Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 За несветнатите за синята зона в центъра на София
Автор: tofo   
Дата:   09-06-08 21:53

...та с две думи преди малко си взех колцата от наказателния паркинг при Театър София, че не бях сложил копие от талона на таблото. Дигнали я от пред нас. Навиках се обилно на ония от КПП-то на паркинга. Тезата-безплатно е за живущи в центъра. Контратезата-няма копие на талона. Опааа...а къде пише??? Никъде не пише как се удостоверява къде живееш, бре!!! Мож да искаш да си издраскам адреса с пирон на колата! Доказвам адреса си на момента, ама било късно. Трябва да се разделя с любимите си 42,90, пък тогава да подам жалба на майната си. Иначе колата остава там.А това копие на талона-всичко живо си го направи менте на ксерокса. Защото, ако колата ти е на лизинг примерно- не можеш да я паркираш пред къщи.
Та един отвътре ме светна: Центъра си е синя зона, ама общината по СВОЕ УСМОТРЕНИЕ не глобява живущите, паркирали пред входа на къщата си, ама нема нищо черно на бяло. Регламентът-усмотрение на каката с жилетката. Ако паркираш на съседната улица-справка регламента. През 3 къщи -пак. Човечеца, когото клатеха пред мен паркирал на номер 7, а живеел на 13-ти, виж го ти!!!
Та сега си правя ксероталончета менте за всички улици около нас. Не е официален документ, няма печат, няма нищо. А какво си имам в колата си е лично моя работа. Каката да не е зяпала :)

/за вдигане на настроението след борба с изроди препоръчвам малко водчица и яко Джони Мичел. Действа./ :)


Отговори на това съобщение
 Re: За несветнатите за синята зона в центъра на София
Автор: мара   
Дата:   09-06-08 22:00

тофо, няма съдил и неосъдил паркинги и гаражи! недей изпуска парата, а се фащай да им съдереш мръсните задници! същите тея има за събота и неделя по 1 (един) работещ паяк цифром и словом и няма кой да разкара наспиралите кретени пред гаражите. щото фирмата е общинска и е за докарване на сухо, а не за разреждане на идиотите. затва почива събота и неделя[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: За несветнатите за синята зона в центъра на София
Автор: tofo   
Дата:   09-06-08 22:06

След като се наревах натикан до кръста в прозоряето на КПП-то и се поуспокоих, един пич отвън ме светна, че не си заслужава нервите и разкарването да се съдим. Бил минал оттам.


Отговори на това съобщение
 Re: За несветнатите за синята зона в центъра на София
Автор: мара   
Дата:   09-06-08 22:39

ооо, заслужава си! преди 2 години се изкарваха по 1500 кинта и си ги делкаха адвокат и потърпевш-тва бяха чистите, след приспадане на разходите, които отиват за сметка на осъдения[smilie5] сега мизата е нагоре! сигура!

Отговори на това съобщение
 Re: За несветнатите за синята зона в центъра на София
Автор: asahi   
Дата:   09-06-08 22:43

Който живее в центъра трябва да си знае местните закони. А че онези са идиоти спор няма.

Отговори на това съобщение
 Re: За несветнатите за синята зона в центъра на София
Автор: vladod   
Дата:   09-06-08 22:47

Заслужава си да ги съдиш!!!
Вземи си от доста скъпо платените адвокати и се разберете как ще си делкате печалбата - после го остави да се оправя, а той ще се справи, бъди сигурен. А и ти ще си по-доволен, отколкото можеш да си представиш от сега [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: За несветнатите за синята зона в центъра на София
Автор: tofo   
Дата:   10-06-08 09:02

Разрових се по нета и излиза, че лично аз мога да си се осъдя като поп. Клатушката е там, че няма наредба или решение на СОС или каквото и да е, което да показва, че живеещите в синята зона имат право свободно да паркират по местоживеене. Има само батебойковски изпразвания по вестниците. Нарушител съм си отвсякъде.[smilie23]



Публикацията е редактирана (10-06-08 09:03)

Отговори на това съобщение
 Re: За несветнатите за синята зона в центъра на София
Автор: мара   
Дата:   10-06-08 21:50

бе ти ги осъди, па после все ще си опечеш ралтата[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.