка" също не те урежда, защото скъпите хотели не предлагат, или пак стаите са им най-малките.

Бих добавил и хотел Анел.


[beer] [beer] [beer]



Публикацията е редактирана (27-10-16 22:47)

Отговори на това съобщение
 Re: Хубав хотел в София за снимки?
Автор: pachok   
Дата:   28-10-16 02:02

Хубаво е да се чуеш по телефона с някого от хотела и могат да ти предложат по-изгодна оферта. Например наем на президентски апартамент (който ти върши идеална работа за такъв тип снимки) на половин цена, ако го ползваш само за 4 часа, вместо за денонощие.

Отговори на това съобщение
 Re: Хубав хотел в София за снимки?
Автор: volenE   
Дата:   28-10-16 20:57

Хилтън

Отговори на това съобщение
 Re: Хубав хотел в София за снимки?
Автор: h_bio   
Дата:   28-10-16 21:00

Зависи от концепцията ти за сесията. За една визия Домът на учения ще е по-подходящ за друга Арена ди Сердика и така...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »