Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Една уникална и авангардна снимка
Автор: CyberGene   
Дата:   03-09-09 11:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   03-09-09 11:39

той отначало и триеше... но като гледам има и такива за които снимката е мед за душата им [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re:
Автор: sir_sky   
Дата:   03-09-09 11:40


Малийййй, нямам думи....

Всичките ви коментари потвърждават едно наистина вродено невежество - вродено от една маса дилетанти, които нямат нищо общо с фотографията. Фокусът не е "отишъл на кораба", фокусът е и на кораба, и на модела едновременно, но вие не знаете как да го постигнете. В най-скоро време ще ви цитирам коментарите от много по-престижни сайтове, които определят снимката като авангардна. Не мислете, че ми е леко да слушам из цяла Европа, че ние - българите - сме най-тъпата и примитивна нация, за това и такива като вас имат заслуга. Когато се натъкна на дебилски коментар, най-напред влизам в "снимките на автора" - и тогава всичко ми е ясно. За Юстина не се безпокойте - тя е мое откритие, а в момента две мои открития са топ-модели в Париж. Не се безпокойте за нея и на фотоваканцията - тя е едно божествено същество и можете да я снимате само, ако вярвате в реинкарнация. Мисля, че е крайно време Администраторът да прочисти този сайт от боклуци.
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   03-09-09 11:41

Авторът
(03.09.2009 00:27) Всичките ви коментари потвърждават едно наистина вродено невежество - вродено от една маса дилетанти, които нямат нищо общо с фотографията. Фокусът не е "отишъл на кораба", фокусът е и на кораба, и на модела едновременно, но вие не знаете как да го постигнете. В най-скоро време ще ви цитирам коментарите от много по-престижни сайтове, които определят снимката като авангардна. Не мислете, че ми е леко да слушам из цяла Европа, че ние - българите - сме най-тъпата и примитивна нация, за това и такива като вас имат заслуга. Когато се натъкна на дебилски коментар, най-напред влизам в "снимките на автора" - и тогава всичко ми е ясно. За Юстина не се безпокойте - тя е мое откритие, а в момента две мои открития са топ-модели в Париж. Не се безпокойте за нея и на фотоваканцията - тя е едно божествено същество и можете да я снимате само, ако вярвате в реинкарнация. Мисля, че е крайно време Администраторът да прочисти този сайт от боклуци.
[smilie10] [smilie10] [smilie18] [smilie18]


на някои май повечко им хлопат дъските [smilie18] [smilie18] [smilie6] [smilie6]
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   03-09-09 11:41

[smilie18] [smilie18]
 Re:
Автор: tantris   
Дата:   03-09-09 11:42

Тоя просто обича да си снима стоката ми се струва[smilie8]
 Re:
Автор: acklay   
Дата:   03-09-09 11:43

"Мисля, че е крайно време Администраторът да прочисти този сайт от боклуци."


Наистина е крайно време!!! [smilie23] [smilie23] [smilie23]
 Re:
Автор: sir_sky   
Дата:   03-09-09 11:43

Амиго, изпреварих те! ;)[beer] [ezik]
 Re:
Автор: джъмбо   
Дата:   03-09-09 11:43

докторе какви хапчета би предисал
 Re:
Автор: NeDDRaG   
Дата:   03-09-09 11:46

Юстина е хубава.
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   03-09-09 11:46

Джъмбо, хаповете не винаги помагат бе [smilie18] [smilie18] [smilie6] [smilie6]
 Re:
Автор: gamena   
Дата:   03-09-09 11:46

Не мога да го разбера има много снимки в профила си, които са далеч по-добри от тази, да не кажа на светлини години, а той се е заинатил за нея. Сражнение с останалите му тази не става.

PS:авангардна авангардна колко да е....[smile]
 Re:
Автор: Славов   
Дата:   03-09-09 11:59

Не злоупотребявайте с алкохола ... [smilie18]
 Re:
Автор: snooper   
Дата:   03-09-09 12:01

На една фотоваканция преди години имаше негова изложба, вървях, гледах кадрите и си казвах "Добре, сигурно аз съм много зелен и не разбирам, сигурно е нормално ефектите от 70-та година да срещат все още овации точно тук"... сега вече обаче съм по-уверен, че потресът ми е бил адекватен.
 Re:
Автор: sir_sky   
Дата:   03-09-09 12:03

Като стана дума за изложби на ТИТАНИ какво ще кажете за тази:

http://www.pokazatel.net/index.php?option=com_content&task=view&id=6911&Itemid=61

[smilie5] [smilie5] [smilie5]
 Re:
Автор: damiaven   
Дата:   03-09-09 12:14

Ако ПОЛСКИТЕ ФОТОГРАФИ го награбят този...
Убеждавам се за сетен път, че снимането на голи женски тела за някои фотографи е просто форма на социален контакт.
Без скъпа техника, овесена на врата им, никой, ама никой не ще им обърне внимание.
.............
Юстина си е интересна и май леко недохранена...
И зиморничава...
 Re:
Автор: admin   
Дата:   03-09-09 12:16

Форумът не е място за охулване на колеги и модели.
Колкото и да не ви харесват.
Ако имате да казвате нещо по отношение на снимката, можете да го направите в полето под снимката.
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена