Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Избор на обектив
Автор: oabril   
Дата:   05-02-11 23:56

Здравейте, от скоро съм притежател на Никон Д5000 с двата китови обектива. Пред изор съм на нов обектив... ще ви помоля за вашето мнение!Предимно снимам пейзажи, без статив.Спрал съм се пред следните обективи
Sigma 70-300/4-5.6 DG OS; Tambor 70-300 F4-5.6 DI VC USD;Nikon 70-300mm f/4.5-5.6G IF ED AF-S VR.Гаранцията на трите марки е 2 год. при допълнително заплащане от 50€ е 3 години, това също ме интересува дали си заслужава да се увли4и периода.Благодаря!!!


Отговори на това съобщение
 Re: Избор на обектив
Автор: hemilio   
Дата:   06-02-11 02:02

Предимно снимам пейзажи, без статив.Спрал съм се пред следните обективи
Sigma 70-300/4-5.6 DG OS; Tambor 70-300 F4-5.6 DI VC USD;Nikon 70-300mm f/4.5-5.6G IF ED AF-S VR-[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

12-24[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Избор на обектив
Автор: atrifonov   
Дата:   06-02-11 02:04

тези обективи дето си ги изброил не са баш подходящи за пейзажи[smilie5]
Нещо широко ти трябва[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на обектив
Автор: hemilio   
Дата:   06-02-11 02:17

Здравей приятелю!
извинявай ,че се посмях за твоя сметка!
от твоите съждения става ясно ,че не си наясно още много с техниката с която рзполагаш!
д5000 е едно чудесно апартче за старт в ДСЛР снимането ,китовите обективи ще ти свършат добра работа,докато се ориентираш какво ти се снима, и се научиш как да го правиш!
моят съвет е да не бързаш още да инвестираш в обективи,това ще стане на по късен етап,когато ти вече сам ще знаеш кой обектив ти е нужен-говоря от моя скромен личен опит.
успех![smilie24]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »