Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Търся работа/стаж като фоторепортер
Автор: dream_catcher   
Дата:   16-10-11 19:41

Здравейте, търся възможност за работа/сътрудничество/стаж като фоторепортер към медия или агенция.

Що за стока съм може да се разбере най-добре от портфолиото ми, което се намира на този адрес (линк към сайта ми)

Ще напиша няколко реда и тук все пак.

Николай се казвам, на 21 години съм, намирам се в град София.

През последните 2 години съм работил като фоторепортер към две относително малки онлайн-издания (едното свързано с образование, другото с култура и лайфстайл).

Изучавал съм фотография 3 семестъра в НБУ (прекъснах по ред причини). Завършил съм и фотографски курс във Факултета по журналистика към СУ. Учил съм се от Антоан Божинов, Енчо Найденов, Петьо Абаджиев, Зафер Галибов.

Най-сериозен и жив интерес имам към репортажния метод на снимане и в частност към репортажната фотография и фото-журналистиката. Смятам, че именно те най-пълно осмислят фотографията като визуално изкуство.

Отворен съм към всевъзможни варианти за сътрудничество отнасящо се по един или друг начин до фотографията.

Категорично, нямам никакви претенции към началното заплащане. Единственото, на което държа е да работя сред професионалисти и да получавам тежка критика.

Поздрави,
Николай Николов

За контакти:
+359878807100
contact[at]nikiphoto.com

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа/стаж като фоторепортер
Автор: Orcrist   
Дата:   17-10-11 10:02

[smilie24] за репортажите и журналистическите портрети в портфолиото! Личи и желание за работа, и креативност, а и изпълнението е на ниво... според моите скромни разбирания.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа/стаж като фоторепортер
Автор: shadow...   
Дата:   17-10-11 16:29

obadi se na BULphoto..ama tam plashatneto e ....vse pak shet se hranish..ili IMPAKTPRESgrup...drugo mai niama za kazvane...vij malko moi snimki..ako ti se iska..

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа/стаж като фоторепортер
Автор: stoychev   
Дата:   18-10-11 22:09

"Капитал" имали някакви стажантски програми, но е през летните месеци...
Попитай на място по редакциите. Но в момента положението във вестниците е зле. За списанията не знам как е.


Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа/стаж като фоторепортер
Автор: ivanov.10   
Дата:   19-10-11 10:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа/стаж като фоторепортер
Автор: Knartist   
Дата:   19-10-11 19:09

dream_catcher, не знам дали само при мен е така (заради браузър или нещо друго), ама много се точи зареждането... може би защото всичко накуп се опитва да зарежда... може би ще е по-читаво ако всеки репортаж е на отделна страница... не че знам де, не разбирам, само давам обратно инфо...
Да, вече няколко минути и не ще да ми се зареди... [smilie8]

А иначе и мен нещо ме човъркаше да се пробвам в подобни посоки... та би ми било интересно за съвети как да се подходи - дали по този начин (с пускане на обява тук) или някак иначе...

Успех [shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа/стаж като фоторепортер
Автор: dream_catcher   
Дата:   19-10-11 21:06

Я, разни хора са ми писали:)

Orcrist, благодаря ти, аз действително се стремя нещата да са пипнати, но има още доста да се работи:)

shadow..., благодаря, контактувам си с тях в момента. А ти имаш чудесни кадри, даже видях че съм коментирал под някои от тях преди:)

stoychev, да стагнацията е адска и дори и да снимах великолепно, пак не би било лесно:) а пък да не говорим, че има адски много издания, които хич ама хич не държат на визуалното съдържание.

ivanov.10, благодаря, общо около 250 кадъра съм направил тогава; повечето в серия; различните по съдържание са около 50.

Knartist, благодаря, възможно е да ти бави; на безплатен хостинг съм и си нямам идея къде се помещава сървъра; напълно вероятно е да се е скапал по някое време или пък международния нет да ти е бавен.

Пробвай се в тази посока щом те влече, няма какво да се помайваш:)

Отговори на това съобщение
 Re: Търся работа/стаж като фоторепортер
Автор: stoychev   
Дата:   23-10-11 23:17

Честно да ти кажа, аз съм сигурен, че в българските вестници и Пеп Бонет (примерно) да се появи, няма да го приемат на работа, защото имат достатъчно фотографи, а и почеркът му не съвпада с визията на вестника. [smilie18]
Може би единствено изданията на Икономедия малко или много държат на качеството на фотографията.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »