Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Помощ с Радио Предавател pt- 04 NE
Автор: fanman77   
Дата:   16-06-12 10:58

Здравейте,имам един проблем,който е недостъпен за мен и искам някой който е наясно да ми обясни,а именно,че наскоро си си купих radio trigger pt- 04 NE и си работеше идеално,но изведнъж започна да свети,светкавицата прикрепена към него,когато си поиска,помислих че може да е от светкавицата,затова я сложих на тялото на апарата и свети безотказно, всеки път,когато сложа кабела на предавателя към приемника свети пак без дертове,проблеми ми прави само когато се налага да свети само със сигнала,моля който е компетентен да ми даде съвет как да се справя с това.
Благодаря.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ с Радио Предавател pt- 04 NE
Автор: eurodriver   
Дата:   16-06-12 11:39

Батериите да не са заминали?

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ с Радио Предавател pt- 04 NE
Автор: fanman77   
Дата:   16-06-12 11:58

В началото помислих че е от батериите затова купих за всичките принадлежности но и с чистак нови батерии е на същият хал

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ с Радио Предавател pt- 04 NE
Автор: mr_kras   
Дата:   16-06-12 12:48

Евентуално някакви смущения, макар и слабо вероятно. Смени мястото. Ако не помогне, сигурно нещо се е развалило.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ с Радио Предавател pt- 04 NE
Автор: GenaDP   
Дата:   16-06-12 13:23

с чистак нови батерии - това, че са новокупени не означава задължително, че в тях има нужния заряд. Ако можеш, провери напрежението им, също огледай и контактите за батериите в приемника и предавателя - дали нямат оксидация. Батерията в предавателя трябва да е поставена правилно (т.е. - контактът да не е окъсен към корпуса от притискащата пружина).

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ с Радио Предавател pt- 04 NE
Автор: batdin   
Дата:   16-06-12 16:10

На приемника има едно светодиодче.Светва ли,когато натиснеш копченцето на предавателя?
Сега да не се обидиш,ама ако не светва,виж все пак да не са на различни положения микроключетата.Ако са еднакви,прещракай ги,пробвай да смениш канала.Казвам го,защото веднъж ми се случи да ги бутна без да се усетя.

Отговори на това съобщение
 Re: Помощ с Радио Предавател pt- 04 NE
Автор: seuret   
Дата:   16-06-12 19:18

Смущенията далеч не са слабо вероятни.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »