Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Denis Radikov Photography
Автор: crowz   
Дата:   25-03-12 15:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Denis Radikov Photography
Автор: saxon   
Дата:   25-03-12 16:03

но поради липсата на средства снимам с апарат от година вече.

Това не го разбрах.
Като се опаричиш с нещо различно от апарат ли ще снимаш??
 Re: Denis Radikov Photography
Автор: мътно   
Дата:   25-03-12 16:05

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Denis Radikov Photography
Автор: crowz   
Дата:   25-03-12 16:11

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Denis Radikov Photography
Автор: io_bs   
Дата:   25-03-12 16:30

Това са доста снимки... не мисля, че някой ще седне да ги разглежда всичките. Подбери най-добрите си 4-5 и ги качи в профила си (примерно).
 Re: Denis Radikov Photography
Автор: Tenebrus   
Дата:   25-03-12 16:34

С хаси ще снима :)

Не мога да кажа до колко си добър, но Beneath Black Skies ми напомни за Beneath a Steel Sky...ах добри спомени.

фейсбук е гаден за качествени снимки.
 Re: Denis Radikov Photography
Автор: BoneFletcher   
Дата:   25-03-12 16:35

Иди в "България търси талант" и им покажи снимките си! Направи и няколко "на живо" на журито!

Гарантирам ти невероятен успех ... успех за предаването и рекламодателите! [smilie25]
 Re: Denis Radikov Photography
Автор: deathzone   
Дата:   25-03-12 16:41

Едва ли ще бие онзи с пишката.[thankyou] [smilie18] Сега по същество, на колко години си, разкажи нещо за теб?
 Re: Denis Radikov Photography
Автор: Tenebrus   
Дата:   25-03-12 16:44

Що бе може да задържа примерно D4 с "обектива" си и пак ще е ефектно. Ама D4-то примерно с някое голямо теле с ф2 и да тежи като звяр :D

Хайде стига бъзици, че може да се засегне пича :)
 Re: Denis Radikov Photography
Автор: Jim__Beam   
Дата:   25-03-12 16:49


... Не знам пича дали ще се засегне , но търновките са доста е"ливи ...... [smilie7] [smilie7] [smilie7]

 Re: Denis Radikov Photography
Автор: crowz   
Дата:   25-03-12 18:01

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Denis Radikov Photography
Автор: stefanos   
Дата:   25-03-12 18:34

Здрасти,
ами най добре направи така, както са те посъветвали в темата. От всички снимки, които имаш си помисли коя ще е най- подходяща и най- въздействаща за сайта Фото- форум. Пусни ги за гласуване според регламента и правилата и аудиторията ще оценява според правата си: А, Б рейтинг и т.н. Хубавите, въздействащи снимки няма как да останат незабелязани

 Re: Denis Radikov Photography
Автор: luboar   
Дата:   25-03-12 18:56

ако, някой има желание, може да снима и с апарат за кръвно налягане.

желая успех в живота[smilie24]

 Re: Denis Radikov Photography
Автор: icoh   
Дата:   25-03-12 19:08

Не с лошо, но ти липсва елементарна композиция на кадрите (никой не се е родил научен) има някой друг интересен, качеството е ниско за което допринася и компресията на ФБ сигурно. Това не мисля че е най важното все пак идеята в кадъра е на първо място [cool]
Съвета ми
1.(което направих и аз преди време): изчети всякакви статии които изнамериш в нета стига да са от надеждни източници :)тествай и експериментирай наученото от тези материали.
2. Спомена че работиш, събери някой лев и си вземи DSLR камера
има нови за по 800/1000 лв с лизинг ти излиза по 100тина лв. на месец
3. Запиши се на курс по фотография,не са скъпи. Полезно е и научаваш важни неща.Предимството е че там могат да те видят как се справяш, какво ти куца и да те поправят на място.Също така там си плащаш с което автоматично се подразбира че трябва да отговарят на
въпросите ти, било то банални и глупави (на които никой във форума няма да си направи труда да отговаря)
Не мисля че имам някакъв голям опит, но се надявам да съм помогнал.
ПП Тва с тази страница във ФБ мисля че ти е рано за такава [beer]
ПП2 Снимане му е майката, така че продължавай, чети и се развивай, успех. [shtrak]
 Re: Denis Radikov Photography
Автор: pefoto01   
Дата:   25-03-12 19:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Denis Radikov Photography
Автор: Gecata   
Дата:   25-03-12 21:56

"Забавно ми е да чета коментарите ви,но съм пуснал темата по друга причина...."

Фотографията млади приятелю, освен всичко е и начин на общуване (с природата, с моделите, със себеподобните) и като такава изисква да се създават честни и открити взимоотношения. [smilie3]



Публикацията е редактирана (25-03-12 21:58)
 Re: Denis Radikov Photography
Автор: crowz   
Дата:   25-03-12 22:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Denis Radikov Photography
Автор: Sarolov   
Дата:   25-03-12 22:21

crowz,

Виж сега, и аз съм на твоето ниво във фотографията.. в момента събирам пари за DSLR фотоапарат.

"фотографията е изкуство и като такова то не трябва да се ограничава със строги правила ".

Че е изкуство фотографията е. И доколкото аз знам в фотографията няма правила или закони , в нея има принципи ,които първо трябва да научиш после да ги нарушаваш.

П.П. Може би постът ми е малко глупав.
 Re: Denis Radikov Photography
Автор: Gecata   
Дата:   25-03-12 23:06

От казаното до тук е видно, че не разбирате много от изкуство и още по малко от фотография. Драги приятелю,(Денис) всичко в тази вселена се подчинява на някакви закони! (дори и фотографията)!Когато започнете да се правите на господ и вземете да ги нарушавате е редно преди това да ги изучите. [smilie3]
 Re: Denis Radikov Photography
Автор: sirteo   
Дата:   25-03-12 23:21

Мътно, това вие ли сте [smilie18]

 Re: Denis Radikov Photography
Автор: Sarolov   
Дата:   25-03-12 23:23

Gecata,

Аз знам ,че не разбирам нито от фотографията нито от изкуството, но както ти каза в по-горния пост фотографията е начин на общуване със себеподобните.. Опитвам се да се включа в разкговора макар и с минимални познания..

В момента се уча да снимам и изучавам "законите" на фотографията :)..
 Re: Denis Radikov Photography
Автор: sickdreams   
Дата:   25-03-12 23:35

Колега, първият признак за аматьорство е това "Първо име Фамилия Photography", и този уотърмарк в снимките. Това се използва от професионални или доказани фотографи, където става въпрос за реклама, за пари и за сериозни авторски прави. Ако не си нещо от това, по-добре го махни.
 Re: Denis Radikov Photography
Автор: аляска   
Дата:   25-03-12 23:36

Те и канибалите от остров Танганиайка отричат за своето канибалство.
това е



Публикацията е редактирана (25-03-12 23:37)
 Re: Denis Radikov Photography
Автор: dampkring   
Дата:   26-03-12 00:22

Имаш поглед над нещата, продължавай да снимаш! Относно това дали да минаваш курс или не, по-добре не минавай курс, за да не се заробиш с техническите неща и да забравиш защо снимаш. Освен това курсовете се водят от Хора, които неминуемо ще се опитат да те научат на техните правила (по-скоро несъзнателно) и пак има шанс да се объркаш. Поне на това ниво, най-доброто решение е да прочетеш нещо за основните правила, а оттам нататък само практиката ще те осъвършенства. Също така гледай какво правят другите за да се стремиш към по-добро, но не копирай, а запази собствения си поглед. Това с деткора ме кара да си мисля, че си доста своенравен и бунтар, което ще попречи да чуеш и моето мнение, но всичко в твоя живот си го решаваш ти. Не искам да ти го натяквам. [smilie3]

 Re: Denis Radikov Photography
Автор: pefoto01   
Дата:   26-03-12 00:23

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.