Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Въпрос за фотошоп
Автор: Auggust   
Дата:   08-10-09 12:14

Здравейте!Най-вероятно ще се издразните на тази тема и мама ще отнесе поздравите[smilie3] , но просто вече втори ден търся някакви уроци за начинаещи за обработка на снимки и всеки път като напиша нещо в тази търсачка на този сайт за фотошоп ми излизат съвсем различни неща.Търсих и в гугъл ама явно не ме бива в намирането на неща :) Ако някой може да ми даде някакъв линк с уроци,съвети и всичко свързано с фотошоп ще съм му много благодарен.[cool]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: chill   
Дата:   08-10-09 12:30

Търси в Арената (и другаде) "PHOTOSHOP CAFE" - трябва да излязат три серии от кратки филмчета, съответно за композиция, експозиция и фотошоп.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: special_k   
Дата:   08-10-09 12:34

http://www.photoshop-bg.com/

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: TheBossBG   
Дата:   08-10-09 14:45

http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=920546
4 гиги видео уроци на руски. Уникално направени. Има и каталог, така че няма да се чудиш кое къде е. А ще си търсиш само това, което ти трябва.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: notfalling   
Дата:   08-10-09 15:02

Купи си "Цифрова фотография с photoshop cs3" на Скот Келби. Другите му книжки са също много добри... поне аз така си мисля.

ПС: успех!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Auggust   
Дата:   10-10-09 00:52

Хей!Мерси на всички за полезната информация и за това че не ме псувахте много за тъпата тема ... изнинявам се наистина за темата отново :) Благодарности!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: e-mil   
Дата:   10-10-09 01:46

PixelPerfect - всяка седмица безплатни уроци, но някои са за Илюстратор. Всъщност е телевизия - водещият кани различни гости, включително от Adobe.
Могат да се теглят с High Definition размер в MP4, MOV и WMV.

Естествено, трябва да изтърпиш рекламите, но не са чак толкова досадни.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »