Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: horrible   
Дата:   02-10-16 11:16

Обявата е страхотна. Думите са излишни. Изреченията ми са прости!

https://www.olx.bg/ad/fotograf-videograf-ID59JSM.html#6c697ea0f7
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: PhotoBo   
Дата:   02-10-16 11:18

[smilie2]
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: steeens   
Дата:   02-10-16 11:19

Ти сега завиждаш ли му? То си пише кой е публикувал обявата...[beer] [beer] [beer]
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: iasen2   
Дата:   02-10-16 11:19

Линка не работи
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: PhotoBo   
Дата:   02-10-16 11:20

При мен работи, за съжаление [smilie2]
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: steeens   
Дата:   02-10-16 11:22

Пробвай тук

 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: horrible   
Дата:   02-10-16 11:24

Много държа този видеограф, да ме вземе за чирак... и без това аз си ходя и си щрапкам за удоволствие... а ако съм с тово ПРО ще изкарвам по 10 стотинки на снимка!
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: pdimitrov   
Дата:   02-10-16 11:32

@horrible, инвестирай в D500, ще се избие [smilie5]
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: horrible   
Дата:   02-10-16 11:35

Аааа видеографа е написал: СНИМАМ С КАНьоОН, какъв е тоя Д500, и аз снимам с КАНьоН, пак да сменям системите.. нема как ... !!! [smilie5]
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: Denis_Radikov   
Дата:   02-10-16 11:35


https://img35.olx.bg/images_prodavalnikcom/78933500_7_585x461_fotograf-videograf-.jpg


Коя е годината,ние в лимбо ли сме? [smilie10]
Лошо ли е това,че почти се разплаках от смях? [smilie5]
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: horrible   
Дата:   02-10-16 11:37

ВИЕ май му се подигравата на човека... ама той си ви подбива ценитееее [cool]
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: quazimodo   
Дата:   02-10-16 12:02

Пък си му правите и безплатна реклама[smilie5] [smilie5] [smilie5]
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: agop4o   
Дата:   02-10-16 12:11

И май си мислите че всеки може да даде 1000-1500лв за снимки от сватба които ще ги види два пъти[smilie11].Най добре да вдигнем бунт.[smilie5]
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: horrible   
Дата:   02-10-16 12:33

Пичове, всеки бранш си има регистър с работещите човечета, май само във фотографията всеки с ДиЕсЕлАр е ПРО... баси!
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: Emoxide   
Дата:   02-10-16 13:46

...айдеее, дордье тука върви лафа ви земаа ляба! [smilie18]
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: horrible   
Дата:   02-10-16 13:54

Земи им го, тръгнал е да муулясва и без тфа [smilie21]
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: burningice   
Дата:   02-10-16 16:26

He e скъпар.
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: Блясък   
Дата:   02-10-16 16:54

Убеден съм, че човека си има клиентела, и снима сватби всяка събота и неделя. А ние завзечим за чужда сметка. [smilie5]
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: gogo359   
Дата:   02-10-16 16:54

Той човека сега си снима някоя сватба, после ще си обработи обработените снимки със специален софтуер, а пък вие му се смейте.

ПП - Хубаво е човек да има избор. Щом има клиенти, значи те го търсят и са доволни. Аз съм за пазарната икономиката.
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: ve_sselin   
Дата:   02-10-16 16:59

Пичове, какво се смеете, не знаете ли, че във всеки град и село има по един-двама такива. Мога да ви кажа, че хората които ги наемат са супер доволни от услугите им, нищо че ги пържат с директна светка на максимална мощност, важното е да изглежда ПРО. И в моето населено място има един такъв, че и диджей и видеограф.Графика му е пълен- то не са рождени дни, кръщенета, сватби..И най-лошото е, че постоянно във фейса, мои прятели ме засипват със негови снимки и ми ги дават за пример и се кефят какви били хубави и като се опитам да обясня, че дадена снимка е пълен кич и тотален боклук по отношение на светлина и композиция, излиза че аз му завиждам! Затова съм се отказал, дори не им обръщам внимание. В крайна сметка не всеки може да си позволи скъп истински фотограф и получават това за което и плащат.
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: horrible   
Дата:   02-10-16 17:17

Лошото е, че тези... видеографи (както се изразява този образ) обясняват, че снимат с най-новата техника, с всичко най-най-най... ама най от четирицифрената серия, а не колата е важна, а шофьораааа...
Интересното е, че тези, които могат да снимат са се... да го наречем "изолирали", и съм на мнение, че точно тази "изолация" отваря пазара за паразити като този видеограф....
За това повдигам въпроса за регистър на фотографите... знам, че преди години баща ми членуваше в асоциация на операторите (твърде вероятно е да не съм точен в изказа на тази гилдия), но го имаше.. а сега всеки, който е в час си пази цената, продава познанието, но не възпитава фотографи а измислени "про-та", които след като минат 1 курс подбиват пазара... Ми не съм много ОК с това..
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: Блясък   
Дата:   02-10-16 17:22

Зашо да е паразит!? Човека си е публикувал примерни снимки, може и сайт да има с примерни видеа. Клиента гледа, преди да го избере. Човека предлага услугата си каквато е. Клиента е този, който избира. Как да го кажа.... има домати по 80 ст. килограма, има и от 2,30. И едните и другите не застояват.
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: horrible   
Дата:   02-10-16 17:24

Да това е като сиренето, едното е 10 лева килото, другото е 3.50 :) Само че едното вече се знае, че не е сирене, а имитация![smile]
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: Daniel.de.Marko   
Дата:   02-10-16 17:31

Аре стига хейт!
 Re: Кой от вас публикува тази страхотна обява :)
Автор: fotomann   
Дата:   02-10-16 17:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.