Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Печат
Автор: Photom   
Дата:   27-07-12 19:23

Искам да изненадам едно момиче като и подаря една снимка на плакат. Размерите мисля да са А1(84/59).
В row ли трябва да ми е файл-а. Понеже най-любимата и снимка е имам само в jpg.
Става въпрос за София.

После ще се сложи в рамка, която ще бъде с едно по-специално стъкло - рефлексно мисля че се казваше (поправете ме ако греша).

В google излезнаха доста печатници, тази ми грабна окото, понеже всичко е много добре обяснено в сайта:
print.bg
В горния линк има избор на хартия, върху която ще се печата, има ли по запознати, какво ми е нужно, като отново се има в предвид че ще има рефлексно стъкло.

Приемам и други предложения. Като се има в предвид че снимката ще има единствено емоционална цел.

Отговори на това съобщение
 Re: Печат
Автор: harvester_vn   
Дата:   28-07-12 08:36

Не знам какво значи файла да е в редица (row), но знам, че да дадеш RAW файл за печат, е същото като да дадеш непроявен негатив. Сам си направи извода какъв трябва да ти е формата.

Иначе за самия печат, софианци май са доста доволни от услугите на Вертикал-7.

Отговори на това съобщение
 Re: Печат
Автор: krasimira   
Дата:   28-07-12 16:31

Аз печатам тук http://photo-place.org/page.php?id=13
, това е ателието на ЗЕД от ФФ и препоръчвам с две ръце. Има голям избор на хартии и канави за печат.


Отговори на това съобщение
 Re: Печат
Автор: detlene   
Дата:   28-07-12 18:15

И аз печатам при Zed. И аз много препоръчвам!!! [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Печат
Автор: mravunko   
Дата:   28-07-12 18:30

За такъв размер ти трябва доста добър файл, от телефон не става, особено, ако държиш на качеството :)

Отговори на това съобщение
 Re: Печат
Автор: Photom   
Дата:   28-07-12 23:01

Благодаря на отзовалите се, на тези който се правят на интересни няма какво да кажа.
Баш с телефон не е снимано:D

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »