Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 С Кен всеки ден
Автор: CyberGene   
Дата:   21-01-10 16:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: С Кен всеки ден
Автор: digitalgab   
Дата:   21-01-10 16:29

Не се смей много а си помисли че всички тия номера се правят за парите ти, това набива чичко Кен, как да не се подвеждаме по МКІІ, МК2Х, МКІІXL, XXXL и още много номера за да те накарат да купуваш.
Относно FM и CD си е съвсем прав.



Публикацията е редактирана (21-01-10 16:32)

Отговори на това съобщение
 Re: С Кен всеки ден
Автор: novi4ok   
Дата:   21-01-10 16:30

Все ми е тая какъв е - прав е.
Човекът мисли с главата си (за разлика от повечето пишещи тук).
[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: С Кен всеки ден
Автор: borisyankov   
Дата:   21-01-10 16:35

За какво изобщо се хабите....

Още в първите параграфи, започва с това:

Not only does her old CRT TV have much better colors than any modern plasma, LCD or LED flatscreen, every picture always fills her big, tall 25" screen, not just the middle or sides as they do on HDTVs. On her TV, not only does every picture fit, the news graphics are also always exactly where they should be on the sides and corners, and not hanging out in the middle of her picture.

[smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: С Кен всеки ден
Автор: krist   
Дата:   21-01-10 16:37

За някои неща е прав.. За някои не - примерно "Music Sucks" заради т.н. Loudness War - е, па самата музика си е ОК, само компресията я съсипва - пример: Playng The Angel на Депеш е жесток албум, въпреки яката компресия, дето са му набили.. Също и Californication на Ред Хот и т.н...
Най-смешното е, че след всичите му излияния следва: "Help me help you by bying.."[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: С Кен всеки ден
Автор: svi25   
Дата:   21-01-10 16:42

Човекът деца има да храни... [smilie3]

И аз се чудя как всички си накупиха HDTV 16:9 телевизори, за да гледат на тях телевизия PAL 4:3, стандарт от 60-те години


Отговори на това съобщение
 Re: С Кен всеки ден
Автор: Scouse   
Дата:   21-01-10 16:43

Blue-Ray Sucks Worse
Е това си е мега глупост, както и за черното при LCD-тата...

Почти винаги има много истина в думите му, но не ги взимайте за чиста монета :)

Отговори на това съобщение
 Re: С Кен всеки ден
Автор: victorcito1978   
Дата:   21-01-10 16:45



Като всеки хейтър на средна възраст е и прав и не е. Да - на филм е по-добре, снимките са си супер, успеваемостта е по-голяма. Но аз помня случай, когато супер ценни за мен кадри бяха попилени от незнайна болест по лентата. Да - блу-рей (впрочем неправилно написан от Кен като blue-Ray) сигурно смърди, но е по-добре от обикновено ДВД. ЛСД също смърди - но плазмата си е телевизор и то с пъти по-добър от всеки професионален монитор със SD и така до безкрайност.

Но нека не го съдим - човека сам е казал, че има нарастващо семейство и трябва да му помагаме. Не разбирам само защо не може да спре да прави деца на жена си - не ще ли, не може ли :) ...

Отговори на това съобщение
 Re: С Кен всеки ден
Автор: borisyankov   
Дата:   21-01-10 16:47

Всяка статия на Кен, прочетена и повярвана, те прави малко по-тъп...

Third, fluorescent lights cause cancer directly from radiation in the form of very-low-frequency (VLF) electromagnetic fields (EMF).

Отговори на това съобщение
 Re: С Кен всеки ден
Автор: borisyankov   
Дата:   21-01-10 16:51

Remember when you could pick up a phone and understand the person at the other end?

Digital cell phones use the same data-reduction technology to cram 10,000 phone calls into the same channel that used to hold just one call. The results? Voices sound like garbled gibberish.


Факт е че голяма част от нещата които казва са истина.... в някоя алтернативна вселена.

Отговори на това съобщение
 Re: С Кен всеки ден
Автор: gam3ra   
Дата:   21-01-10 17:03

И защо в този раздел?

Отговори на това съобщение
 Re: С Кен всеки ден
Автор: Scouse   
Дата:   21-01-10 17:03

Хахахахахаха, това за децата беше добро...
Виж, че човекът е по-консервативен, пропуснал е да добави: Contraceptives Suck :)

Отговори на това съобщение
 Re: С Кен всеки ден
Автор: victorcito1978   
Дата:   21-01-10 17:06

И да не забравяме, че това е титана, който смята 18-200 VR за най-добрия обектив на Никон.

Аз лично изобщо не му чета глупостите. Вече. И отказвам да помагам на него и на жена му в увеличаването на семейството им, пряко или опосредствено.

Отговори на това съобщение
 Re: С Кен всеки ден
Автор: CyberGene   
Дата:   21-01-10 17:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: С Кен всеки ден
Автор: Stoychev   
Дата:   21-01-10 22:47

Много сте ми интересни с това "консервативни-либерални". Ако не се съгласяш с всичките глупости на масовата култура, значи автоматично отиваш при "консервативните". [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: С Кен всеки ден
Автор: lizZz   
Дата:   22-01-10 00:34

Blue-Ray take a half hour to read my disk. What is it reading? It's a disc, not a book.[smilie18]
Ще трябва да отделя време утре да го прочета, усещам, че ще има смях.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: С Кен всеки ден
Автор: danny_falin   
Дата:   22-01-10 00:59

[smilie5] тоя се събудил с гъза нагоре, още не пил кафе да се събуди, и започнал да пише

страшен смотаняк, май само той suck, не всичко това което е написал

то да си смотан като него всичко ще ти е криво

на крива ракета космоса и пречи

смотаняк [smilie23]



Публикацията е редактирана (22-01-10 01:00)

Отговори на това съобщение
 Re: С Кен всеки ден
Автор: waleri   
Дата:   22-01-10 07:58

Добре де, айде тези, дето възразяват и се смеят да се аргументират малко повечко, ако може с факти а не с емоции. С други думи, ако на някой му харесва loud звук, цветопредаването на LCD монитор и т.н., то това не значи автоматично, че цветопредаването на LCD мониторите е добро.

Само да вметна една скоба, че аз съм съгласен с повечето неща написани в тази му статия, поне като фактология, за възприятия не мога да кажа, че suck, защото (засега) нямам проблеми да е оправям с дистанционното на ТВ-то.

Отговори на това съобщение
 Re: С Кен всеки ден
Автор: hotsnail   
Дата:   22-01-10 08:09

Да жегна леко вискчи никонаджии.

Явно и Кен е фен на Никон и заради това всичко му е черно (не само обективите).

Ето например как в апогея на свойте разсъждения той споделя:
By giving that one poor button more things to do, sales are increased because the new product can list more features on the box, but no one will every be able to figure out how to use it.

Давайки на единия беден бутон все повече функции които да върши, продажбите растат защото новия списък с предимства на кутията расте, но никой няма дада разбере как да ги ползва.

Еми аз какво говорих за Д90 от около година. ама бая народ се подведе, щото има всикчи функции на Д300 и пазари. А че са заровени в менюто на по скриито място от съкровището на Флинт и през акъла не им минава.

Отговори на това съобщение
 Re: С Кен всеки ден
Автор: drkskwlkr   
Дата:   23-01-10 11:27

Между другото отдавна се каня да попитам: някой харесва ли поне някоя снимка на чичко Кен? [smilie11]

Гледам ги, гледам всичките му галерии и нещо ми изглеждат избушени откъм цветове и тотално липсващи откъм композиционни качества. Но въпреки това дава категоричен акъл по всички въпроси на лентовата и цифрова, 35mm и средноформатна фотография и защитава тезата, че D40 е най-добрата камера [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: С Кен всеки ден
Автор: ka7   
Дата:   23-01-10 11:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: С Кен всеки ден
Автор: nechovek   
Дата:   23-01-10 12:16

Да за музиката е много прав само не съм съгласен ,че плочата не ставала.



Публикацията е редактирана (23-01-10 12:18)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »