Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Видеокамера SONY BROADCAST HXR-MC2000E
Автор: elfovid   
Дата:   02-02-11 01:29

Закупих в началото на годината SONY BROADCAST HXR-MC2000E .Работи добре за класа си,но има проблем с трансфера на информация чрез USB порта към компютъра.Въпроса ми е имали друга закупена такава камера в България и как се справя в това отношение?
 Re: Видеокамера SONY BROADCAST HXR-MC2000E
Автор: Gmir   
Дата:   02-02-11 01:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Видеокамера SONY BROADCAST HXR-MC2000E
Автор: Han_solo   
Дата:   02-02-11 01:52

И аз това щях да попитам... от какъв чеп трябва да се вързва камерата към компа с кабел след като може от картата да се копират директно файловете... За Сони имам опит само със SxS ExpressCard - по високия клас, и там имаше известна борба с драйверите за да ги прочете, така че виж дали имаш коректно инсталиран драйвер на компа
 Re: Видеокамера SONY BROADCAST HXR-MC2000E
Автор: elfovid   
Дата:   02-02-11 10:43

Камерата има вградена памет 64GB,позволяваща само на нея запис 6 часа HD full.Прехвърлянето от нея в момента става само чрез дублиране върху SD карта и оттам на външен четец.Крайно неприемлив начин за постоянна работа!?Компа не детектва нито вградената,нито SD картата,въпреки указанията коита правя в настройките на камерата по инструкции.Камерата отчита свързване с компютър/ прави подготовка,която продължава до безкрайност../.Работя с Windows7.Няколко пъти в началото ми отчете връзка,но не както трябва.Сега и това не показва.

 Re: Видеокамера SONY BROADCAST HXR-MC2000E
Автор: vdm57   
Дата:   02-02-11 11:00

вероятно проблема е версията на PMB - софтуера за кепчване. Съвета ми е да пробваш с ДРУГ КОМПЮТЪР, като инсталираш версията на PMB за друга операционна система - примерно XP Pro SP3; Също провери по-нова версия на PMB за Windows7 в сайта на SONY...

 Re: Видеокамера SONY BROADCAST HXR-MC2000E
Автор: elfovid   
Дата:   02-02-11 14:04

РМВ се стартира автоматично при поставяне на SD картата във външния четец и работи безпроблемно.Дори няма нужда от него.



Публикацията е редактирана (15-02-11 09:35)
 Re: Видеокамера SONY BROADCAST HXR-MC2000E
Автор: vdm57   
Дата:   02-02-11 15:50

Ако не искаш да пробваш сам с друг компютър за да разбереш дали проблема е в камерата или компютъра, най добре отиди в сервиза на SONY:

София, жк.Младост1, блок 11, (зад бензиностанция Шел )
тел. 02 9743945
serviceb@uvt.bg

 Re: Видеокамера SONY BROADCAST HXR-MC2000E
Автор: elfovid   
Дата:   02-02-11 16:12

Направих и тези тестове,ХР,други компютри,консултации с професионални специалисти в компютърния бранш.Всички заключения водят в нежелана за мен насока...



Публикацията е редактирана (16-02-11 13:12)
 Re: Видеокамера SONY BROADCAST HXR-MC2000E
Автор: joyride   
Дата:   02-02-11 18:35

The HXR-MC2000E supports recording directly onto Memory Stick Pro Duo or SD/SDHC cards
Supplied with VMC-UAM1, USB Adaptor cable (for external HDD) download w/o using a PC …
 Re: Видеокамера SONY BROADCAST HXR-MC2000E
Автор: elfovid   
Дата:   02-02-11 18:54

Nothing new.
 Re: Видеокамера SONY BROADCAST HXR-MC2000E
Автор: elfovid   
Дата:   16-02-11 13:20

Проблема е решен.След няколко разговора със Sony за Европа в Англия,камерата беше сменена с нова.Вече проблеми няма!...

 Re: Видеокамера SONY BROADCAST HXR-MC2000E
Автор: SSTTOO   
Дата:   18-03-11 09:09

Колега ,би ли споделил повече относно самата камера?Как се държи при продължително снмане, по-добра /чувствителна/ ли е от 1000 ?Изобщо какво ти е впечатлението от нея.
 Re: Видеокамера SONY BROADCAST HXR-MC2000E
Автор: elfovid   
Дата:   25-03-11 00:20

Не мога да направя сравнение с 1000 /предищната версия /не съм снимал с нея.Мога да направя сравнение с Canon SL1s,ако представлява интерес за теб.По продължително от 1 час и половина не съм снимал.Всичко е нормално.Автофокуса е добър.Аудиото също е добро.При картината на SD може да се желае още.При HD навън е добра,при различни тъмнини не съм я тествал.Този сезон пролет лято ще зная всичко за нея.Нямам време да бързам...Опционално е по ограничена от Canon SL1s,но е с нови технологии.Това са два различни типа камери.Дълги теми са...



Публикацията е редактирана (30-03-11 22:53)
 Re: Видеокамера SONY BROADCAST HXR-MC2000E
Автор: dragomir79   
Дата:   04-09-13 20:25

Искам да попитам дали ще ми свърши добра работа, старата ми камера беше HVR HD-1000, сега смятам да купувам този модел /HXR-MC200E/. Снимам репортажно спортни събития. Интересува ме дали е с достатъчно бърз фокус при заснемане на бързо движещи се обекти.
 Re: Видеокамера SONY BROADCAST HXR-MC2000E
Автор: ogy25   
Дата:   05-09-13 01:31

Със сляпа камера-бърз фокус при заснемане на бързо движещи се обекти не става .......
 Re: Видеокамера SONY BROADCAST HXR-MC2000E
Автор: dragomir79   
Дата:   05-09-13 19:49

В превод какво трябва да значи това?
 Re: Видеокамера SONY BROADCAST HXR-MC2000E
Автор: ogy25   
Дата:   05-09-13 19:53

Много са и луксовете - виж ревютата.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.