Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 малко употребявани сценични/танцови/маркови дрехи - въпрос относно продажба
Автор: veval   
Дата:   03-12-12 13:08

Привет, хора,

имам молба към вас за съвет/идея.

Имам два-три големи чувала по-екстравагантни дрехи почти необличани, на някои има етикети даже, повечето маркови - корсети, костюмчета, кожени палта и якета, една лисица от тея дето се слагат вместо яка с все краката си е даже, поли като за танго и други подобни някои от които дори не знам как се наричат.

Не стават за даряване на нуждаещи се и за това идеята ми е да ги продам и да даря парите или храна закупена с тези пари...

питането ми е - къде/кой може да прояви интерес към такива неща?

Благодаря на отзовалите се [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: малко употребявани сценични/танцови/маркови дрехи - въпрос относно продажба
Автор: ценослав   
Дата:   03-12-12 13:36

Съпругът Ви /спътника/ да почне да Ви бие и да не Ви казва защо!!!???[smilie2] [smilie3] [smilie3] [smilie3] [smilie3] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: малко употребявани сценични/танцови/маркови дрехи - въпрос относно продажба
Автор: asahi   
Дата:   03-12-12 13:38

Прави сайт и продавай.

Отговори на това съобщение
 Re: малко употребявани сценични/танцови/маркови дрехи - въпрос относно продажба
Автор: realnoncho   
Дата:   03-12-12 13:39

Ами това е фото-форум - както направи джима - снимаш и качваш тука [smilie5] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: малко употребявани сценични/танцови/маркови дрехи - въпрос относно продажба
Автор: asahi   
Дата:   03-12-12 13:40

Нещо като за по-едри момчета има ли?

Отговори на това съобщение
 Re: малко употребявани сценични/танцови/маркови дрехи - въпрос относно продажба
Автор: boZO   
Дата:   03-12-12 14:35

Читалища, театри, театрални кръжоци... стават за реквизит някъде.

Отговори на това съобщение
 Re: малко употребявани сценични/танцови/маркови дрехи - въпрос относно продажба
Автор: niavaah   
Дата:   03-12-12 15:00

marchello ще ги вземе за без пари, и ще скача до небето от радост [smitten]

В подкрепа на артистите на фото форум! Дарявайте!

Отговори на това съобщение
 Re: малко употребявани сценични/танцови/маркови дрехи - въпрос относно продажба
Автор: Tnt   
Дата:   03-12-12 15:21

някой преди време търсеше къса кожена пола, по-сценична дето се вика.... Май Мато беше [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: малко употребявани сценични/танцови/маркови дрехи - въпрос относно продажба
Автор: Jim__Beam   
Дата:   03-12-12 15:26


.. в Дружба в оказиона ще ги купят веднага ......

.. но за жълти стотинки , така че това не е вариант .... [smilie7] [smilie7] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: малко употребявани сценични/танцови/маркови дрехи - въпрос относно продажба
Автор: veval   
Дата:   05-12-12 11:08

Благодаря!

ще направя снимки при първа възможност.

asahi няма за големи момчета :( само за дребни момичета

boZO имаш предвид да ги даря на някой кръжок? на мен идеята ми допада, пак е благотворителност, но човекът на когото са иска да помогне с конкретен вид благотворителност - на деца и майки с деца в нужда, за това разделихме нещата на 3 групи - такива дето стават директно да се дадат на деца/домове, такива които не стават по някакви причини - примерно са твърде екстравагантни или прозрачни, такива някакви - тези най вероятно ще отидат към някоя втора употреба и третата група са тези за които е темата - запазени, изглеждащи скъпо дрехи, далеч не за всекидневно носене

къса кожена пола ще потърся, май имаше

отново - много благодаря за съветите :)

Отговори на това съобщение
 Re: малко употребявани сценични/танцови/маркови дрехи - въпрос относно продажба
Автор: hose   
Дата:   05-12-12 12:05

телефон за връзка с вас?!

Отговори на това съобщение
 Re: малко употребявани сценични/танцови/маркови дрехи - въпрос относно продажба
Автор: veval   
Дата:   05-12-12 13:04

пратих на лични

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.