Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 МОЛЯ ЗА ПОМОЩ! СЪВЕТ!!!!
Автор: Stoyan_Svilenov   
Дата:   28-10-11 04:21

Здравейте,
От скоро съм собственик на DSLR Sony Alpha 200, Закупих тялото от бившия ми работодател, но матовото стъкло (или фокусното стъкло) е надраскано (моля да ме извините ако не ползвам точните думи тъй-като съм нов и не съм много на ясно с професионалните термини). Та стъклото е надраскано, въпросният бивш мой шеф каза че от както пробвал да го почисти с клечка за уши, се получило така. Мен лично адски много ме дразни, и искам да го сменя с ново. На снимката не се вижда нищо проблема е само в визьора.
Търсих из разни форуми и в google, но ми излиза само "как да изчистим" въпросното стъкло.
Та въпроса ми е: НЯКОЙ МОЖЕ ЛИ ДА МИ КАЖЕ ОТ КЪДЕ МОГА ДА ЗАКУПЯ ВЪПРОСНАТА ЧАСТ И ДА Я ЗАМЕНЯ (НЕ СЪМ В БЪЛГАРИЯ ЗА ТОВА НЕ ИСКАМ ИМЕНА И МЕСТОПОЛОЖЕНИЯ НА СЕРВИЗИ) Ако може някой да ми каже от къде мога да купя въпросното стъкълце ще съм му адски благодарен, а що се отнася до това как ще го купя от България - имам познат който ще направи покупката и след това ще ми прати тази част.

e-mail: stoqn8228@abv.bg
Skype: Black_Metal4e


Благодаря ви предварително!
Надявам се да не съм досадил, и ако темата не е на точното място се извинявам, и моля да бъде преместена.


Отговори на това съобщение
 Re: МОЛЯ ЗА ПОМОЩ! СЪВЕТ!!!!
Автор: Suggs   
Дата:   28-10-11 07:37

Stoyan-е, не пишеш къде си, но в България такива неща обикновено се купуват от e-bay . Пример. И дай на някой, който разбира, да ти го постави, най-добре в сервиз.


Отговори на това съобщение
 Re: МОЛЯ ЗА ПОМОЩ! СЪВЕТ!!!!
Автор: ilcoin   
Дата:   28-10-11 09:41

Матово стъкло не може да се почисти. Едно от лентовите ми тела е точно с такъв проблем (вследствие същото чистене от предната собственичка) и си остана така. От собствен опит ти казвам, че в даден момент ще спреш да му обръщаш внимание.

Ако все пак те дразни, може да се закупи от ебай а в още по-добрия случай да видиш в Гугъл кой е най-близкия до тебе сервиз и да ти го сменят.

Отговори на това съобщение
 Re: МОЛЯ ЗА ПОМОЩ! СЪВЕТ!!!!
Автор: Stoyan_Svilenov   
Дата:   28-10-11 14:06

Ами съжалявам за което, в Словакия съм, а Братислава е на около 500км от мен, не вярвам в друг град да има сервиз. Ами за жалост съм тук от 1месец, и все още не познавам никого. Аз сам няма да тръгна да го сменям, просто искам да знам от къде мога да го купя.

Ами в началото като започнах работа при него, нямаше и прашинка в визьора.. и както вече казах, сигурен съм че е надраскано а не прашно.. :)
Благодаря ви за светкавичните отговори.. :)



Публикацията е редактирана (28-10-11 14:08)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »