Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 CANON 5D Mark 3 Разлика в моделите???
Автор: stakimodels   
Дата:   22-03-13 19:05

Извинявам се за темата, ако вече е имало такава, или се е писало за това в подобни теми, но питането ми е следното: Може ли някой да ми обясни каква е разликата между NON UK MODEL и останалите. Някъде бях чел, че май става въпрос за снимането в режим видео. Ще съм благодарен ако можете да ми отговорите тук или на лични. Благодаря предварително и се извинявам ако съм пуснал тема дубликат...

Отговори на това съобщение
 Re: CANON 5D Mark 3 Разлика в моделите???
Автор: slav4cho   
Дата:   22-03-13 19:42

По-добре написано тук,защото повече хора да са информирани.

Отговори на това съобщение
 Re: CANON 5D Mark 3 Разлика в моделите???
Автор: jrr   
Дата:   22-03-13 20:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: CANON 5D Mark 3 Разлика в моделите???
Автор: stakimodels   
Дата:   22-03-13 20:24

В eBay попаднах на обява, която е обозначена като NON UK MODEL, но никакви пояснения

Отговори на това съобщение
 Re: CANON 5D Mark 3 Разлика в моделите???
Автор: realnoncho   
Дата:   22-03-13 20:28

Значи че не е с техния контакт за зарядното, няма други разлики.

Отговори на това съобщение
 Re: CANON 5D Mark 3 Разлика в моделите???
Автор: mcnicko   
Дата:   22-03-13 20:31

Ами най-вероятно го пише това, понеже такива тела често нямат гаранция в UK. Иначе казано - grey imports, а предполагам продавача това е изкал да каже с написаното. Що не го питаш направо?

Отговори на това съобщение
 Re: CANON 5D Mark 3 Разлика в моделите???
Автор: vikitovikito   
Дата:   22-03-13 20:34

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: CANON 5D Mark 3 Разлика в моделите???
Автор: stakimodels   
Дата:   22-03-13 20:43

Не съм продавал стъклата на сони, просто добавям сега и канон, по скоро за баща ми, инае продавача не ми отговаря, и затова реших да разпитам тук дали някой знае нещо

Отговори на това съобщение
 Re: CANON 5D Mark 3 Разлика в моделите???
Автор: Canon   
Дата:   22-03-13 21:27

И аз предполагам, че е само контакта на захранването.
Американския (11V до 220V) е с прибиращи се пластини, на мен ми е много удобен, но трябва един преходник за 2 лв.

Отговори на това съобщение
 Re: CANON 5D Mark 3 Разлика в моделите???
Автор: hotsnail   
Дата:   22-03-13 21:33

Ами ако е от ибей и продавача е във великобритания, модели дето не са от ЕС няма да имат гаранция. Има доста великобританци дето полу законно вмъкват техника от Хонг Конг и по-честните от тях си пишат, че не е английски апарата.

При някои модели като а700 на сони има и функционални разлики между европейските и другите апарати т.е. Сензора на грипа е махнат в Европа заради някакъв закон за редките метали или нещо подобно, американските си имат сензор на грипа.

Видеото на каноните от тоя клас мисля, че от меню избираш 50/60 кадъра. В по-ниския клас има разлика дали ще е кратно на 50 или 60 херца

Отговори на това съобщение
 Re: CANON 5D Mark 3 Разлика в моделите???
Автор: stakimodels   
Дата:   22-03-13 22:06

сега ми писа, че е вкарана от чужбина заедно с още няколко, но като му гледам името по скоро е вкарана от индия

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »