Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Арт Свят
Автор: ziiven   
Дата:   17-06-14 11:55

Здравейте !!! Искам да ви помоля за малко помощ колеги фотографи ... Става въпрос за асоциация "Арт Свят" ,някой чувал ли е за нея,някой от вас членува ли в тази асоциация/клуб ??? Изпратих им еднократна такса от 17 лева по банков път за да стана техен член,те ми пратиха клубна карта и удостоверение за членство,тяхната дейност е следната - имат договори с различни заведения в цялата страна и те продават на тези заведения (ресторанти,барчета,хотели) снимки направени от членове фотографи под формата на готови картини и след това фотографите получават по 60 лева на всяка успешно продадена картина от асоциацията или те поне така ми казаха :) Та в общи линии това е !!! Аз им изпратих 3 мои картини,платих и пътя до гр. Ямбол (където им е офиса) и рамките и всичко,казаха ми,че на 10.06 щяло да се отваря луксозен ресторант и са им били нужни 32 бр. картини от мене искаха одобрени от тях 3,но така и до сега не са ми пратили пари,вие какво мислите ? Ако някой знае нещо моля да ми пише веднага !!! Това е мобилният на Арт свят - 0893597458,а това е e-mail им : mariyanaphotography@gmail.com


Отговори на това съобщение
 Re: Арт Свят
Автор: realnoncho   
Дата:   17-06-14 12:04

Аз си бях писал с тях по мейла да разбера що за хора са, след като пуснаха нещо тук във форума.

Не останах с добро впечатление от липсата на конкретна информация и липсата на връзка освен някакъв мейл. Като им го написах получих отговор, който съвсем ме убеди, че не искам да си имам работа с тях [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Арт Свят
Автор: EvaJor   
Дата:   17-06-14 12:23

Имат договори в цялата страна, а в секция наши клиенти в уеб - сайта им има 5 линка, при това не към хотелски организации и не в България.... Освен това, много ми е странно какви договори ще имат с хотели или ресторанти -"Вие се задължавате да купувате картини от нас...." Никак не ми звучи

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »