Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Голям проблем със снимки!!
Автор: Ghost4o   
Дата:   15-07-14 01:10

Вчера си свалих едни снимки от тела на компа и днес ги отварям, всички са черни изображения а като мегабайти са си точни. Пробвах да ги кача в сайт, но не става, пише че формата не съвпада а са Jpeg. В Фейсбук също ми дава грешкакато ги качвам. Сега гледам и други по стари снимки на компа и те са черни?? Преди да отворя папката на нея миниатюрите се виждат във всяка папка? Два дни си бяха на компа и си ги разглеждах нямаха проблем.!Забелязах друго, имах 20 снимки свалени от нета на десктопа преди месец съм ги оставил там, днес ги отварям и те са черни, а в пропертиес ми дава 4Мб, 2.5МБ???????? C:/ drive където е дестопа ми е на друг хард, вмисал уиндовуса е истанлиран на друг хард не на тия 2та на които снимките са черни. Имам 3 харда. Преинсталирах компютъра. Двата харда които имат черни снимки добавих за проба още няколко снимки там и след време пак станаха черни.. В третия хард всичко е Ок. В тия хардове забелязах , че имам архиви вътре копирам ги в третия хард и немогат никаде да се разархивират, дава грешка. Инсталирам съм антивирусна почистил съм и след рестарта. Да разбирам, че проблема е в 2та харда. Те са на около 1800 и 1900 работни дни и при тестове пише "Живот по малко от 100 дни работни" На 3тия хард пише около 400 дни работни остава?

Друго забелязах, след формат и преинсталация на Уина, като стартира, снимките оригиналните на windows xp фоновете, и те са така само 1 черна точка са като ги отворя, 1 пиксел показва иначе обема си е голям като мегабайти.

Харда в който снимките ми са ОК е разделен на С: и Ф: Те са в "Ф" и всичко е ОК, в С: са проблемни и там...

Отговори на това съобщение
 Re: Голям проблем със снимки!!
Автор: the_psycho   
Дата:   15-07-14 01:15

шах и мат!

Отговори на това съобщение
 Re: Голям проблем със снимки!!
Автор: dimidumi   
Дата:   15-07-14 01:21

Ha-ha-haaaaaaaa , това шъ йе некакав дух, да знайш...[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Голям проблем със снимки!!
Автор: MikeDimit   
Дата:   15-07-14 08:22

Копи и пейс на флашка и опън на друг комп. Да си знаеш де ти е проблема .

Отговори на това съобщение
 Re: Голям проблем със снимки!!
Автор: Peyu   
Дата:   15-07-14 09:11

Това е защита на телефона ти!
Навремето имах една нокия с която имах същия проблем. Прочети малко повече в Интернет за телефона си и пробвай отново![shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Голям проблем със снимки!!
Автор: ghost4o   
Дата:   15-07-14 10:42

Ква защита на тела? Снимките ми свалени от нета на компа пак ми станаха черни...

Отговори на това съобщение
 Re: Голям проблем със снимки!!
Автор: asahi   
Дата:   15-07-14 10:57

С коя програма ги разглеждаш?

Отговори на това съобщение
 Re: Голям проблем със снимки!!
Автор: localhost   
Дата:   15-07-14 11:00

Има едни вируси които криптират файловете. Може нещо такова да си отнесъл: )

Отговори на това съобщение
 Re: Голям проблем със снимки!!
Автор: mmjm   
Дата:   15-07-14 12:07

Намери някой жива линукс дистрибуция, и пробвай да ги отвориш с нея, така ще разбереш имаш ли проблем с файловете.
Сканирал ли си с Malwarebytes Anti-Malware спасявала ме е много пъти.

Отговори на това съобщение
 Re: Голям проблем със снимки!!
Автор: sherbit   
Дата:   15-07-14 12:13

mmjm [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Голям проблем със снимки!!
Автор: Seifi   
Дата:   15-07-14 12:17

Линукс може да се стартира и от диск без да се инсталира

Успех

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Голям проблем със снимки!!
Автор: mmjm   
Дата:   15-07-14 12:31

Жива дистрибуция означава точно това, стартираш от диск или флашка без да инсталираш нищо, така заобикаляш проблеми с уина, харда в някаква степен, вируси, бактерии и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: Голям проблем със снимки!!
Автор: sherbit   
Дата:   15-07-14 14:03

д-р Радева ми е забранила да ползвам дискове

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »