Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Диваци с дипломи!
Автор: Dora93   
Дата:   06-07-16 21:07


https://photo-forum.net/static/forum/2016-07/dzlc8288.JPG


https://photo-forum.net/static/site_pics/157/1467796959_Wallingford-Back-Mine-7032355-FF0950.jpg



 Re: Диваци с дипломи!
Автор: tziko   
Дата:   06-07-16 21:42

Май месец тази година покрай мен мина скъпа кола, от прозореца и се беше показал костюмиран младеж който изкрещя "Дипломирах се мършииии", така разбрах, че минава образован човек!
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: 798099   
Дата:   06-07-16 21:46

Авторе, не са диваци, ПРОСТАЦИ са!!! Диваците не правят така!

 Re: Диваци с дипломи!
Автор: БОБИ-ЛЪВЧЕТО   
Дата:   06-07-16 22:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: fotograf123   
Дата:   06-07-16 22:59

Диваци би могло и да е друго [smilie5]

 Re: Диваци с дипломи!
Автор: LUBOMIRHRISTOV   
Дата:   06-07-16 22:59

Диваци или простаци това е утрешната смяна !
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: 798099   
Дата:   06-07-16 23:12

Уви! За съжаление си прав!
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: Jk.freeman   
Дата:   06-07-16 23:41

Само защото хората са си запалили едно огънче и вече си позволихте да ги наречете диваци, че и простаци. Първо не ви прави чест, после да допуснем за момент, че наистина са такива трябва ли да ги обиждате по този начин в публичен форум с хиляди посетители. Жалки сте. Честно ви го казвам. Дори не знаете какво е накърняване на личното достойнство. То май няма и как да знаете, за мене вие сте хора без достойнство. Пък хич не ми се подхваща тема, че изобщо това е подсъдимо. Абе хора вий на палатки не ходите ли, на къмпингчета, по язовирчета ей така сред природата, не си ли палите огънче, не си ли правите кефа? Сигурно не, вий сте супер захлюпени парчета, не ги разбирате тия работи. Вие си живеете в някъв си ваш консервативен свят. Както и да е, автора на темата трябва да се срамува най-много...и вместо да се впускате в словестни двубои с мене, така или иначе не сте ми интересни, по-добре се извинете на IvetAleks и компанията им. Жалко, че има толкова готини и отзивчиви хора тука, но вие...[smilie23] А сега се усетих, че малко съм ви обидил, ама нищо, човек който се шегува трябва и да носи на шеги.
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: 798099   
Дата:   06-07-16 23:48

Остави гръмките слова за друг случай. Виж какво гори и какво има за поддържане на горенето наоколо.

Това не са хора, запалили си "огънче", за да се стоплят, а такива, които си правят пикник в пещера. Доколкото съм запознат (е, може и да не съм) пещерите са защитени обекти, в които паленето на огън не е разрешено, освен ако не е животоспасяващ акт.
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: Jk.freeman   
Дата:   06-07-16 23:56

Е човека ви каза, че не е пещера, а изоставена мина...
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: Dora93   
Дата:   07-07-16 00:10

И като е изоставена мина (ако въобще е мина, защото дори да е използвана за мина, това си е пещера както се вижда,) можем да се изс---м вътре. Със сигурност вътре живеят прилепи. Да не говорим за грозотата на опушените скали и следите от огъня. Не знам в коя част на света е това, но тази снимка ни дава поредното доказателство, че бай Ганьо си е бай Ганьо и 100 години след Алеко, независимо в коя част на света е, колко дипломи има и каква професия практикува. А иначе авторката на снимката чете поезия! [smilie23] [smilie23] [smilie23]

 Re: Диваци с дипломи!
Автор: Jk.freeman   
Дата:   07-07-16 00:22

Автор: Dora93

И като е изоставена мина (ако въобще е мина, защото дори да е използвана за мина, това си е пещера както се вижда,) можем да се изс---м вътре.

Можем да, акито е органичен отпадък, който не замърсява околната среда. Даже напротив. Всъщност същото важи и за пепелта от изгоряло дърво.



Публикацията е редактирана (07-07-16 00:24)
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: colorphoto   
Дата:   07-07-16 00:25

Тази тема не разбирам защо е пусната тука.
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: Jk.freeman   
Дата:   07-07-16 00:29

И аз...
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: Dora93   
Дата:   07-07-16 00:29

Вижте какво прекрасно място нашите поетични сънародници са решили да съсипят:

http://www.capitalgems.ca/wallingford-back-mine.html


 Re: Диваци с дипломи!
Автор: ivjordan   
Дата:   07-07-16 00:43

Както се казва в един виц: "Пиши К** и да бегаме".
Такъв ни е манталитета.

Иначе, за илюстрация на същия манталитет - прочутия параклис над язовир Пчелина - издържал е хиляда и двеста години на природата, на турско и византийско владичество, за да можем в последните трийсетина години да избодем очите на иконите и да напишем с пирон "Грую и Цура = вечна либоф".

Ние не сме диваци, варвари сме.
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: Dora93   
Дата:   07-07-16 00:49

Още една "артистична" снимка на Ивет:

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13590448_10208529074295973_3271140306154519004_n.jpg?o...


 Re: Диваци с дипломи!
Автор: Jk.freeman   
Дата:   07-07-16 00:49

Как лирично прозвуча само: решили да съсипят. От двата кадъра постнати тука, не виждам нищо да съсипвам. Но ако ще и сто хиляди линка да ми пуснеш, пак не те оправдава това да обиждаш, да накърняваш личното достойство и да уронваш престижа на когото и да било като личност. Пък ако щеш във форума или в личния ти живот.
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: colorphoto   
Дата:   07-07-16 01:04

Ако наистина има неправилни действия на сниманите и те са близки на човека направил снимките,то можеше да се напише забележка под самите снимки.

Ама да се отваря цяла тема с цел да бъде публично осъждан човека който е снимал с идеята да му се устрои линч тук - това вече е прекалено!
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: Jk.freeman   
Дата:   07-07-16 01:17

"Прекалено" е меко казано...темата сама по себе си е позор! Обаче няма смисъл да се хабиш баце, няма да те разберат. Аз се отказвам, лека вечер на всички!
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: антивик   
Дата:   07-07-16 07:47

Не виждам нищо лошо в това човек да си запали огън сред природата, в пещера, край язовир, край морето. Па даже и де се спомена да се из....е, да си свърши физиологичните работи де[smilie11] , както се каза това са биологични отпадъци. За мен това не е замърсяване, а живот. Дори предпочитам при излизане да си пална огъня и да унищожа всички видове пластмасови и найлонови отпадъци, вместо да ги размятам покрай мен или да ги накича по храсти и дървета да се веят от вятъра. Замърсяване е бетона излят по черноморието, застрояването и ограждането на язовирите, пиленето на гуми и автогонките, нелегалното изсипване на промишлени отпадъци по дерета и реки за шумовото замърсяване с масовото броене до 12 и силната чалга при дипломирането.
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: OIM   
Дата:   07-07-16 08:12

А че е забранено паленето на огън на много места не те ли притеснява

 Re: Диваци с дипломи!
Автор: антивик   
Дата:   07-07-16 08:18

Говоря за места където не е забранено, където няма табели, където не са резервати и защитени зони. Макар че доста от тези защитени "зони" си станаха бизнес паркове за лов срещу добро заплащане, те това си е живо опазване на природа и животни[smilie9].
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: Dora93   
Дата:   07-07-16 10:08

Мисля, че тази тема няма да е достатъчно поучителна за Ивет и компания. Виждам, че дори се намират подържници. Може би всъщност трябва да изпратим снимките на Ивет заедно с данните й на канадските власти за опазване на природата да й друснат една солена глоба. Може би това би имало по-добър възпитателен ефект върху нашата поетеса.
 Re: Диваци с дипломи!
Автор: BXMarkov   
Дата:   07-07-16 10:24

Вместо да се грижите за канадските изоставени мини, излезте и си пометете тротоара пред общежилищния блок/кооперация или си подредете и почистете двора ако живеете в къща. Ще има по-голяма полза за България от пускането на подобни теми.
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.