Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Phase One 5 !!
Автор: s_l   
Дата:   29-10-09 12:46

Завчера с изненада установих, че има нова версия на софтуера. Ъпдейтнах и познайте какво - вьрнали са пак криви и левьлс по канали! Инструмент който много ми липсваше в доскорошните версии. Има добавени профили на обективи, бърз фокус чек, фокус маск, уотър марк и още много приятни и добре организирани функции. Поздрави кьм всички потребители на тази програма :)


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Пешо   
Дата:   29-10-09 13:02

аз също се заигравам с фейз уан паралелно с никонския кепчър. Просто ъпдейтна или сваляш нова програма. Аз преди ден два бях на сайта но не открих нищо за версия 5



Публикацията е редактирана (29-10-09 13:54)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: s_l   
Дата:   29-10-09 13:18

Нямаше го преди няколко дена, а вчера сайта им беше много натоварен или поне при мен вьрвеше зле. Принципно аз проверявам през самия софтуер дали има нещо ново и ако да, ме пита дали да ме прати на сайта за сваляне. Обикновено свалям новата версия на файл в който има всичко. Като се почне от Про версията, и се стигне до ДБ. То, май така или иначе е едно и също и само лиценза му казва как да работи.
Като сваля файла просто го хвърлям в Апликейшън папката и той си подменя старата инсталация, запазвайки всички настройки изгледи, профили и т.н. Тръгва във вариянта който си активирал в предишната си версия.

Това е малко по голям скок, не е просто ъпдейт, което става ясно от промяната на първата цифра на софтуера и си мисля, че някьде видях на сайта сума, която трябва да се плати за новата версия. Не сьм сигурен, защото аз винаги сьм я карал на ДБ версия, а тя ми се полага без да плащам.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ecobo   
Дата:   29-10-09 13:42

s_l, с какво тяло и какъв гръб си?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: s_l   
Дата:   29-10-09 14:10

ecobo, имаш цялото ми уважение - явно си запознат с материала. Все пак не бих искал да коментирам това тук, а и темата ми е радостен възглас за версия 5 :)
Ако имаш интерес малко по-дълбок от любопитство, пиши ми на лични. Ще ти дам телефон или адрес, през който, може да се сдобиеш с информация какво и как може да се наеме от мен.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ecobo   
Дата:   29-10-09 16:25

ОК.
Иначе и на мен С1 ми харесва, даже си го купих [smilie3]
Малко е бъгава новата версия на ПЦ-то, на Мак-а върви като хала [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »