Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 190
Автор: asahi   
Дата:   26-10-11 00:04

Фокус


Отговори на това съобщение
 Re: 190
Автор: haidyshki   
Дата:   26-10-11 00:08

Не мога да карам така............а и не искам

Отговори на това съобщение
 Re: 190
Автор: ntonev   
Дата:   26-10-11 00:12

кат си помисля само, че и в пакет съм се движил с тая скорост... [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: 190
Автор: imitev   
Дата:   26-10-11 01:06


На повечето от каращите със 190 извън писта им липсва голяма част от мозъчните клетки, отговарящи за инстинкта за самосъхранение....

Отговори на това съобщение
 Re: 190
Автор: Diandimov   
Дата:   26-10-11 05:27

Бих казал изобщо всички мозъчни клетки!

В БГ нямах кола, но именно тогава съм виждал най- злобно смачканите коли и най- малумните шофьри. Тук съм на пътя всеки ден, но разликата е много голяма.
(ще ме извините ако не става дума за БГ, защото нищо не се отваря от линка)


Едно мое отдавнашно наблюдение: въпреки богатия и разнообразен пазар на добри автомобили в щатите, някои хора упорито се придържат към BMW.
След което в повечето случаи виждам как на пътя се държи агресивно, просташки и опасно именно беемвето.
Познайте кой купува най- много тази марка.

Отговори на това съобщение
 Re: 190
Автор: Todd   
Дата:   26-10-11 07:14

А съм карал с 245 с мотор !!!

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: 190
Автор: Diandimov   
Дата:   26-10-11 07:46

С мотор веднъж дигнах към 100, и щеше да ме отвее от седалката...

Отговори на това съобщение
 Re: 190
Автор: prizovka   
Дата:   26-10-11 08:00

Diandimov написа:

> Бих казал изобщо всички мозъчни
> клетки!
>
> В БГ нямах кола, но именно тогава
> съм виждал най- злобно смачканите
> коли и най- малумните шофьри. Тук
> съм на пътя всеки ден, но разликата
> е много голяма.
> (ще ме извините ако не става дума
> за БГ, защото нищо не се отваря от
> линка)
>
>
> Едно мое отдавнашно наблюдение:
> въпреки богатия и разнообразен
> пазар на добри автомобили в
> щатите, някои хора упорито се
> придържат към BMW.
> След което в повечето случаи
> виждам как на пътя се държи
> агресивно, просташки и опасно
> именно беемвето.
> Познайте кой купува най- много
> тази марка.

Хората, които преди това са карали лада...[cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: 190
Автор: pif   
Дата:   26-10-11 09:25

Първо е трудно да намериш бетонен блок при 190. Освен това резултата ще е същия (почти) при челен удар с камион дето кара с 90 ако ти караш със 100. Всяка катастрофа е опасна. Има смъртни случаи и при сблъсък с 30-40. С кола рекорда ми е 170 или 180 веднъж на една магистрала и въпреки, че колата можеше още не посмях. Хем беше хубав голям мерцедес. За сметка на това мотор съм карал с 260. При 220-240 мотора е по стабилен отколкото колата при 180. Пък и при мотора като се блъснеш имаш шанс да ти сработи катапулта и да летиш доста преди да се размажеш. Лошо става ако в полет срещнеш стълб или друг насрещно движещ се камион.
Извод: търсете си коли с катапулти.

Отговори на това съобщение
 Re: 190
Автор: 2nYo   
Дата:   26-10-11 19:57

Аз пробвах 289 km/h на отцепена отсе4ка, на мотосъбор, със Сузуки К7 с 4иптунинг, сюрреалисти4но преживяване... Губиш реалността още на 220-230, не знам как но мозъка отказва да възприеме сигналите от сетивата като опасност, направо все едно гледаш в екран, при тази обстановка е по трудно да се вземат правилни и навременни решения, да не говорим за нуждата да настроиш вестибуларната си ситема да работи с "предварение", и по съзнателни команди, а не както е по принцип, да реагира на промяна в обстановката , защото 4овек не може да реагира достатъ4но бързо , и ред други особености ...

Отговори на това съобщение
 Re: 190
Автор: IvoZafirov   
Дата:   26-10-11 20:29

Рядко карам с над 130. Веднъж за проба вдигнах 195 и веднага намалих. С такава скорост няма реакции.. Ако излезе нещо отпред и си до там. Всичко е до късмет тия пред теб да се отместят навреме явно. Чудя им се на тия дето разчитат на това... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: 190
Автор: klez   
Дата:   26-10-11 20:46

Са ко ше си ги мерим ли!
аз със старата ми Фиеста пък съм вдигал 138км/ч !!!!! :) и то по едно надолнище ;)
Усещането беше все едно летиш.
Сега с дъртия 15 годишен нисан вдигах 200-205 на няколко пъти ама не е толкова екстремно преживяване като 138 с фиестата :)

Отговори на това съобщение
 Re: 190
Автор: kkkolelo   
Дата:   26-10-11 20:57

То готово кубче за скраб стана ... [smilie10]

Наистина нема за къде да се бърза 120-130 мах трябва, с новия фокусник карам със 170 на магистрала, със стария мах 145 ... Мисля че помъдрявам, но пак се хващам в рисковани упражнения ...

Отговори на това съобщение
 Re: 190
Автор: alsash   
Дата:   26-10-11 21:20

всяка скорост, според автомобила.....с бръмбъра с 80 усещането е като със 180 а с модерна кола - 180 усещането се усеща като с 80

Отговори на това съобщение
 Re: 190
Автор: НАСОО   
Дата:   26-10-11 21:31

карал съм с 299, има хора дето карат и с повече - важното е да не се блъскаш. Познавах човек който се удари с много километри в камион и влезе в ремаркето като беше смазал стоката. Имаше само драскотини по едната ръка

гаджето имаше деу и много го хвалеше http://www.youtube.com/watch?v=XFkn37BDvTw

Отговори на това съобщение
 Re: 190
Автор: НАСОО   
Дата:   26-10-11 21:33

гледам, че темата е за зрелищаhttp://www.youtube.com/watch?v=Mh835unue5w

Отговори на това съобщение
 Re: 190
Автор: nikol79   
Дата:   26-10-11 21:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 190
Автор: kkkolelo   
Дата:   26-10-11 22:51

nikol79, хм, 65 при съвременните автомОбили с еърбуци няма проблеми ... Е, ставали сме на кълбета (1 кълбо) с 55

(излизане от пътя) Колата "тотал", аз със счупена лопатка, щото отстрани в шофьорската врата се вряза малка

скаличка, па там нямах еърбек, жена ми ... може би натъртено дупе, но тя при всеки и най лек сблъсък посинява, пожълтява ...

Отговори на това съобщение
 Re: 190
Автор: SLR   
Дата:   26-10-11 23:45

Изминал съм поне стотина хиляди километра по магистралите със средна скорост 160 км/ч, и при съобразени с пътната обстановка условия/да е сухо и ненатоварено/, не съм виждал проблем.
Сега като имам 2 деца вече не дигам повече от 130, но това не значи че някой не може да се вреже от насрещното в мене.
Въпроса е Господ да не реши да ти даде кофти карти[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: 190
Автор: IvoZafirov   
Дата:   26-10-11 23:47

Автор: kkkolelo
Дата: 26-10-11 22:51

жена ми ... може би натъртено дупе, но тя при всеки и най лек сблъсък посинява, пожълтява ...
----------------------------------------------------------------

Така можеш моментално да разбереш дали някой друг не я пощипва. [smilie5]

[smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: 190
Автор: Todd   
Дата:   26-10-11 23:51

А със 120 съм падал с мотора на асфалта !!!

[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

А със 140 бях със дъртата алфа кога излезна една габровска жигула напреки на пътя в Пловдив и като я изпрасках отзад стана комби !!!

[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: 190
Автор: djogata   
Дата:   27-10-11 08:36

Ми... законите на физиката не прощават (кинетичната енергия е функция на квадрата на скоростта).
Преди 2-3 години и аз редовно карах със 160 по магистралите в Дания, ама сега си карам със 130-140. Само в Германия настъпвам до 180 на места, ама даже и там едва ли ще го правя в бъдеще ако пътуваме с деца в колата - то при такава скорост не е само проблемите при сблъсък, и самото пътуване става некомфортно.

Отговори на това съобщение
 Re: 190
Автор: kkkolelo   
Дата:   27-10-11 09:19

Иво ти ма фърли в размисъл ... [smilie8] ... ми тя ще каже, че се е блъснала я в бюро, я в стол ...

Ооо, тя затова периодично казва ... ох, днес се ударих в бюрото ...

Джога какво имаш предвид като казваш, че пътуване става некомфортно ... Тя колата заспива при висока скорост ...

Отговори на това съобщение
 Re: 190
Автор: velinp   
Дата:   27-10-11 09:36

Кофтачка палучилас - преобладаващо предно "зипнат" Фокус [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: 190
Автор: ejko   
Дата:   27-10-11 09:48

аз карам с мах 130 и то когато изпреварвам. Случвало се е 140 ако отзад ме подпира някой... Не знам от там нагоре много арчи..:)))

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.