Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 орво с изтекъл срок....
Автор: tonevjr   
Дата:   25-08-09 14:19

...ама наистина изтекъл![smilie5] Някъде в далечната '93-та![smilie10] [smilie8]
Въобще да опитвам ли? [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lukcheto   
Дата:   25-08-09 14:26

к'во е орвото, каква чувствителност и как е съхранявано[smile] Отговорите на въпросите ще дадат отговор на "Въобще да опитвам ли"[smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CanoniO   
Дата:   25-08-09 14:27

800 АСА, съхранявано на витрината на плажно фото[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dobriquet   
Дата:   25-08-09 14:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tonevjr   
Дата:   25-08-09 14:46

Ми открих 6-8 бройки (ч/б негативи) в една кутия под леглото на дядо....в общи линии на тъмо,в кутийките им,абе като все едно сега си ги купил.....иначе са 15NP ако не се лъжа по-спомен,сега не са пред мене [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lukcheto   
Дата:   25-08-09 14:48

Занимавай се, ако не ти се занимава ги дай насам да ги оползотворим... Обаче не ги хвърляй!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: caro-anton   
Дата:   25-08-09 14:48

[smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10] [smilie10]

завиждам ти най-неблагородно!!!!

Снимай!!!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tonevjr   
Дата:   25-08-09 14:59

Ми аз затова си ги взех,ще ги изснимам определено :))[smile] Само дето аналоговият ми остана в Германия,а на мен ми се снима тука...дано изкопам апарат за тая седмица :)[beer]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lukcheto   
Дата:   25-08-09 15:04

Успех![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nelvis   
Дата:   25-08-09 16:03

Ako nqkoj iska да купи орво с предизвикано интензивно стареене за едро зърно,имам .Евтино. с Л.С.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nelvis   
Дата:   25-08-09 16:04

И с извинение,че не му е тук мястото..........[beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nodoubt   
Дата:   25-08-09 16:06

93та [smilie11] тва си е прясно орво [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: caro-anton   
Дата:   25-08-09 16:15

Хора, а защо не снимате с новите орвота? Аз нямам афинитет към малък черно-бял формат (понеже съм от кръжока, който не може да работи с увеличител)... затова не снимам, но ако вие снимате, защо не си взимате от тях? Не съм виждал теми за орво (ново) от години...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tonevjr   
Дата:   25-08-09 16:19

аз снимам рядко на филм дори,но не е като да ми е интересно....сега вчера разгледах над 1ооо ч/б снимки на хартия правени от баща ми и вуйчо и пак ми се доснима....кефа си е кеф![smile] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mrge.org   
Дата:   25-08-09 17:25

Щом е 15 ДИНа, най-вероятно ще са запазени много добре. Тоест трябва да са напълно използваеми, ако имат промяна тя ще е в рамките на половин - една диафрагма и нормално ще се балансира като се направи проба за експонирането и времето на проявяване. По важно е да намериш добър проявител, който може да изяви чудесните качества на този филм.
[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tonevjr   
Дата:   25-08-09 17:41

Знам едни мацки,които правят само ч/б на ръка в Германия...това не ми е проблем [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »