Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Намерен фото апарат Сони (сапунерка) в Младост 3, София
Автор: nnenov   
Дата:   26-05-13 18:57

Здравейте,

Намерих една сапунерка Сони в калъф хама днес следобед в Младост 3 до училището.

Ако на някой му се губи да ми изпрати серийния номер (от гаранцията) и ще си го получи обратно.

Според мен апарата е чисто нов - въженцето му е още вързано с фабричното тиксо.

На картата има снимки на момиченце на 5-6-7 години, ако нямате гаранция на апарата може да ми изпратите нейна снимка :).

Хайде пък дано е късметлия собственика и се намери.


https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/kwin9889.JPG


https://photo-forum.net/static/forum/2013-05/thpp9743.JPG


https://dl.dropboxusercontent.com/u/5160422/2013-05-26%2018.46.56.jpg

 Re: Намерен фото апарат Сони (сапунерка) в Младост 3, София
Автор: chrisnoch   
Дата:   26-05-13 19:09

Браво, колега! Този пост ми вдъхва надежда, че все пак има честни хора! [beer]
 Re: Намерен фото апарат Сони (сапунерка) в Младост 3, София
Автор: quazimodo   
Дата:   26-05-13 19:29

Мой е! Мой е! Мой е! - хорово скандиране от публиката[smilie5]. Иначе - респект и от мен[smilie24]!
 Re: Намерен фото апарат Сони (сапунерка) в Младост 3, София
Автор: kvakioh   
Дата:   26-05-13 21:43

Добра и честна постъпка! Така трябва. Дано да се намери собственика.
ЗА колегите със Сони, да поддържам техният начин на говорене във форума- ново Сони, купуват, пробват и изоставят...Явно нещо не е наред с марката и техниката.
 Re: Намерен фото апарат Сони (сапунерка) в Младост 3, София
Автор: vikitovikito   
Дата:   26-05-13 21:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Намерен фото апарат Сони (сапунерка) в Младост 3, София
Автор: chrisnoch   
Дата:   26-05-13 22:17

kvakioh,
Май пак се заяждаш, а? [smilie23]
 Re: Намерен фото апарат Сони (сапунерка) в Младост 3, София
Автор: kvakioh   
Дата:   26-05-13 22:21

Поговорката е ясна- със същите камъни по главите на първо използвалите ги...Заяждането няма форма тук...много по-лошо е от това за съжаление.
Иначе- аз съм да се намери собственика.
 Re: Намерен фото апарат Сони (сапунерка) в Младост 3, София
Автор: kollev3   
Дата:   26-05-13 22:21

браво,похвално е[shtrak]
 Re: Намерен фото апарат Сони (сапунерка) в Младост 3, София
Автор: vikitovikito   
Дата:   26-05-13 22:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Намерен фото апарат Сони (сапунерка) в Младост 3, София
Автор: kvakioh   
Дата:   26-05-13 22:32

Идеята е, не че Сони не става (няма как да го кажа това) а начинът на изказ и бездарно хвалене как Сони било над всичко...
А допотопната техника, с която снимам...В офиса имаме Phase one 2 тела с 3-4 дигитални гърбове, както и Hasselblad, отделно работя с микроскоп и техника, която е над 350000 евро, дали е допотопна, и дали на допотопни, слаби фенчета, докоснали едва 2-3 апарата само от 1 марка трябва да им се показва и доказва колко са мънички???
 Re: Намерен фото апарат Сони (сапунерка) в Младост 3, София
Автор: vikitovikito   
Дата:   26-05-13 22:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Намерен фото апарат Сони (сапунерка) в Младост 3, София
Автор: kvakioh   
Дата:   26-05-13 22:40

Тук няма кой да може да оцени това, което снимам...Няма как да показвам кадри на композити, на кристални структури, които изискват далеч по-добра и високотехнологична техника за заснемане.
Както и да е, философията не е за всеки, аз съм прост ползвател на 2 системи апарати и тела. Но не съм толкова прост да насаждам мнение, че някоя марка е велика и че най-добрите апарати са точно от някоя марка.
 Re: Намерен фото апарат Сони (сапунерка) в Младост 3, София
Автор: vikitovikito   
Дата:   26-05-13 22:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Намерен фото апарат Сони (сапунерка) в Младост 3, София
Автор: nnenov   
Дата:   27-05-13 08:06

абе хубавото е, че държите темата по-горе с вашите глупости сони мони и джони
 Re: Намерен фото апарат Сони (сапунерка) в Младост 3, София
Автор: kvakioh   
Дата:   27-05-13 09:49

ДА, снимаме и кристали с Канон, точно една фирма произвежда единствено и само за байонети на Канон своите микроскопи. И това правим.
 Re: Намерен фото апарат Сони (сапунерка) в Младост 3, София
Автор: chrisnoch   
Дата:   27-05-13 11:45

kvakioh,
Снимай си кристалите, кой ти пречи?!
Техниката, която ползваш, е специализирана - затова е и скъпа. Повечето от колегите тук нямат нужда и вероятно никога няма да имат нужда от такава апаратура. За чий чеп се перчиш с цени?! Това е глупава еснафщина!
Темите за Сони в този форум почти отсъстват - било то защото по-малко хора ползват тази марка, било то защото техниката е читава и няма проблеми с нея. Не разбирам защо се дразниш, когато някой препоръча Сони в тема за първи DSLR, например - нищо, че в заглавието се споменава само за Никон или Канон. Колегите нямат ли право да знаят, че има и други фирми, които произвеждат техника със сериозни качества? Или тези теми са "запазени" само за "правоверните" каниконианци? На какво основание???
Хайде престани да "подскачаш" и да се "изприщваш" при всяко споменаване на "четирибуквената марка", че ставаш смешен вече!!!
 Re: Намерен фото апарат Сони (сапунерка) в Младост 3, София
Автор: nevermess   
Дата:   27-05-13 12:00

chrisnoch как отсъстват теми за сони [smile]. Всяка тема "Какъв DSLR да си взема" след 5-6я пост се превръща в тема за Сони.
Дори теми от рода "Какъв Канон да си купя" още на първата страница се превръщат в тема Сони срещу всички останали [smilie5].
Най-готиното е, че дори теми като "Винаги съм искал DSLR помогнете да избера" се превръщат в "SLT по-добрата технология" или "За ко ти е DSLR некс по-добрият избор".
Напълно разбирам раздразнението на kvakioh, макар и да не разбирам защо иска да "разлае кучетата".
 Re: Намерен фото апарат Сони (сапунерка) в Младост 3, София
Автор: stoikovv666   
Дата:   27-05-13 12:09

За SONY, само с добро! [beer]
 Re: Намерен фото апарат Сони (сапунерка) в Младост 3, София
Автор: kvakioh   
Дата:   27-05-13 12:50

Да, с добро, от ползваното- Сони плеър, 33 часа музика, добре.
Сони 18.4 лаптоп, ха, вече не ги произвеждат...
Сони кутия за музика 70х50х40см, ха и тия вече не ги произвеждат...
Канон като пуснат мп3 плеър, няма да си купя. Никон като пуснат стерео за колата- няма да си купя...Защото просто няма да го направят.
Десетки касетки и Сони уолкмен...Ха, и това не го произвеждат.
Сони апарати с полупрозрачно огледало...Ми няма как да видя колко прозрачно е, дали са по-добри снимките. Все още от Канон и Никон имат уникални и некопирани от другите марки обективи, който доставят напълно удоволствие и кеф от снимането. За Сони също има, но едва ли масово ще се използват и коментират тук, просто няма как да стане. Досега, при сериозно следене на форума, не съм видял тема- "имам Сони А99, искам да си купя 85mm f/1.4, дайте мнение дали е добър..." или "Канон 6Д със Сигма 50/1.4 или Сони А99 със Carl Zeiss Planar T* 50mm f/1.4 Lens, кое е по-добре за портрет?"
Просто няма кой да отговори на този въпрос, защото има единствено теми за Никон и Канон, които може да се навлиза и да се пише...Както вече ви казах, уважаеми ползватели на Сони, направете си тема/теми, в които обсъждате, бълвате, говорите, и хвалите Сони, колко е напред, колко са върха, колко сензори са продали...Имаше опити за това, но нещо май не се получи.
П.С. Накрая ще взема едно Сони да го пробвам как е, Некса ми се стори приблизително добре, значи може и един с полупрозрачно огледало да стане...Ха, не познавам никой със Сони.
 Re: Намерен фото апарат Сони (сапунерка) в Младост 3, София
Автор: quazimodo   
Дата:   27-05-13 16:04

kvakioh, как не познаваш бе друже, та с crisnoch сте вече като сиамски близнаци - щом единия пише в някоя тема и другия е на близо[smilie5]
 Re: Намерен фото апарат Сони (сапунерка) в Младост 3, София
Автор: kvakioh   
Дата:   27-05-13 16:05

Казал съм го вече, че лично тук познавам само един човек, и 2-ма като форумен колега. Но не и човек със Сони.
 Re: Намерен фото апарат Сони (сапунерка) в Младост 3, София
Автор: nevermess   
Дата:   27-05-13 16:23

И кат заговорихме:
http://it.dir.bg/news.php?id=14001778
 Re: Намерен фото апарат Сони (сапунерка) в Младост 3, София
Автор: jvader   
Дата:   27-05-13 16:45

kviakoh,
Ми вземи си бре, пич! Може пък да вземе и да ти хареса....![beer]
 Re: Намерен фото апарат Сони (сапунерка) в Младост 3, София
Автор: kvakioh   
Дата:   27-05-13 17:09

Не бих платил за нещо, което после да няма какво да правя, защото прави същото като другата техника, която имам...По-скоро ще заема, както правя най-редовно.
 Re: Намерен фото апарат Сони (сапунерка) в Младост 3, София
Автор: mmjm   
Дата:   27-05-13 18:07

Кви хора сте не знам. Намерена е сапунерка вероятно изгубена от дете или абитуриент, а почнахте да бълвате кво ли не. Стига глупости, ако някой познае подаръка на детето си, да се обади на колегата! Айде стига спам!
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.