Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 всекидневие
Автор: boink   
Дата:   10-10-11 17:19

какво точно представлява тази галерия?

Отговори на това съобщение
 Re: всекидневие
Автор: sirkhann   
Дата:   10-10-11 17:26

Битовизми някакви [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: всекидневие
Автор: lillia   
Дата:   10-10-11 20:53

хладилник , печка и бойлер[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: всекидневие
Автор: мара   
Дата:   10-10-11 21:18

и нещо съотнесено към тях [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: всекидневие
Автор: asahi   
Дата:   10-10-11 21:19

Еври дей шитс.

Отговори на това съобщение
 Re: всекидневие
Автор: мара   
Дата:   10-10-11 21:19

ща баннат!

Отговори на това съобщение
 Re: всекидневие
Автор: papi   
Дата:   10-10-11 21:20

ракийка,мезе и някоя сгодна женичка...

Отговори на това съобщение
 Re: всекидневие
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   10-10-11 22:57

На пети парното, на седми телефона и на двайсе и първи - тока!

Отговори на това съобщение
 Re: всекидневие
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   10-10-11 23:51

boink написа:

> какво точно представлява тази
> галерия?


Ми чукни на линка, па скифф[smilie5]
То и при мен мързел, мързел, ма чак пък толку[smilie18]
Нали уж снимките били по-ценни от хиляда думи?

Отговори на това съобщение
 Re: всекидневие
Автор: boink   
Дата:   11-10-11 09:32

чукнах и затова питам.

Отговори на това съобщение
 Re: всекидневие
Автор: Todd   
Дата:   11-10-11 09:41

Абе като не разбирате от изкуство ... трудно ще ви е .

Хладилник , печка бойлер ... нужна е изтънчена душевност в тях да видиш студена бира , мусака и къпана жена !!!

Ама като ви липсва арта ....

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: всекидневие
Автор: IvoZafirov   
Дата:   11-10-11 11:10

ся па къпана...

оня дедо дето на плажа питал внука си кво правят тия голи жени тука, какво казал?
- Ние на село сУрави ги ебеме.

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: всекидневие
Автор: danvan16   
Дата:   11-10-11 11:13

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: всекидневие
Автор: boink   
Дата:   11-10-11 11:30



Автор: admin
Дата: 10-10-11 17:15

Моля, не пускайте теми свързани с колеги от форума.
Всеки е бил начинаещ, всеки е правил лоши снимки и никой не се е родил научен.
Рейтинг Ц и т.н. теми няма да има в този сайт.

Теми свързани с политическата, религиозната, сексуалната ориентация на колеги няма да бъдат толерирани.

Не може група хора тук да се мислят за нещо повече от останалите, да се подиграват и да унижават колегите си.




админа би трябвало да ми е колега? но не е защото няма снимки? от друга страна, админа един колега ли е или няколко колеги едновременно? значи пак не е защото аз съм си аз, един брой, а те/той може да са много хора? затова считам че темата е интересна и си заслужава дискусията.

вчера попитах админа какво мисли за "нещата" на иван иванов. и си чакам отговора! [smilie18]

админ/и, трий ако искаш, просто питам. и понеже вече те питах на лични, сега те питам открито. ако неискаш да си анонимния ирейзър - отговори. ако кажеш че сайта е частен, трий без реплика и дуплика.

Отговори на това съобщение
 Re: всекидневие
Автор: мара   
Дата:   11-10-11 13:07

"Не може група хора тук да се мислят за нещо повече от останалите, да се подиграват и да унижават колегите си. "
за мислене[smilie7] [smilie18] ...знаех си аз, че мисленето не е на хубаво[smilie5] . хеле па мене като ме знаят за кво мисля...

Отговори на това съобщение
 Re: всекидневие
Автор: lillia   
Дата:   11-10-11 13:11

то не пречи да не се мислиш за нещо повече и пак да се подиграваш или на теб да ти се подиграват себеподобни. То и децата в училище постоянно се подиграват. И темите на админа са следвани от ехото[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: всекидневие
Автор: мара   
Дата:   11-10-11 13:15

-хо, -хо, хо [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: всекидневие
Автор: orlindraganov   
Дата:   11-10-11 13:16

"Не може група хора тук да се мислят за нещо повече от останалите, да се подиграват и да унижават колегите си" казаха те, мислейки се за нещо повече от останалите.

Отговори на това съобщение
 Re: всекидневие
Автор: J0R0   
Дата:   11-10-11 13:37

Отговарям от свое име за снимките на Иван Иванов. Първо не мога да кажа, че съм ги гледал всичките, защото са много. От това което съм видял, по-голямата част не ги харесвам, което не пречи да има и добри попадения.

Но много повече не харесвам агресивното отношение от страна на група хора към него.
ИИ никого не е обидил, с никого не е влязъл в спор, а е изтърпял доста - от сарказъм, до подигравки.

Недостойно и стадно поведение.
Баш като група стари кучета, дето са си избрали за жертва някой по-залюхав новобранец да го разкатават.

Отговори на това съобщение
 Re: всекидневие
Автор: batonga   
Дата:   11-10-11 13:42

Не може група хора тук да се мислят за нещо повече от останалите, да се подиграват и да унижават колегите си.

Само по тази точка и клубът, и сериозния форум, и коментарите под снимките трябва да се баннат тутакси. Та това отношение е в основата на комуникацията тук. Запазена марка, бих казал.
(Справка -
а) всяка тема на новодошъл;
б) коментарите под всяка снимка на някое старо ФФ куче с нереален Б рейтинг и по-конретно нападките срещу хората, дръзнали да се озадачат относно рейтинга и достойнствата на снимката [smilie18])


Отговори на това съобщение
 Re: всекидневие
Автор: мара   
Дата:   11-10-11 13:43

мене ми е много интересно как ти, дето толкова често успяваш да ме впечатлиш с истинки яки прозрения, при тва изказани кратко и убедително, ей ся за тоя случай може да си в толкоз дълбока заблуда...честна дума.

Отговори на това съобщение
 Re: всекидневие
Автор: J0R0   
Дата:   11-10-11 14:19

batonga - така е, за доста неща си прав.
Искаме да ограничим това, но понеже няма как да превъзпитаме хората, напарвихме опция за изтриване на нежелани коментари и блокиране на потребители. В темите, които пускаш, на ЛС и в коментарите под снимките всеки сам може да си е администратор.
Така че всеки, който се чувства засегнат може да прекъсне във всеки момент комуникацията с този/тези който го е засегнал или обидил.

Отговори на това съобщение
 Re: всекидневие
Автор: мара   
Дата:   11-10-11 14:24

моят горен пост е към жоро, не към батонга ;)

Отговори на това съобщение
 Re: всекидневие
Автор: boink   
Дата:   11-10-11 15:05

анализ на коментар1 на J0R0

Отговарям от свое име за снимките на Иван Иванов. Първо не мога да кажа, че съм ги гледал всичките, защото са много. От това което съм видял, по-голямата част не ги харесвам, което не пречи да има и добри попадения.

политическо изказване! от последните му 1000 снимки пуснати за гласуване! за коя си гласувал!



Но много повече не харесвам агресивното отношение от страна на група хора към него.
ИИ никого не е обидил, с никого не е влязъл в спор, а е изтърпял доста - от сарказъм, до подигравки.

? така както описваш поведението на ИИ излиза че подкрепяш "търпението и мълчанието" като форма на самозащита/игнориране? това ли искаш да кажеш или аз те разбирам погрешно?

Недостойно и стадно поведение.

хъм?

Баш като група стари кучета, дето са си избрали за жертва някой по-залюхав новобранец да го разкатават.

в последните години не съм забелязъл разкатаване на по-залюхав новобранец от група стари кучета? кои са старите кучета? дай примери и за двете?

Отговори на това съобщение
 Re: всекидневие
Автор: batonga   
Дата:   11-10-11 15:34

J0R0 [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.