Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Зентекс
Автор: mimetto_bg   
Дата:   23-05-14 11:56

Здравейте, някой знае ли защо никой не се обажда в Зентекс? Изпратих миналата седмица апарата си и имахме уговорка да се чуем и от тогава "ни вест ни кост" както се казва. Не мога да го открия човека и се чудя какво става?

Отговори на това съобщение
 Re: Зентекс
Автор: filmmaking   
Дата:   23-05-14 12:12

Отишъл е за риба.

Отговори на това съобщение
 Re: Зентекс
Автор: slavoart   
Дата:   23-05-14 12:53

Споко! Няма такъв случай някой да не се е свързал с Ники/Зентекс. Търси го около обед [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Зентекс
Автор: mimetto_bg   
Дата:   23-05-14 13:04

Звъня и на обяд и преди обяд и няма никой на този телефон 0888972776, друг телефон някой има ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Зентекс
Автор: Gecata   
Дата:   23-05-14 14:55

Сппоко излязал е в чужбина за части. Прави го по няколко пъти в годината и все има някой изправен на нокти. [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Зентекс
Автор: falcon   
Дата:   23-05-14 15:16

Споко, наскоро пак имаше подобна тема и какви ли не глупости се изприказваха и в крайна сметка всичко беше тип топ. Човека е зает, пътува, щом е взел нещо да оправя, ще го оправи[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Зентекс
Автор: met   
Дата:   23-05-14 16:31

Уважавайте човека,той работи за вас!

Отговори на това съобщение
 Re: Зентекс
Автор: vladod   
Дата:   23-05-14 17:00

Не забравяйте, че това е служебен телефон и го ползвайте САМО през работно време. Началото на работното време е 11:00 часа.

ЗЕНТЕКС е сериозен човек и прави всичко възможно, за да имаме работеща техника [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Зентекс
Автор: deerstalker   
Дата:   23-05-14 17:10





Публикацията е редактирана (26-05-14 12:49)

Отговори на това съобщение
 Re: Зентекс
Автор: falcon   
Дата:   23-05-14 17:18

Ами сигурно може да вземе една цицореста секретарка да успокоява лично всеки клиент, но ремонта ще ти струва по-скъпо. Мен пък никога не ми е пукало дали някой ще ми вдигне на секундата, стига работата да е свършена, всичко е ОК. Който иска хубави приказки по телефона, да си намери сервиз с такива.[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Зентекс
Автор: chrisnoch   
Дата:   23-05-14 17:45

Аз бих задал въпроса така: "Някой знае ли защо Сони е единственият производител на фототехника, който има качествен сервиз в България?"
Хайде сега съветвайте "новобранците" да си купят Канон или Никон, пък като опрат до сервиз - да си берат гайлето!

Отговори на това съобщение
 Re: Зентекс
Автор: HepBeH_XaMcTep   
Дата:   23-05-14 19:57

За съжаление - добрия сервиз на Сони е опропастен от политиката на $они България... :)

При Зентекс оплаквания нямам. Дори на 2-3 пъти съм получавал директен отговор "това по-добре да не го правим", вместо да ме мотае!

Отговори на това съобщение
 Re: Зентекс
Автор: deerstalker   
Дата:   23-05-14 22:58





Публикацията е редактирана (26-05-14 12:49)

Отговори на това съобщение
 Re: Зентекс
Автор: victory13   
Дата:   23-05-14 23:18

[smilie18] навремето 3/4 от чашата, включително и последната капка /най-важната [smilie5]/ да разпродам всичко от сони я наля перфектния им сервиз [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Зентекс
Автор: hotsnail   
Дата:   24-05-14 01:10

не знам аз нямам забележки от сервиза на Сони т.е. Здравец/Стемарк. Ползвал съм го няколко пъти....

Ползвал съм и Зентекс и той е пич много точен. Верно е че няколк пъти е имало подобни теми ама винаги всичко е било ок. Предполагам и аз че човека просто не е в Бг за някой друг ден.

Пък за мрънкчаите да им предложа да си дадат апарата в американски сервиз и после да сравнят сметката с това дето им иска зентекс. После ми е интересно дали ще мрънкат за секретарка...



Публикацията е редактирана (24-05-14 01:12)

Отговори на това съобщение
 Re: Зентекс
Автор: asahi   
Дата:   24-05-14 09:39

Aкo Зентекс не вдига звъни на 112 - те ще ти помогнат.

Отговори на това съобщение
 Re: Зентекс
Автор: axlastro   
Дата:   24-05-14 15:00

Canon си имат официален оторизиран сервиз, защо не пробвате там? Мисля, че има и вариант да се изпрати до Румъния - там е най-близкия сервиз, който разполага с апаратура за калибрация.



Публикацията е редактирана (24-05-14 15:01)

Отговори на това съобщение
 Re: Зентекс
Автор: hotsnail   
Дата:   25-05-14 08:23

Зентекс и други неща ремонтира. Пък и автора на темата явно е дал/а апарата си и иска да види дали ремонта е приключил.

Отговори на това съобщение
 Re: Зентекс
Автор: chrisnoch   
Дата:   25-05-14 13:28

axlastro,
Оторизираният сервиз на Канон е "ПАН Сервиз". На тях не бих им поверил дори и старата си пила за дърво, камо ли фотоапарата си! Те са пословични неграмотници! Говоря от личен опит, не по слухове. Те разбират от фотографска техника по-малко, отколкото аз - от ядрена енергетика. Смешно и жалко е, че "лидерът" Канон са оторизирали именно тях!

Отговори на това съобщение
 Re: Зентекс
Автор: axlastro   
Дата:   25-05-14 16:18

Това е доста неприятно. Явно на Канон им все тая какво става на нашия мижав пазар.Би ли споделил конкретния случай?



Публикацията е редактирана (25-05-14 16:20)

Отговори на това съобщение
 Re: Зентекс
Автор: komentator   
Дата:   25-05-14 17:14

Преди седмица се чудех дали да изпратя моя апарат за ремонт в Профайлд" или в "Зентекс". Ники ми каза по телефона, че в момента няма затвор за точно този модел и ще има най-рано след 20 дни. Изпратих го в "Профайлд", където имат секретарка да приема обажданията и тя ми каза: "Ще го ремонтираме по най-бързия възможен начин". Като им го изпратих се обадиха, че е пристигнал и ще чака да му дойде реда. Попитах колко ще чака и отговора беше 2-3 седмици, може и повече. Сега виждам, че "Зентекс" е бил по-коректен като е казал точно какво е положението. Ако до 20 дни в "Профайл" не му дойде ред, ще говоря с Ники и ще го занеса при него.

Отговори на това съобщение
 Re: Зентекс
Автор: hotsnail   
Дата:   25-05-14 18:35

axlastro написа:

> Това е доста неприятно. Явно на
> Канон им все тая какво става на
> нашия мижав пазар.Би ли споделил
> конкретния случай?

Да Канон реално нямат политика за България....факт. Може би продажбите са мизерно малки тук или просто няма свестен търговец или представител. Не знам ама факт - купуваш Канон - хубава техника е, ама щото си в БГ си се минал вече.

То още като влезеш в някой от фото магазините и погледнеш щанда ти е ясно - Канон са голяма фирма дето не им пука за пазара тук. Щандовете на другите марки изглеждат доста различно- Никон, Олимпус, Сони.

Сони специално си имат активна политика тука. Повечето им фенове дето сме го знаем Светльо дето организира събития и ревюта. Стефан го знаем също и той ни знае. Правят хората някакви неща, къде по-успешно къде не ама има политика относно БГ пазара и се вижда, че работи. Единствената ми забележка е към това на кого дават да прави ревюта - напоследък канят някакви самозвани фотографи дето и относителен отвор не знаят какво е, после пишат по форумите глупости...еми....

Кано се насадиха с ПАН сервиз заедно с куп други марки. После обаче другите марки постепенно се светнаха, че не стават ПАН сервиз. А Канон още си седят там и така....не вярвам Зентекс зорлем да бяга от титлата официален сервиз, ама вероятно някой гении в Канон (дали България или другаде) предпочита да делка паре със ПАН Сервиза....щото гаранционните неща се плащат на хубави европейски цени ремонтите им от централите. Това е за всички марки. Обаче после разни представителства и сервизи и т.н. делкат парата. За някой марки знам, че разни австрийски фирмички посредници се намърдват и ако е 20-30 Евро на час цената дето централата плаща в БГ идва на 5 или 6 Евро на час.....после що сервиза бил фира....



Публикацията е редактирана (25-05-14 18:46)

Отговори на това съобщение
 Re: Зентекс
Автор: kvakioh   
Дата:   25-05-14 18:48

Лелеле, ако трябваше да избираме техника по наличието на сервиз или по това колко е добър сервиза на една марка...
Зентекс си е супер и дано да остане винаги така. Не съм стигал до него за сервиз, за други неща е било, но винаги е бил там.

Отговори на това съобщение
 Re: Зентекс
Автор: chrisnoch   
Дата:   25-05-14 18:58

Сервизът няма никакво значение, така ли? [smilie11]
Хайде по-сериозно, моля!
Зентекс е сервиз за всякакви марки (не само за Канон и Никон), а и няма как да замести гаранционното обслужване на техниката.

Отговори на това съобщение
 Re: Зентекс
Автор: mihajlov2   
Дата:   25-05-14 19:01

Според мен ще е интересно да се направи една "карта" на сервизите в София по марки фототехника. Изобщо не ми е притупало, просто ми е интересно, къде трябва да се търчи, ако любимата камера или обектив се нуждае от "доктор".
И така, за Канон от много години нещата са ясни - Зентекс и по-далече от ПАН сервиз.
За Никон - Профайлд.
За Сони - Стемарк.
За Пентакс - ЛАС Сервиз, ако не се лъжа.
За Олимпус - не знам.
За Панасоник - не знам.
За Фуджи - не знам.
За Лайка пък хептен нищичко не знам.[smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »