Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Малко помощ от Пловдивски съфорумци за преносим хард диск
Автор: nsirakov   
Дата:   13-12-13 07:00

Привет на всички, изгоря ми хард диска, успяха да спасят инфото но ми трябва преносим хард диск за да ми върнат снимките... ако има някой съфорумец от Пловдив, на който хард диск с поне 120ГБ празно пространство няма да му трябва за уикенда моля да пише тук или на лични едно телефонче, за да мога да си върна данните... в неделя връщам диска и черпя бира

Отговори на това съобщение
 Re: Малко помощ от Пловдивски съфорумци за преносим хард диск
Автор: Ivan_A   
Дата:   13-12-13 07:13

Ники, обади се - имаш го.


Отговори на това съобщение
 Re: Малко помощ от Пловдивски съфорумци за преносим хард диск
Автор: nsirakov   
Дата:   13-12-13 07:37

[smitten] [smitten] [smitten]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко помощ от Пловдивски съфорумци за преносим хард диск
Автор: itilien   
Дата:   13-12-13 12:17

Колко ти взеха да ти възсрановят информацията, че преди няма и месец и моя изгоря, а на него имах някои снимки, дето ги нямам на друго място и се чудя дали си струва.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко помощ от Пловдивски съфорумци за преносим хард диск
Автор: nsirakov   
Дата:   13-12-13 15:37

нищо не ми взеха... имам приятели!

Отговори на това съобщение
 Re: Малко помощ от Пловдивски съфорумци за преносим хард диск
Автор: realnoncho   
Дата:   13-12-13 16:03

Уж сериозни хора сте и двамата, а сте си държали снимки само на едно място. На мен не ми се е развалял диск досега, но си имам нещата поне дублирани на различни дискове.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко помощ от Пловдивски съфорумци за преносим хард диск
Автор: itilien   
Дата:   13-12-13 16:14

абе те по-голямата част от моите са дублирани, че и триплирани даже, особено тия от чужбина които са. Но се оказа, че част от БГ снимките ми не са. И от тях имам десетина добри.

Но така или иначе, след малко рисърч се оказа, че проблема при мен не е изгаряне, а фърмуерен бъг на харда, характерен за цяла серия произвеждана през 2008-ма (става дума за seagate baracuda 7200.11 - 500 gb). Проблема се изразява в изпадане на хардиска в някакво бизи състояние, при което той не може да комуникира с биоса. И това може да се оправи с малко хакерски методи. Тия дни един колега ще ми даде усб към ттл преходник и мисля да пробвам да го оправя. Във фирмите ще ме одерат сигурно.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »