Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Отново помияри срещу хора.
Автор: bozo   
Дата:   02-04-12 16:07

Чета и не мога да повярвам колко извратен дефектен материал има по този свят.

След поредната трагедия, причининена от бездомни кучета отново някакви организации пречат на "Екоравновесие" да залавят помиярите.

Нещата вървят към масова екзекуция за бездомните кучета, понеже очевидно общини и организации се провалят тоталнно в опитите си за ограничаване на популацията на помиярите и ситуацията взе да излиза извън рамките на нормалното.

Аз съм твърдо "за" кардиналното решаване на проблема без излишно хабене на средства и хрантутене на разни организации.

Нещата започват да отиват към логичния изход, възпрепядстван години наред от активната глупост на някакви хора, опиващи се за заменят липсата на нещо с изкривена форма на обич към кучетата.

Отново малоумни изцепки Организации и разстроени "граждани" вдигат шум заради кучета, които ако умрат ще има заведено дело срещу неизвестен изършител.
Защо същите индивиди и активни фейсбук "кучезащитници" не отидат да видят как е състоянието на Ботьо Тачков във Военномедицинска академия? Изтрещял народ....

"Пострадалите кучета са обитавали района около блок зад стадион „Варна". Грижи за тях са полагани от всички обитатели на жилищната сграда."

Сега е редно всички обитатели на жилищната сграда да бъдат глобени заради неправилното отглеждане на кучета, което противоречи на редица наредби. Също така прокуратурата да се самосезира и да им заведе дело като непреки виновници за трагедията с Ботьо Тачков. Така е справедливо според мен.

Защо ги наричам малоумници ли? Ами те са си такива.
Общината и институциите признават, че действията са им неефективни в дългогодишната борба с бездомните кучета, въпреки това малоумниците продължават да пречат на общинските кучкарници да събират помиярите и същевременно помагат за увеличаването на бездомната популация.
Малоумниците са афектирани от натравянето на няколко торби с бълхи, пред тях не стои на дневен ред драмата с Ботьо Тачков, и въпреки че признават, че подхранват и се "грижат" за помиярите не могат да схванат, че с действията си са част от виновните за това положение.

Сега за да има справедливост това куче трябва да се застреля веднага, а малоуното същество, което го е разхождало да не излезе от затвора следващите 10 години. За съжаление по случая няма отзвук от различни кучезащитни организации, защото те в момента са заети да осигуряват системи за натровените помияри.

Още една малоумна постъпка . И още една .

Един любител на кучета, който след случилото се трябва да бъде отстрелян наравно с помияра, който е отглеждал.

Съсипания детски живот се оценява на 25 000лв.

А това и това са ощя няколко напълно достатъчни причини за незабавното изтребване на бездомните кучета в цялата страна до крак.

Мога да продължа още с черната статистика.
 Re: Отново помияри.
Автор: ivodam   
Дата:   02-04-12 16:16

bozo: Не бързай да реагираш, нещата са мътни. "Екоравновесие", където директор беше Миро Мършата, е 100% далавера на управляващите. Нещата там са чудовищни и реват за прокурор - писани са разходи на бусовете по 30 до 50 литра на 100 км!?!?, разходи от сорта на косене на трева - 800 лв на декар!??? Кучета са връщани, без да бъздат кастрирани, а най-голямото престъпление на въпросното равновесие е, че не им се разправя да се занимават като хората и връщат кучетата където им падне.

За да отчетат мероприятието, за хванали НЯКАКВИ кучета, които обявяват, че са тези, нападнали професора, но това изобщо не е така.

Абсурдите и изродщината в тая фирма са с вселенски размери - за да утрепят едно куче трябва да се състави комисия от пет човека, която да прегледа кучето, и да се съберат 5 подписа. Досега няма случай да са събрани 5 подписа.

[smilie7]
 Re: Отново помияри срещу хора.
Автор: bozo   
Дата:   02-04-12 16:20

ivodam,
В няколко поредни теми твърдя, че трябва да се избият бездомните псета на 100%, което ще реши много проблеми, включително и проблематичното съществуване на "Екоравновесие" и други подобни "хранилки".
 Re: Отново помияри срещу хора.
Автор: мара   
Дата:   02-04-12 16:21

предвиждам каратък живот на тази тема.
като начало, ако някой ми излезе с подобни на бозовите аргументи и аз съм решаващият, направо ще се изсмея.
ако нещо ще се прави, то трябва да се прави като хората.
ВСЯКО НЕЩО!
и да, иводам е прав.
 Re: Отново помияри срещу хора.
Автор: IvoZafirov   
Дата:   02-04-12 16:21

Тези дето са отишли в малинова долина да пречат за залавянето на псетата и аз не мога да ги разбера.

Скитащи кучета не бива да има! С това трябва веднъж завинаги да се прикл#чи, но само събирането и евтаназирането на кучетата не помага защото циганските гета са източник на нови. А там както знаем никой не пипа и не иска да пипа. Все пак това е електорат.

[smilie23]
 Re: Отново помияри срещу хора.
Автор: мара   
Дата:   02-04-12 16:24

ми стана дума - или им се дава специален статут и всички описани вътре неща СЕ СПАЗВАТ, или се маха двойния стандарт и се кара кат с обикновен гражданин. па ич да не говорим колко се бях постарала да обясня как обикновения гражданин, дет не е циганин и е пълен с претенЗии, си върля кучнцата, дето му е народила нескопената кучка...
 Re: Отново помияри срещу хора.
Автор: IvoZafirov   
Дата:   02-04-12 16:26

Тъй, тъй.
 Re: Отново помияри срещу хора.
Автор: promis   
Дата:   02-04-12 16:27

Ами като има източник на бездомни кучета ще има и хора на постоянна работа по залавянето им. Виждаш куче, звъниш на тел., идват и го прибират.
 Re: Отново помияри срещу хора.
Автор: bozo   
Дата:   02-04-12 16:27

IvoZafirov
То не трябва и да има гета ако се ПРИЛАГАТ законите. Акт 14, 15, 16, строителен надзор и т.н и т.н.
 Re: Отново помияри срещу хора.
Автор: krist   
Дата:   02-04-12 16:28

на кебабчета, където така или иначе отиват[smilie18]

 Re: Отново помияри срещу хора.
Автор: мара   
Дата:   02-04-12 16:28

"П"
 Re: Отново помияри срещу хора.
Автор: bozo   
Дата:   02-04-12 16:55

ако нещо ще се прави, то трябва да се прави като хората

Е да де маро, ама толкова време няма ефект от дейностите на т.нар "организации". Пуснал съм линкове с резултатите от това.

За мен човешкото здраве и живот седят над всичко в така създалата се ситуация.
 Re: Отново помияри срещу хора.
Автор: мара   
Дата:   02-04-12 16:58

това само показва, че не се прави като хората.
линковете понеже ги видях, затва и приказвам. повечето не стават. ако искате, моем да направим гражданско проучване и да видим как стават нещата. хубаво е тва, дето го казва иводам да е така и да се открият некви ДОКУМЕНТНИ потвърждения. кат има толкова недоволни - на практика - всички - от дейността на тия идиотски фирми, значи нищо не се прави кат хората.
 Re: Отново помияри срещу хора.
Автор: elrisha   
Дата:   02-04-12 16:59

За бетонните глави, белким проумеят -

http://arsofia.com/bg/27812/lov-na-veshhitsi-v-sofiya

 Re: Отново помияри срещу хора.
Автор: admin   
Дата:   02-04-12 17:01

"малоумни", "извратен дефектен материал" , "екзекуции"


Спрете се малко, видя се на какво обръщате тези теми!
Престанете да заливате Фото Форум с агресивни послания и теми, има стотици други сайтове в мрежата.

Четете тук :

https://photo-forum.net/?APP_ACTION=REVIEW&ARTICLE_ID=148
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена