Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Дарители
Автор: nsirakov   
Дата:   06-11-11 14:52

Уви, темата е сериозна...

Накратко... от 2005 година съм първия рентгенолог в България, който извършва КТ колонография... нов, прекрасен метод за ранна диагностика на полипи и рак на дебелото черво... от тогава в България лекарите, които правят това са по-малко от пръстите на ръцете....


Тук доста време се дискутира, как лекарите трябва да се осъвършенстват, да ходят на курсове, семинари и workshop-ове...

За да науча това, което зная, инвестирах доста хиляди лева.. все още изплащам вноските... само че медицината продължава да се развива... и то с бързи темпове... нещата днес са на светлинни години от това, което беше през 2005г.

За да мога да чуя новото, да съм в крак с времето, за да мога да дам всичко от себе си за пациентите имам възможността да посетя 5 дневен курс с практическо обучение от топ 10 специалистите в тази област... в САЩ...

записването струва 1000$, нощувките са по 250$ на вечер, а билета до там е няколко хиляди долара (не съм гледал актуални цени за самолет)... това е повече от колкото мога да си позволя... а пари за подобно нещо болницата няма...

Питанката ми е към всички, които работят в големи фирми, и имат възможността да хм... инвестират в мен за приспадане на данъци или нещо такова... та ако има такива... нека ми се обадят

тези пари аз няма как да върна, няма как и да дам нещо материално насреща... но потенциалната полза за пациентите ще е голяма...

еми това е... [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Дарители
Автор: asahi   
Дата:   06-11-11 14:54

Фондациите преслуша ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Дарители
Автор: nsirakov   
Дата:   06-11-11 14:57

в момента водим кореспонденция, но и те са пресушени.. уви не съм професор или "име" което да ги "рекламира"

Отговори на това съобщение
 Re: Дарители
Автор: asahi   
Дата:   06-11-11 15:04

Виж тук какво правят.

Отговори на това съобщение
 Re: Дарители
Автор: nsirakov   
Дата:   06-11-11 16:26

mda... 2 милиона долара за младите лидери на БГ, 250к за младите роми на БГ... ма за лекарите йок :(

Отговори на това съобщение
 Re: Дарители
Автор: asahi   
Дата:   06-11-11 16:41

Не се прави на Сърдитко Петко, ами намери аргументация и се пребори да финансират и теб. Ако не можеш да се самопредставиш и продадеш някой друг ще го направи и за теб ще остане само сърденето. Никой нищо не ти дължи и ще трябва сам да си го вземеш.
Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Дарители
Автор: nsirakov   
Дата:   06-11-11 17:26

че кой се сърди бе асахи... не и аз... просто ми направи впечатление...

Отговори на това съобщение
 Re: Дарители
Автор: dessisslawa   
Дата:   06-11-11 17:58

Не вярвам Фондацията "Америка за България" да се трогне.

П. П. Личен опит

Отговори на това съобщение
 Re: Дарители
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   06-11-11 18:06

Подпитай фармацевтичните фирми

Отговори на това съобщение
 Re: Дарители
Автор: dessisslawa   
Дата:   06-11-11 18:08

Човекът пита във форума.

Хора, които се хвалят през ден, че са си купили техника за 10 - 15 хил. лева, могат да заделят някой лев за медицината.



Публикацията е редактирана (06-11-11 18:11)

Отговори на това съобщение
 Re: Дарители
Автор: Vinsent   
Дата:   06-11-11 18:09

Ники, открий някаква сметка и я дай тук, мисля че много хора биха ти привели по някои и друг лев според възможностите си. Все пак сме форум от 90000 регистрирани. 1/100 от тях да ти преведат по 10 лева и си готов. [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Дарители
Автор: sunnyshot   
Дата:   06-11-11 18:12

В кой град и в кой медицински център е този практически трейнинг? През сегашния зимен сезон можеш да летиш удобно за не повече от $1000.00. Значи $ 4000.00 общо те оправят. Усъвършенстването е полезно в професионален план, а парите не са никак много...

/п.п. тук изобщо няма да споменавам машините и дозите радиация [smilie5]/


Отговори на това съобщение
 Re: Дарители
Автор: dessisslawa   
Дата:   06-11-11 18:12

Винсънт!
Най-после една умна приказка.



Публикацията е редактирана (06-11-11 18:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Дарители
Автор: Vinsent   
Дата:   06-11-11 18:13

Всъщност най-добре би било да имаш профил в PayPal. [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Дарители
Автор: navy   
Дата:   06-11-11 18:14

Кой не би дал за Ники по 10 лева в сметка за тази цел?

Дай прозрачност на нещата...
После пълна отчетност и така [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Дарители
Автор: nsirakov   
Дата:   06-11-11 18:52

Благодаря на всички, които биха откликнали, но не бих си позволил такова нещо от приятели - мира няма да имам да ви върна след това парите, а сумата е наистина впечатляваща за мен... факт е, че има фирми, които могат да заделят такава сума и да спестят от данъци... затова е и темата...

Трогна ме Винс [smitten] , но благодаря... не желая "така"...

[beer]

Иначе ще е в Скотсдейл - Аризона

Тук

Отговори на това съобщение
 Re: Дарители
Автор: sunnyshot   
Дата:   06-11-11 19:00

В Скотсдейл - Аризона е Мейо клиник... може да я посетиш...


Отговори на това съобщение
 Re: Дарители
Автор: asahi   
Дата:   06-11-11 19:01

Ей сега ще оправим ралтата.
Колко струва снимката на червото?

Отговори на това съобщение
 Re: Дарители
Автор: Diandimov   
Дата:   06-11-11 19:10

Направи си PayPal акаунт, много хора биха дали по нещо. Аз също.

Иначе няма да стане.
Сумата не е голяма, ще се събере бързо.
Някакъв кредит не можеш ли да вземеш?

А как си с езика? Дали ще ги разбереш какво ти говорят?

Отговори на това съобщение
 Re: Дарители
Автор: atrifonov   
Дата:   06-11-11 19:11

Определено ще разбира, а и те ще го разбират[smilie5]
Все пак сме възпитаници на Английската гимназия[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Дарители
Автор: djogata   
Дата:   06-11-11 19:47

Само да вметна още едно нещо като добавка - тия 250 долара на вечер за спане са ужасно много. Това е може би цената на хотела, в който се провежда курса/конференцията? Разтърси се малко в интернет, може би ще си намериш друг хотел на 500 метра оттам за 150 долара примерно. Оттам може да спестиш още 500 кинта може би [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Дарители
Автор: sunnyshot   
Дата:   06-11-11 20:02

nsirakov, наемам се да запазя мариот в скотсдейл за по-малко от половината цена, когато стигнеш до там.

Но ти трябва все пак да спиш в хотела, в който се провежда конференцията. Всички правят така, другото е много странно...


Отговори на това съобщение
 Re: Дарители
Автор: diandimov   
Дата:   06-11-11 20:33

Може да сте възпитаници на английската, но между немския и говоримия американски английски има голяма разлика...

Аз ако съм, ще си намеря наблизо хотел в рамките на 60-80 долара нощувката. Има много такива.
Ще взема малък потребителски заем от 2-3000 лева, ще си направя и акаунт в PayPal за дарения, и съм готов.

По този начин няма да имаш угризения ако те подпомогнат хорумци, а не фирми, щото ще си дал и ти пай в сумата.

[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Дарители
Автор: pif   
Дата:   06-11-11 23:06

Това са жълти стотинки за болниците. Варна изпратиха много лекари на специализации по половин година в Щатите и къде ли не само и само да вдигнат нивото на болниците си. $5к не е нищо като сума.

Отговори на това съобщение
 Re: Дарители
Автор: mujimasa   
Дата:   06-11-11 23:35

Ники, утре ще питам и при нас [smilie3] . Иначе за идеята на Винсент-а - ко се навиеш - ще ударим х1-2 рамене [beer]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.