Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Контролер yn 622 nikon
Автор: Димитър_Евтимов   
Дата:   09-04-16 10:14

Здравейте,
Вчера си взех въпросния контролер, за да не се налага да се разхождам до светкавиците. Светкавиците са yn568, и синхронизатори към тях yn 622. Канали, групи, всичко е настроено както трябва, ОБАЧЕ...не ми се променят режимите на светкавиците, поне на дисплея. Вчера правих тестове и настроих светкавиците на iTTL, а настройките от контролера на М, за всяка група. Повтаряемост на кадрите има, както и силата на импулса, който се излъчва. Пробвах при еднакви условия, но от контролера задавам 1/128 и 1/1. Но ако задам М на светкавицата и М на контролера, бе мк се отчитат промените по настройките на дисплея на светкавиците.Получават се нещата при варианта с контролер М, светкавици iTTL, но нещо ме гвожди,че нещо не така. Моля за мнение и съвет.

Отговори на това съобщение
 Re: Контролер yn 622 nikon
Автор: StraightEse   
Дата:   09-04-16 10:36

При мен на светкавиците не се изписва нищо, но силата на импулса се променя.

Отговори на това съобщение
 Re: Контролер yn 622 nikon
Автор: Димитър_Евтимов   
Дата:   09-04-16 20:41

Да, благодаря за инфото колега, днес получих същото потвърждение от друг колега. Значи в движение открих топлата вода за свбе си. Благодаря!

Отговори на това съобщение
 Re: Контролер yn 622 nikon
Автор: virosh   
Дата:   10-04-16 19:20

За да управляваш светкавиците през контролера те трябва да са в iTTL режим. Ако искаш да снимаш на M просто включваш този режим от контролера а оставяш светкавиците на iTTL и настройваш силата на веткавицата и т.н.
Пише си го в упътването.[shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »