Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Внимание Лоши Мебели
Автор: hristol83   
Дата:   12-05-15 20:51

Пиша извън темата за фотографията. Това е предупреждение към всички тръгнали да си купуват нови мебели. Внимавайте от какво са направени. Ето моя опит с диваните на мебели ВИДЕНОВ. Дивана е на 5 години и половина но се скъса още докато беше на 3. От тогава го ползвам с допълнителен дунапрен но сега реших да ги оплюя както си трябва и няма да се откажа нека целия свят ги види какви са мошеници.

https://photo-forum.net/static/site_pics//panorama/1431452526_2015_04_22_3077.jpg



https://photo-forum.net/static/site_pics//panorama/1431452500_2015_04_22_3074.jpg



https://photo-forum.net/static/site_pics//panorama/1431452463_2015_04_22_3073.jpg

 Re: Внимание Лоши Мебели
Автор: pmartinov   
Дата:   12-05-15 20:59

Добре дошли в страната не ментета!

Демокрация менте.

Пазарна икономика менте.

Държавническо мислене менте.

Единствено лъжата и измамата тук са истински!

 Re: Внимание Лоши Мебели
Автор: arkturian   
Дата:   12-05-15 21:08

с извинение че ще ти спукам балона,ама за парите които си дал, 5 години ползване си е направо удар.
И аз си купих легло Виденов(малко прилича на Вирсачи) за 270лв. Толкова ми се даваха преди 2год. Ама да не мислиш че си правя илюзиите че ще завещая на внуците?
Колкото си платил - толкова си получил. Цената им е ниска, защо да ти дават високо качество? Да не си лорд Евгейни та да ти правят подаръци?
 Re: Внимание Лоши Мебели
Автор: hristol83   
Дата:   12-05-15 21:12

Имам грешка Мебели ЯВОР са.
 Re: Внимание Лоши Мебели
Автор: hristol83   
Дата:   12-05-15 21:13

А не е така. Както писах това е на Явор. За канапе беше от най скъпите. Струваше 360лв.
 Re: Внимание Лоши Мебели
Автор: pepi34   
Дата:   12-05-15 22:05

Е за 360 какво по напред бре? Труда ли, материалите ли, какво? Най-скъп в сравнение с кое? С класата си естествено. Аз скоро си взех диван за 2500(от друга фирма), виж ще са ми други претенциите :)
 Re: Внимание Лоши Мебели
Автор: venciwideo   
Дата:   12-05-15 22:11

купих си гардероб от виденов, на цена която нито една фирма дори и от сивата икономика не можаха дами предложат.. вече е на 3 години, не е мръднал като нов е, какво да искам повече от тия? перфектни са, и пак , нощните ми шкафчета пак са от там, на там цената не е от най-перфектните, подобни в карфур бяха с 10лв по етини
 Re: Внимание Лоши Мебели
Автор: osis359   
Дата:   12-05-15 22:11

Без да ти чета глупостите, вземи се стегни, оспамил си всички facebook групи за фотография с тва', малко инфантилно, не мислиш ли?



Публикацията е редактирана (12-05-15 22:13)
 Re: Внимание Лоши Мебели
Автор: vkk1   
Дата:   12-05-15 23:26

Че какво лошо има в това да се предпазят хората от подобни измамници?
И общо взето цената не е от голямо значение.
Аз купих диван от Zona for home за 2300лв, който се разкапа на 6-я месец. Купих и подматрачна рамка от същата фирма, която няма два крака на еднаква височина.
Нека се знаят тези неща, лошо няма.
Поради подобни причини, аз вече българско не купувам.
 Re: Внимание Лоши Мебели
Автор: CaracolStudio   
Дата:   13-05-15 00:05

Много ясно ,че ще е менте за тия пари ,аз сега си взех над два метрова кухня от Виденов за 400 лв .При положение ,че вървят по 2,500 и нагоре и няма да рева ако се скапе .Няма такова нещо като в Кауфланд както казват хубаво и евтино .
 Re: Внимание Лоши Мебели
Автор: hristol83   
Дата:   13-05-15 09:34

Разликата между изрезките и дунапрен и цялото парче е малка. Не си струва да ни правят на идиоти за 20лв. Като са го направили от боклук поне да го напишат. Писна ми от боклуци.
Оспамил съм навсякаде за да гледате какво си купувате защото сега си търся диван и откривам че пак има направени със същите скапани материали.



Публикацията е редактирана (13-05-15 09:59)
 Re: Внимание Лоши Мебели
Автор: moto12   
Дата:   13-05-15 09:40

За набор 83 ако се водя от ника, поне трябваше да знаеш как се пише кОпувам. Че като го видя това по форумите и коментарите в новинарските сайтове и ми става лошо.
 Re: Внимание Лоши Мебели
Автор: hristol83   
Дата:   13-05-15 10:02

Сори за грешката. Както и да е другия път няма да казвам на никой като си купя боклук за да се прекарат всички. Съжалих че съм споделил.
Ако може премахнете темата.



Публикацията е редактирана (13-05-15 10:14)
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.