Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Препоръчайте втора светкавица
Автор: d_ave   
Дата:   17-03-11 11:08

Наскоро пусках тема за безжични трансмитери. В крайна сметка успях да си намеря втори приемник и сега събирам мнения каква втора светкавица да взема. за момента предпочитам нещо по-евтино, тъй като рядко ще полвам втората светкавица и не ми се наливат много пари в нея. "основната" ми е Сигма 500ДГ и мисля, че дори някаква по-стара ръчна ще ми свърши работа. тук стои въпроса и за синхронното напрежение - нямам идея до колко издържа приемника и не искам да го изгоря. та репоръчайте някаква стара ръчна светкавица, която да може да ми звърши работа. имам две стари малки светкавици, но ме е страх да ги закача и да пробвам с тях, че не намирам никъде информация колко волта им е крачето.
друг вариант е да си взема една YONGNUO YN462 от китайците за 50-тина лева и да си реша проблема:)

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте втора светкавица
Автор: GenaDP   
Дата:   17-03-11 11:31

имам две стари малки светкавици, но ме е страх да ги закача и да пробвам с тях, че не намирам никъде информация колко волта им е крачето

Ми земи им го премери напрежението.

та репоръчайте някаква стара ръчна светкавица, която да може да ми звърши работа
Препоръчвам ти такава, която можеш да намериш за продаване.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте втора светкавица
Автор: d_ave   
Дата:   17-03-11 11:37

за меренето на напрежението - волтметъра на двете крачета ли? защото и при двете не мери нищо по тоя начин, а светкавиците работят със сигурност, при натискане на тест бутона светват.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте втора светкавица
Автор: d_ave   
Дата:   17-03-11 19:14

оказа се, че волтметъра ми не мери адекватно, взех друг и всичко е точно:) иначе старите няма да станат, едната е 70, другата е 120.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »