Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 какво става със сайта
Автор: bluebird81   
Дата:   21-10-11 17:36

не излизат никакви снимки

 Re: какво става със сайта
Автор: ivo70   
Дата:   21-10-11 17:37

Да и при мен е така.[smilie2]
 Re: какво става със сайта
Автор: pachok   
Дата:   21-10-11 17:38

Поне форума е в ред [smile]
 Re: какво става със сайта
Автор: J0R0   
Дата:   21-10-11 17:38

Добавяме рам памет на сървъра, след малко ще тръгне нормално.
 Re: какво става със сайта
Автор: mboy   
Дата:   21-10-11 17:56

идва 2012 [cool]
 Re: какво става със сайта
Автор: bluebird81   
Дата:   21-10-11 18:02

Хаха, 2012 [smilie18] Оправи се, вече излизат и снимките [smile]

 Re: какво става със сайта
Автор: asahi   
Дата:   21-10-11 19:55

РАМ добавят, а точки не добавят. [smilie9]
 Re: какво става със сайта
Автор: sirkhann   
Дата:   21-10-11 20:24

Точки само рейтинг Б приемаме [beer]
 Re: какво става със сайта
Автор: Knartist   
Дата:   22-10-11 01:34

Какво НЕ става със сайта е Въпросът... сори, ама не се сещам за друг сайт, който през поне 10 % от времето да е аут, понеже евентуално някакви "подобрения" се извършват... а, всъщност, бай дъ уей, къде са подобренията в последната повече от година и нещо? (да де, сори, реторичен въпрос) [smilie8]

Разбира се, сещам се за един култов отговор, който ще ни препрати към някой друг сайт, щом тук не ни харесвало... just sayin', дет' се вика... или... "ало, топлофикация ли е..." [smilie18] [smitten] [thankyou] [beer]

 Re: какво става със сайта
Автор: Lupus   
Дата:   22-10-11 02:17

съгласен съм с Knartist. Преди година и нещо бях пуснал едно предложение до Админ да направят така, че освен любими снимки да може да добавяме и любими автори. Все още няма развитие по въпроса.
Струва ми се, че не се обръща особено внимание на развитието на сайта откъм функции и иновативност.

 Re: какво става със сайта
Автор: Knartist   
Дата:   22-10-11 02:25

Lupus, то и в други най-различни посоки... и няма особено развитие... примерно Блу-то ги тормозеше сума ти време за връщане на кроповете (и не само), ама май му писна, макар и май да имаше обещания с конкретно фиксирана дата даже... в интерес на истината, имаше си едно админско признание, че нещо/неща по въпроса трябва да се (и евентуално ще се) направят...

Аз може и да не си спомням съвсем точно, но усещането ми е, че, освен някаквата промяна преди известно (бая) време на цветовете и фона на сайта, май почти или направо нищо ново не е направено от години... и даже работещите (и, май според доста народ, полезни) функции зачезнаха по неясни причини - там кропове, конверсия цветно - черно-бяло... и какво ли не...

 Re: какво става със сайта
Автор: tantris   
Дата:   22-10-11 02:40

Да питам - за какво служи "Отговори на това съобщение"?[smilie11]
 Re: какво става със сайта
Автор: procokal   
Дата:   22-10-11 03:48

Би трябвало да е "Quote", но не работи. Админе, направи нешто по въпроса. Форума се нуждае от цитати.



Публикацията е редактирана (22-10-11 03:48)
 Re: какво става със сайта
Автор: sir_sky   
Дата:   22-10-11 04:07

Абе и аз преди има няма 2 години бях запитал дори на лично админите за личните албуми в профила дали може да им се сменя реда, и те казаха че скоро ще работятпо това ама... нема никой още ;)[smilie5]
 Re: какво става със сайта
Автор: gruncharov   
Дата:   22-10-11 07:33

Това е един от най-нефункционалните сайтове за фотография в които влизам - но, влизам защото поне за сега е най-добрия български сайт за фотография.

От друга гледна точка само тази година има 5 нови български сайта подобен на този, и е само въпрос на време потребителите да се ориентират към други сайтове, ако спешно не се "пипне малко".
 Re: какво става със сайта
Автор: exobexo   
Дата:   22-10-11 08:34

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: какво става със сайта
Автор: klez   
Дата:   22-10-11 09:09

Aaaaaaaaaaaaa толкова съм се чудел как става цитирането а то колко сложно било ;)
 Re: какво става със сайта
Автор: bluebird81   
Дата:   22-10-11 09:40

Аз си мисля, че би било хубаво да можем да си добавяме "приятели" от потребителите.

 Re: какво става със сайта
Автор: J0R0   
Дата:   22-10-11 10:09

Фото Форум е това, което е.
Не е Фейсбук, не е Гугъл или нещо друго.
Той е продукт на нашите умствени и финансови и всякакви други възможности.

На мен също не ми харесва, че Сони нямат твърди и светлосилни палачинки за нексовете си, че не си сменят чехълчето на светкавица и разни други нефункционалности, но не съм отишъл да ги напсувам поради тая причина.

Никой на този свят не е длъжен на никого.
Всеки вади това на което е способен, продукцията си, а след като е скапана и по-лоша от тази на конкурента, тя сама си заминава.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена