Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Спад на интерес ?
Автор: kamiabg   
Дата:   16-02-10 13:32

Все по често виждам двуцифрено число логнатите посетители във ФФ. Въобразявам ли си или........?

 Re: Спад на интерес ?
Автор: Davidoff   
Дата:   16-02-10 13:43

Ми то и по форума си личи, още преди месеци започна да ми прави впечатление. Преди не можеше човек да насмогне да чете темите, сега се мъдрят с дни 5-6 поста. Увеличена активност забелязвам само като почне масово драчене в някоя тема [smilie5]
 Re: Спад на интерес ?
Автор: nikola_bathory   
Дата:   16-02-10 14:04

Време беше. [smilie24]
 Re: Спад на интерес ?
Автор: kamiabg   
Дата:   16-02-10 14:05

Така ми се струва и на мен.
 Re: Спад на интерес ?
Автор: dau   
Дата:   16-02-10 14:06

ами остаравят хората...
 Re: Спад на интерес ?
Автор: J0R0   
Дата:   16-02-10 14:10


http://www.tyxo.bg/?1655


http://bgcounter.com/?sts,day,,,,phforum
 Re: Спад на интерес ?
Автор: rusinov   
Дата:   16-02-10 14:11

Не ти се струва, а си е така. Преди и обява като се пуснеше се продаваше техника супер бързо. Сега се продава бързо само от обяви като да речем "продавам Canon 24-70 L за 1200 лева" и всички се избиват. Иначе и във форумите едни и същи теми застояват, и в базара си стоят постоянни обяви и така....
 Re: Спад на интерес ?
Автор: kapitancho   
Дата:   16-02-10 14:12

Да, напоследък има страшно малко интересни теми и дори и по тях често стават безмислени спорове извън темата. Нормално е да има отлив.
 Re: Спад на интерес ?
Автор: pefoto01   
Дата:   16-02-10 14:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Спад на интерес ?
Автор: rusinov   
Дата:   16-02-10 14:15

kapitancho длъжен съм да те попрява....не е често, а е винаги. А недай си боже да са намесени Канон и Никон в заглавието на темата. Пуканки, бира и сядаш да гледаш за какъв филм иде реч. [smilie18]
 Re: Спад на интерес ?
Автор: kamiabg   
Дата:   16-02-10 14:16

И кво правиме сега ? [smilie8] като почнат да падат логнатите под 50 и аз изчезвам. Иначе няма какво да чакаме от админите , каквото си го направят форумците- ТОВА ще е.



Публикацията е редактирана (16-02-10 14:19)
 Re: Спад на интерес ?
Автор: asahi   
Дата:   16-02-10 14:34

Въпросът е - Мадона или Костов?
 Re: Спад на интерес ?
Автор: kamiabg   
Дата:   16-02-10 14:38

asahi - Въпросът е :

Ако е Костов , защо ?
 Re: Спад на интерес ?
Автор: texa   
Дата:   16-02-10 14:40

За форума и базара незнам, но ми направи впечатление липсата на стойностни кадри по галериите. Преди с часове висях и гледах снимки, а сега за 10 мин. разглеждам някоя и друга по добра снимка в категориите, които са ми интересни.
 Re: Спад на интерес ?
Автор: aeobs   
Дата:   16-02-10 14:47

Те хора по улиците не останаха ти във форума.
 Re: Спад на интерес ?
Автор: prisonbreak   
Дата:   16-02-10 14:47

A защо да не е Дянков Пийт.?
 Re: Спад на интерес ?
Автор: janav   
Дата:   16-02-10 14:48

На мен ми прави впечатление, че в момента навсякъде е така. Не само по сайтовете, но и по улиците.
 Re: Спад на интерес ?
Автор: alextu   
Дата:   16-02-10 14:52

Автор: rusinov
Дата: 16-02-10 14:11

Не ти се струва, а си е така. Преди и обява като се пуснеше се продаваше техника супер бързо.


Как си я мислите тая работа, хората нямат пари.
Вчера влизаме в един хипермаркет за играчки. Нямаше нито един човек !!!
Такова нещо не бях виждал.
 Re: Спад на интерес ?
Автор: мара   
Дата:   16-02-10 15:30

ми че кат нямат, таман тогава требе да висят у форума! ама-ха! няма кой да ми види последната снимка! и да ми гласува! ужасно просто[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
...ама си е така. даже и аз трябва да бачкам [smilie5]
 Re: Спад на интерес ?
Автор: iasen2   
Дата:   16-02-10 15:40

Трябва повече снимки на мадами с по-малко дрехи [smilie19] . Там е истината [smilie3]
 Re: Спад на интерес ?
Автор: Mec   
Дата:   16-02-10 16:08

Регистрирайте си по 3-4 ника и се логвайте от всичките едновременно, така ще има повече народ виртуално.
 Re: Спад на интерес ?
Автор: mitadoc   
Дата:   16-02-10 16:25

Ако сте регистриране с повече от един ник-админът има право да ви изрита и изтрие акаунта ви...Иначе аз съм сравнително нов съфорумник,който изживява любов от втори поглед към фотографията.Първията поглед беше преди повече от 15 години,когато ходех на кръжоци по фотография и помагах на баща ми -също фотограф -любител-да проявяваме чернобели снимки в банята у дома..Наскоро си закупих Канон 450Д с 18-55 ИС и любовта пак пламна...Естествено,че изникват много въпроси,които аз задавам в теми или си правя специални теми,но в повечето случаи освен помош,получавам и подигравки,че съм некомпетентен,неопитен и абсолютни нищо незнаещ,което ми оставя лоши впечатления от много хора във форума.Никой не се е родил научен.Аз питам,защото ме интересува.Всички сте минали през моето положение...
 Re: Спад на интерес ?
Автор: pefoto01   
Дата:   16-02-10 16:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Спад на интерес ?
Автор: ivodam   
Дата:   16-02-10 16:50

kamiabg
Дата: 16-02-10 13:32

Все по често виждам двуцифрено число логнатите посетители във ФФ. Въобразявам ли си или........?

Не си въобразяваш, криза е...
 Re: Спад на интерес ?
Автор: PlamenT   
Дата:   16-02-10 17:19

Кризата е в управлението на форума.[cool]
На мен ми писна да виждам простотиите писани по всички теми от PD т.е. ПеДито от Варна.
Има и още няколко като него, но той е най-големият титан, може би всички по-малки титанчета взети заедно правят едно ПеДи.
Това е моята причина да посещавам по-рядко ФФ.

 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена