Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Въпрос за SugarCRM
Автор: Myth   
Дата:   31-03-12 13:46

Тези дни инсталирах SugarCRM и тепърва я разучавам но никъде не мога да намеря къде се виждат логнатите в момента потребители, има ли такава възможност изобщо показва ли някъде кой е логнат и кой не, то вярно, че снощи късно направих първите двама потребители и вероятно не са влезли да разгледат, но никъде и не виждам подобно нещо. В нета не успях да намеря инфо въпреки форумите на страниците на самата платформа, в раздел модули имаше такъв но е за много стара версия, та ако някой може да даде повече информация ще съм благодарен. М/у другото извън извън официалния форум на самата платформа има доста малко инфо. А по българските форуми пък съвсем малко, направо нищо. В документацията също не видях инфо за подобна функция :-(.

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за SugarCRM
Автор: Myth   
Дата:   31-03-12 15:34

Хайде бе хора, никой ли не я ползва тая CRM платформа?

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за SugarCRM
Автор: orlindraganov   
Дата:   31-03-12 16:51

Crew Resource Management?

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за SugarCRM
Автор: chill   
Дата:   31-03-12 16:56

Customer Relationship Management

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за SugarCRM
Автор: ntonev   
Дата:   31-03-12 16:57

Тая не съм я ползвал и нямам идея даже каква е ...

CRM обичайно в ИТ означава Customers relationship management.... Не знам това ли целиш?

Ако става дума за Content Management тога ползавай Joomla - най-доброто е и най много се работи с него и около него.

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за SugarCRM
Автор: Myth   
Дата:   31-03-12 18:05

CRM обичайно в ИТ означава Customers relationship management.... Не знам това ли целиш?

Точно това целя, ама хора, незнам аз ли изглеждам толкова тъп или вие не четете (то по специално поста ми е към ntonev, без лоши чувства разбира се) след като вече съм инсталирал платформата, явно все пак правя разлика м/у CRM и CMS едното няма нищо общо с другото, пък и едва ли ще инсталирам нещо, за което все пак не съм попрочел за какво служи.
А сега за тези които не знаят (не че не могат да идат на страницата на SugarCRM) най-общо казано това е система за управление, организация на бизнеса и работния процес, която включва в себе си и малко повече от Customer raltionship и е най-разпространената Open Sorce такава система има и платена версия.
А за тези които са в час, проблема ми е, че още не съм намерил опция да виждам онлайн потребителите или тези които са логната в момента в системата. Както вече казах има допълнителен модул за това но е за версия от преди 5 години и не е съвместим с тази която съм инсталирал.

А колкото до това:
Ако става дума за Content Management тога ползавай Joomla - най-доброто е и най много се работи с него и около него.

далеч не мисля че е най-доброто, още повече зависи от това за какво ще се ползва точно, щото гледам под път и над път слагат Joomla ама няма значение, че за малко фирмено сайтче, където лично според мен Wordpress е далеч по-доброто решение. Да определено Joomla предлага много повече но...

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за SugarCRM
Автор: orlindraganov   
Дата:   31-03-12 18:06

Не бе, крю рисорс мениджмънт е, положителен съм!

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за SugarCRM
Автор: Myth   
Дата:   31-03-12 18:47

Ами да може да се каже че е и крю рисорс.... SugarCRM е нещо м/у двете, мен ако питаш е повече Customers.... ориентирана, ама то зависи де... аз като че ли я слагам точно заради вътрешната организация малко да поуправим и по-добра информираност за самия работен процес изпълнение на задачи и.... пък маркетинг часта и работата с клиенти е добре дошла...

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за SugarCRM
Автор: ntonev   
Дата:   31-03-12 19:19

Ааа извинявай, не съм искал да се чувстваш подценен... Успех! [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за SugarCRM
Автор: Myth   
Дата:   01-04-12 01:46

Аз да ъпна та дано се появи някой да каже нещо по въпроса.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Въпрос за SugarCRM
Автор: Diandimov   
Дата:   01-04-12 05:32

След профанацията "Епъл" хората вече са просто юзъри, и нямат навика да мислят. Само потребяват.

Пък и захарта е вредна...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.